Yamaha YSP-1600

Yamaha YSP-1600

Soundbar z systemem MusicCast Yamaha YSP-1600


YSP-1600 to soundbar, który został opracowany z myślą o zapewnieniu najwyższej przyjemności słuchania. To konstrukcja, która jako komponent z rodziny MusicCast umożliwia zbudowanie domowego systemu strefowego i swobodne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku pomiędzy różnymi urządzeniami i pomieszczeniami.

 Yamaha Musiccast

Smukła, niska obudowa pozwala ustawić urządzenie przed telewizorem, nie przysłaniając przy tym ekranu. Soundbar wykorzystuje technologię cyfrowej projekcji dźwięku, która zapewnia rzeczywisty, 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny. Osiem głośników wiązek, sterowanych przez zaawansowany układ cyfrowej obróbki dźwięku (DSP), emituje precyzyjne w czasie i kierunku wiązki dźwięku, które odbijając się od ścian i płaskich powierzchni w pokoju tworzy prawdziwe brzmienie przestrzenne. Czysty, mocny i głęboki bas to zasługa dwóch wbudowanych subwooferów.

Soundbar z systemem MusicCast Yamaha YSP-1600

Pełna kompatybilność z technologiami DTS i Dolby Digital oraz wejście HDMI z obsługą sygnału 4K, protokołu HDCP 2.2 i kanałem zwrotnym ARC zapewnia obsługę najpopularniejszych i najnowszych formatów oraz możliwość podłączenia telewizora, aby zarówno obraz jak i dźwięk przesyłane były jednym przewodem HDMI. Dodatkowo YSP-1600 wyposażony jest w wyjście HDMI, wejścia optyczne i analogowe. Dzięki wyjściu na subwoofer mamy możliwość podłączenia dodatkowego subwoofera dla zwiększenia poziomu niskich tonów.

Oprócz wysokiego zaawansowania w kwestii przesyłania obrazu i dźwięku uwagę zwraca również szereg funkcjonalności sieciowych: możemy wysłać muzykę z naszego smartfona, tableta lub komputera za pośrednictwem Wi-Fi, Bluetooth lub AirPlay. Obecność Spotify Connect daje dostęp do ogromnej bazy wykonawców i utworów, radio internetowe pozwala korzystać ze stacji radiowych z całego świata, a unikalna funkcjonalność Bluetooth  output umożliwia wysyłanie dźwięku z soundbara do dowolnych słuchawek bądź głośników Bluetooth, nawet innych producentów.

Soundbar z systemem MusicCast Yamaha YSP-1600

Soundbarem możemy sterować nie tylko pilotem, ale i dostępną w języku polskim aplikacją MusicCast Controller, która pozwoli wykorzystać YSP-1600 także jako element domowej sieci Yamaha MusicCast i przesyłać dźwięk do innych urządzeń, również w innych pomieszczeniach domu. Dodatkowa aplikacja HT Controller pozwoli na dopasowanie kątów odbicia wiązek dźwięku i inne ustawienia, można również z łatwością zaimplementować ja do aplikacji MusicCast Controller dla większej wygody użytkowania.


SEKCJA WZMACNIACZA
Moc80 W
Ilość kanałów5
Ilość przetworników10
SystemCyfrowy projektor dźwięku
WEJŚCIA / WYJŚCIA
WejściaCyfrowe Optyczne, HDMI
WyjściaHDMI, Subwoofer (RCA)
DODATKOWE FUNKCJE
Dekodery dźwięku przestrzennegoDolby Digital, Dolby Pro Logic II, DTS
Konwersja / skalowanie wideoNie
Bezprzewodowe strumieniowanieTak (Bluetooth)
Automatyczna kalibracjaNie
Subwoofer w zestawieNie
INNE
Możliwość zawieszenia na ścianieTak (uchwyt zintegrowany)
TV Remote RepeaterNie
ZASILANIE
Pobór mocy (max)25 W
Pobór mocy (standby)0.4 W
OGÓLNE
Wymiary (S x W x G) mm1000 x 65 x 130
Waga kg4.7
Dostępne koloryCzarny, Srebrny


Soundbary
Moc Soundbar 80W

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Darmowa wysyłka

Ten produkt dostarczymy do Ciebie bez dodatkowych opłat.

  • Wyświetleń: 2019
  • Kod produktu: YSP-1600
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.999,00zł
  • Netto: 1.625,20zł

Dostępne opcje

Tagi: Yamaha, MusicCast, YSP-1600, Soundbar, Cyfrowy projektor dźwięku