Najnowsze głośniki marki Sonos, w tym Era 100, Era 300 i Five, oferują nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale również innowacyjną technologię Trueplay. Ta funkcja pozwala na automatyczną kalibrację dźwięku do warunków pomieszczenia, w którym znajduje się głośnik, zapewniając w ten sposób optymalne wrażenia muzyczne.

Trueplay jest łatwe w użyciu. Wystarczy uruchomić aplikację Sonos na swoim smartfonie lub tablecie i postawić go w miejscu, w którym zazwyczaj słucha się muzyki. Następnie, za pomocą Trueplay, system analizuje pomieszczenie i dostosowuje ustawienia dźwięku, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia.

Dzięki technologii Trueplay, głośniki Sonos Era 100, Era 300 i Five są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale również doskonałe wrażenia muzyczne w każdym pomieszczeniu. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki w swoim domu, biurze czy gdziekolwiek indziej, Trueplay sprawia, że dźwięk jest bardziej naturalny i precyzyjny.

Jeśli szukasz głośnika strefowego do multiroom, to polecamy głośnik Sonos Era 100. Z kolei, jeśli potrzebujesz głośnika stereo, to Sonos Five będzie dla Ciebie idealnym wyborem. W sklepie audio Liniadzwieku.pl znajdziesz te i inne produkty Sonos z technologią Trueplay. Kup teraz i ciesz się optymalnymi wrażeniami muzycznymi w każdym pomieszczeniu.

Linki do produktów:

  1. Sonos Era 100: www.liniadzwieku.pl/glosnik-strefowy-sonos-era-100
  2. Sonos Era 300: www.liniadzwieku.pl/glosnik-strefowy-sonos-era-300
  3. Sonos Five: www.liniadzwieku.pl/glosnik-stereo-sonos-five

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów audio i do zakupów w sklepie Liniadzwieku.pl!