Zaawansowane systemy Multiroom

.

RTI - BO TECHNOLOGIA JEST PROSTA


 

Współczesna technologia to nie tylko zabawka dla specjalistów. Dzisiaj musi być obsługiwana przez każdego domownika.

RTI integruje technologie inteligentnego domu, elektronikę użytkową oraz usługi online dostosowując je do Twoich wyobrażeń i przyzwyczajeń. RTI jest ogniwem łączącym urządzenia techniczne oraz zapewnia wygodny i intuicyjny interfejs użytkownika.

To uproszczenie technologii powoduje, że staje się ona użyteczna. Pomaga Ci oszczędzać energię i kreujemy Twój styl życia.

 

 

Audio-Wideo


Czasy kiedy w Twoim salonie leżało pięć czy sześć pilotów zdalnego sterowania to już przeszłość.

Teraz zestaw Hi-Fi, kina domowego, telewizory i projektor możesz zintegrować w spójny system, którym Na Twoje życzenie programista RTI zadba by nieistotne, czy też mylące funkcje nie były wyświetlane. Lista Twoich programów telewizyjnych i radiowych z logo każdego kanału uczyni obsługę dziecinnie łatwą. Twoja utwory muzyczne i filmy zapisane na odtwarzaczach MP3, komputerach lub serwerze multimedialnym dostępne są na pulpicie sterowania i możesz je wybrać bezpośrednio z systemu RTI.

Inteligentny dom


Oświetlenie, rolety, ogrzewanie i klimatyzację Jeżeli posiadasz w swoim domu klasyczne okablowanie, czy też magistralę komunikacyjną nie musisz jej wymieniać.

RTI łączy się z instalacją elektryczną i współpracuje ze wszystkimi standardowymi magistralami komunikacyjnymi w Twoim domu.

Dodatkowo RTI jest oficjalnym partnerem EIB/KNX. Standardem jest więc dokładna prezentacja statusu pomieszczeń z podaniem takich informacji jak temperatura zadana i rzeczywista, stan oświetlenia bądź sygnalizacja otwartego okna.

Multiroom Audio


Obecnie bardzo popularne jest subtelne i indywidualne nagłośnienie wszystkich pomieszczeń oraz przestrzeni zewnętrznych nazywane multiroomem. W tym rozwiązaniu głośniki schowane są w sufitach i ścianach dzięki czemu są one prawie niewidoczne dla Ciebie, domowników i Waszych gości. Oprócz funkcji sterowania RTI oferuje również rozwiązania multiroom audio, dzięki którym poprawisz styl życia.

Dzięki temu każdy z domowników i gości może komfortowo z dowolnego interfejsu użytkownika przełączyć źródła dźwięku, strefy muzyczne oraz ustawić ich głośność.

Usługi online i sieciowe


Oczywiście, dzięki RTI możesz mieć również dostęp do różnych, codziennie używanych usług internetowych. W ten sposób Twój inteligentny interfejs użytkownika wyświetli aktualne wiadomości, kursy giełdowe, czy też bieżącą prognozę pogody. Poza tym, Twój system RTI wyświetli obraz z kamery przy drzwiach wejściowych, kamer monitoringu wokół domu lub z systemu niani elektronicznej z pokojów dzieci.

Nawet Twój domek letniskowy zostanie zintegrowany przez łącze internetowe i będzie widoczny w interfejsie użytkownika niezależnie od swojego położenia geograficznego.

 

AUTONOMIC MIRAGE AUDIO SYSTEMS


 

Twoja muzyka gdziekolwiek zechcesz - Muzyczny świat we własnych czterech ścianach.

Mirage jest muzyczną centralą, która sprowadza świat muzyki do Twojego domu. Czy to usługi streamingowe, jak Spotify albo Napster, czy też radio internetowe, twardy dysk z muzyką albo kolekcja iTunes, dzięki Mirage masz dostęp do wszystkiego; sterujesz muzyką ze smartfona i tabletu z systemem iOS lub Android.

Cała Twoja rodzina może słuchać różnej muzyki w osobnych pomieszczeniach albo w trybie imprezy tej samej muzyki w kilku pomieszczeniach jednocześnie.

 

.

 

Cyfrowa era muzyczna


Epoka płyt CD zbliża się ku końcowi. Jednak również Ci, którzy posiadają jeszcze kolekcję płyt CD i będą nadal je kupowali, mogą za pomocą Mirage bez problemu mieć do niej dostęp z twardego dysku i wygodnie z niej korzystać. Muzyka dzisiaj jest dostępna także on-line w formie radia internetowego albo serwisu streamingowego i poprzez łącze internetowe dostarczana do Twojego domu.

Mirage jest dla audiofilów


Mirage jest przeznaczony dla audiofilów, ponieważ nieskompresowana muzyka cyfrowa oznacza rozkosz podczas słuchania. Twoja muzyka jest odtwarzana dokładnie w jakości, w jakiej została ona zapisana na twardym dysku.

Mirage jest przyszłościowy, ponieważ wspiera wszystkie aktualne formaty muzyczne. Kompatybilność Mirage z przyszłymi formatami muzycznymi jest zagwarantowana poprzez aktualizację oprogramowania.

Mirage jest wszechstronny


Mirage to wszechstronny system w Twoim domu. Łączy on muzykę na jednej platformie, obojętnie skąd ona pochodzi. Komfortowa aplikacja na tablety i smartfony zapewnia do niej dostęp praktycznie w każdym miejscu. Dzięki przejrzystej prezentacji możesz przeszukiwać swoją muzykę według tytułu, artysty, albumu czy rodzaju i sporządzać własne listy odtwarzania.

Mirage oznacza wygodę


Mirage oznacza wygodę, ponieważ dzięki funkcji TuneBridge możesz w prosty sposób odsłuchać poprzez np. serwis muzyczny Spotify również inne albumy wykonawcy słuchanego w danym momencie. Poszperajcie po prostu i odkryjcie nową muzykę. TuneBridge tworzy pomost pomiędzy Państwa lokalną kolekcją muzyczną, i serwisem Mirage jest przyszłościowy streamingowym.

 

service mirage