Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Chord Electronics

Brand: Chord Electronics Model: Mojo Case
Chord Mojo Case - FuterałWysokiej jakości futerał dla Mojo zrobiony z czarnego, matowego plastiku absorbującego uderzenie ze skórzanym paskiem na rękę. Case jest zabezpieczony klipsem magnetycznym...
399,00zł
Netto:324,39zł
Brand: Chord Electronics Model: Chord Mojo
Chord Mojo - PrzetwornikMojo to w najwyższym stopniu dopracowany przetwornik DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym, który sprawi, że w swoich słuchawkach usłyszysz więcej niż słyszałeś do tej pory, niezależnie od okoliczności. Wielokrotnie nagradzany sterownik Mojo może zostać podłączony do smartfonu, ta..
2.090,00zł
Netto:1.699,19zł
Brand: Chord Electronics Model: Chord Poly
Chord Poly - Odtwarzacz strumieniowyBezprzewodowy moduł strumieniowy Poly zamienia nasz wielokrotnie nagradzany wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem DAC Mojo w pełnoprawny, bezprzewodowy odtwarzacz plików muzycznych o wysokiej rozdzielczości i moduł strumieniowy, posiadający możliwość bezprzewodo..
2.490,00zł
Netto:2.024,39zł
Brand: Chord Electronics Model: Chord Huei
Chord Huei - Przedwzmacniacz gramofonowyZaprojektowany, skonstruowany i wyprodukowany całkowicie w Wielkiej Brytani, Huei został wymyślony w taki sposób, żeby podłączony do niego gramofon zapewniał jakość dźwięku o standardach, z których znany jest od ponad 30 lat Chord Electronics.Obsługując zarówn..
5.290,00zł
Netto:4.300,81zł
Brand: Chord Electronics Model: Chord Qutest
Chord Qutest - PrzetwornikQutest to w prostej linii rozwinięcie najbardziej przystępnego cenowo DACa Chord Electronics, 2Qute. Został skonstruowany w taki sposób, aby wyjątkowe rozwiązania technologiczne tej angielskiej firmy mogły być zastosowane w jak największej ilości urządzeń, które podłączyć m..
6.890,00zł
Netto:5.601,63zł
Brand: Chord Electronics Model: Chord Hugo 2
Chord Hugo 2 - PrzetwornikW 2014 wprowadzaliśmy na rynek Hugo, rewolucyjny przenośny DAC i wzmacniacz słuchawkowy, który okazał się produktem przełomowym na rynku audiofilskim. Postęp technologii cyfrowej, w tym wprowadzenie najnowszych filtrów FPGA i WTA, umożliwiły nam stworzenie i wprowadzenie na..
9.290,00zł
Netto:7.552,85zł
Brand: Chord Electronics Model: Chord Choral Ensemble Floor Stand Silv
Chord Choral Ensemble Floor Stand Silv - AkcesoriaDzięki precyzyjnej obróbce z jednolitego bloku stopu aluminium Ensamble Stand Chord jest niezaprzeczalnie doskonałym elementem do prezentowania produktów systemu Choral w zestawie.Każdy komponent został starannie zaprojektowany z myślą o niezrównanej..
9.990,00zł
Netto:8.121,95zł
Brand: Chord Electronics Model: Chord Symphonic Phono
Chord Symphonic Phono - Przedwzmacniacz gramofonowySymphonic Phono Stage dostarcza zaawansowane funkcje oraz opatentowane technologie dla odtwarzania płyt winylowych co umożliwia poprzez swoją wszechstronność łatwą integrację gramofonów do dowolnego systemu z innymi urządzeniami Chorda gwarantując d..
16.790,00zł
Netto:13.650,41zł
Brand: Chord Electronics Model: Hugo M Scaler
Chord Hugo M Scaler - PrzetwornikHugo M Scaler to w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, wysoce zaawansowany upscaler, dający możliwość dodatkowego ulepszenia dźwięku cyfrowego audio. W urządzeniu zastosowano unikalną, najbardziej zaawansowaną technologię filtrowania, pozwalaj..
18.290,00zł
Netto:14.869,92zł
Brand: Chord Electronics Model: Hugo TT 2
Chord Hugo TT 2 - PrzetwornikNowy Hugo TT 2 oparty jest na nowym chipie Artix 7 FPGA, zaprojektowanym przez Roba Wattsa. Jako dodatek do doskonałej konwersji dźwięku, Hugo TT 2 oferuje olbrzymie rezerwy mocy, dzięki nowemu zasilaczowi zdolny jest wysterować nawet najtrudniejsze słuchawki. Przy użyci..
20.990,00zł
Netto:17.065,04zł
Brand: Chord Electronics Model: Chord Dave
Chord Dave - PrzetwornikDAVE, to najbardziej zaawansowany DAC jaki do tej pory wyprodukowaliśmy. Zastosowano w nim najlepsze dostępne technologie konwersji sygnału i użyto nieznanych dotąd zastrzeżonych technik. Wszystko to sprawia, że DAVE jest najbardziej zaawansowanym przetwornikiem DAC/przedwzma..
46.990,00zł
Netto:38.203,25zł
Przeglądasz 1 do 11 z 11 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO