KINO DOMOWE, CZY KINO W DOMU?

 

Magia jaka do niedawna otaczała słowa Kino Domowe znacznie przygasła i straciła moc. Wszystko głównie przez liczne i głośne promocje sklepów wielkopowierzchniowych, które wprowadziły na rynek “radiobudziki” nazywając je hucznie KINEM DOMOWYM. Hipermarketowe “kina domowe” z prawdziwym system audio konkurować mają głównie ceną oraz w niektórych przypadkach wyglądem. Lecz niestety słuchu oszukać nie sposób, kino domowe (5.1) kosztujące kilkaset złotych w skład którego wchodzi 6 głośników, amplituner oraz DVD w pełni zaprojektowane i wyprodukowane w Chinach, będzie sprzętem niechętnie używanym przez domowników, ponieważ dźwięki które wydobywa są, delikatnie powiedziane, niezwykle nieprzyjemne i niezwykle słabej jakości. W większości przypadków urządzeń takich nie możemy nawet posłuchać w hipermarkecie, głównie dlatego, iż po odsłuchu, pewnie nikt nie zdecydował by się na zakup. Rozczarowanie przychodzi dopiero w domu a po kilku miesiącach “niezwykłej jakości kino domowe 5.1” ląduje na strychu.

 

Kupując dowolną rzecz do domu, czy jest to pralka, lodówka, nowy telewizor czy kino domowe, wydając na ten cel tysiąc, pięć, czy dziesięć tysięcy, wszyscy chcielibyśmy aby ta rzecz nas cieszyła podczas codziennego użytkowania. Dlatego wszystkich naszych klientów zachęcamy do zastanowienia się czy warto wydać nawet kilkaset złotych na coś czego za chwilę będziemy chcieli się pozbyć?

 

Oferowane przez nas systemy kina domowego częściej nazywamy kinem w domu ponieważ doznania dźwiękowe jak i wizualne są porównywalne a często znacznie lepsze niż te, które występują nawet w najlepszych multipleksach! Dobrze zaprojektowany oraz skalibrowany system kina domowego zapewni nam efekty wizualne oraz dźwięku przestrzennego niespotykane w dzisiejszych kinach, głównie dzięki rozwojowi technologii HD oraz wielokanałowym zestawom audio. Świadczy o tym również prosty fakt, iż znacznie łatwiej zrealizwać scenę dźwiękową dla jednej rodziny niż dla kilkuset osób.

 

JAKIE KORZYŚCI PRZYNIESIE CI KINO W DOMU?

 

Odpowiednio zaprojektowane i przygotowane kino domowe może stać się jedną z najlepszych rozrywek w Twoim dotychczasowym stylu życia. Znacząco zwiększy Twoje wrażenia podczas oglądania filmów oraz stworzy miejsce do wypoczynku, rozrywki, zabawy oraz nawet może zbliżać do siebie przyjaciół jak i całą rodzinę. Nie jest to jednak łatwe przedsięwzięcie, które często podlega wielu uwarunkowań technicznym i projektowym.