Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Chord Electronics

Chord Mojo 2
Chwilowo brak
Brand: Chord Electronics Model: Mojo 2
Chord Mojo - Przenośny przetwornik cyfrowo-analogowyZaprojektowany i zbudowany w Wielkiej Brytanii Mojo 2 jest obecnie najbardziej zaawansowanym przenośnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym i wzmacniaczem słuchawkowym na świecie. Stworzony wokół wydajnego, specjalnie kodowanego procesora FPGA, M..
2.590,00zł
Netto:2.105,69zł
Brand: Chord Electronics Model: Chord Huei
Chord Huei - Przedwzmacniacz gramofonowyZaprojektowany, skonstruowany i wyprodukowany całkowicie w Wielkiej Brytani, Huei został wymyślony w taki sposób, żeby podłączony do niego gramofon zapewniał jakość dźwięku o standardach, z których znany jest od ponad 30 lat Chord Electronics.Obsługując zarówn..
5.790,00zł
Netto:4.707,32zł
Brand: Chord Electronics Model: 2yu
Chord 2yu - StreamerCyfrowy interfejs 2yu zamienia transport plików/serwer 2go w wielowyjściowy samodzielny streamer, który może współpracować bezpośrednio z Hugo M Scaler i szeregiem innych przetworników cyfrowo-analogowych.2yu to zaawansowany interfejs cyfrowy zaprojektowany specjalnie dla..
5.990,00zł
Netto:4.869,92zł
Brand: Chord Electronics Model: Anni
Chord Anni - Wzmacniacz zintegrowany, słuchawkowy.Nowy Anni wprowadza technologię ULTIMA do współczesnych słuchawek o wysokiej wydajności jak i do kompaktowych głośników podstawkowych.Chord Electronics wprowadził na rynek swój pierwszy mały zintegrowany wzmacniacz stacjonarny Anni. Zdolny do..
6.499,00zł
Netto:5.283,74zł
Brand: Chord Electronics Model: Chord Qutest
Chord Qutest - PrzetwornikQutest to w prostej linii rozwinięcie najbardziej przystępnego cenowo DACa Chord Electronics, 2Qute. Został skonstruowany w taki sposób, aby wyjątkowe rozwiązania technologiczne tej angielskiej firmy mogły być zastosowane w jak największej ilości urządzeń, które podłączyć m..
6.890,00zł
Netto:5.601,63zł
Brand: Chord Electronics Model: Chord Hugo 2
Chord Hugo 2 - PrzetwornikW 2014 wprowadzaliśmy na rynek Hugo, rewolucyjny przenośny DAC i wzmacniacz słuchawkowy, który okazał się produktem przełomowym na rynku audiofilskim. Postęp technologii cyfrowej, w tym wprowadzenie najnowszych filtrów FPGA i WTA, umożliwiły nam stworzenie i wprowadzenie na..
10.690,00zł
Netto:8.691,06zł
Brand: Chord Electronics Model: Chord Symphonic Phono
Chord Symphonic Phono - Przedwzmacniacz gramofonowySymphonic Phono Stage dostarcza zaawansowane funkcje oraz opatentowane technologie dla odtwarzania płyt winylowych co umożliwia poprzez swoją wszechstronność łatwą integrację gramofonów do dowolnego systemu z innymi urządzeniami Chorda gwarantując d..
18.490,00zł
Netto:15.032,52zł
Brand: Chord Electronics Model: Hugo M Scaler
Chord Hugo M Scaler - PrzetwornikHugo M Scaler to w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, wysoce zaawansowany upscaler, dający możliwość dodatkowego ulepszenia dźwięku cyfrowego audio. W urządzeniu zastosowano unikalną, najbardziej zaawansowaną technologię filtrowania, pozwalaj..
19.990,00zł
Netto:16.252,03zł
Brand: Chord Electronics Model: Hugo TT 2
Chord Hugo TT 2 - PrzetwornikNowy Hugo TT 2 oparty jest na nowym chipie Artix 7 FPGA, zaprojektowanym przez Roba Wattsa. Jako dodatek do doskonałej konwersji dźwięku, Hugo TT 2 oferuje olbrzymie rezerwy mocy, dzięki nowemu zasilaczowi zdolny jest wysterować nawet najtrudniejsze słuchawki. Przy użyci..
22.990,00zł
Netto:18.691,06zł
Brand: Chord Electronics Model: Chord Dave
Chord Dave - PrzetwornikDAVE, to najbardziej zaawansowany DAC jaki do tej pory wyprodukowaliśmy. Zastosowano w nim najlepsze dostępne technologie konwersji sygnału i użyto nieznanych dotąd zastrzeżonych technik. Wszystko to sprawia, że DAVE jest najbardziej zaawansowanym przetwornikiem DAC/przedwzma..
51.590,00zł
Netto:41.943,09zł
Przeglądasz 1 do 10 z 10 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO