Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Chord Electronics

Firma weszła na rynek w roku 1986 serią interkonektów Chord Chrysalis. The Chord Company to firma, która wierzy, ze uczciwe traktowanie klientów jest w biznesie najważniejsze. Dlatego jej produkty, kable audio i wizyjne, choć znakomite, są niedrogie. Znane na całym świecie, poważane, oferują najlepszy stosunek jakości do ceny. Docenili to eksperci na całym świecie. Każdy, dostarczany przez Chord Company kabel jest projektowany w samodzielnie przez inżynierów firmy w Amesbury. Każdy produkt (prócz kilku) jest tam również składany i testowany.

Chord Mojo - Przenośny przetwornik cyfrowo-analogowyZaprojektowany i zbudowany w Wielkiej Brytanii Mojo 2 jest obecnie najbardziej zaawansowanym przenośnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym i wzmacniaczem słuchawkowym na świecie. Stworzony wokół wydajnego, specjalnie kodowanego procesora FPGA, M..
2.290,00zł
Netto:1.861,79zł
Chord 2yu - StreamerCyfrowy interfejs 2yu zamienia transport plików/serwer 2go w wielowyjściowy samodzielny streamer, który może współpracować bezpośrednio z Hugo M Scaler i szeregiem innych przetworników cyfrowo-analogowych.2yu to zaawansowany interfejs cyfrowy zaprojektowany specjalnie dla..
2.599,00zł
Netto:2.113,01zł
Chord Qutest Chord Qutest
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Chord Qutest - PrzetwornikQutest to w prostej linii rozwinięcie najbardziej przystępnego cenowo DACa Chord Electronics, 2Qute. Został skonstruowany w taki sposób, aby wyjątkowe rozwiązania technologiczne tej angielskiej firmy mogły być zastosowane w jak największej ilości urządzeń, które podłączyć m..
6.790,00zł
Netto:5.520,33zł
Chord Anni - Wzmacniacz zintegrowany, słuchawkowy.Nowy Anni wprowadza technologię ULTIMA do współczesnych słuchawek o wysokiej wydajności jak i do kompaktowych głośników podstawkowych.Chord Electronics wprowadził na rynek swój pierwszy mały zintegrowany wzmacniacz stacjonarny Anni. Zdolny do..
7.399,00zł
Netto:6.015,45zł
Chord Huei - Przedwzmacniacz gramofonowyZaprojektowany, skonstruowany i wyprodukowany całkowicie w Wielkiej Brytani, Huei został wymyślony w taki sposób, żeby podłączony do niego gramofon zapewniał jakość dźwięku o standardach, z których znany jest od ponad 30 lat Chord Electronics.Obsługując zarówn..
7.749,00zł
Netto:6.300,00zł
Chord Hugo 2 - PrzetwornikW 2014 wprowadzaliśmy na rynek Hugo, rewolucyjny przenośny DAC i wzmacniacz słuchawkowy, który okazał się produktem przełomowym na rynku audiofilskim. Postęp technologii cyfrowej, w tym wprowadzenie najnowszych filtrów FPGA i WTA, umożliwiły nam stworzenie i wprowadzenie na..
11.399,00zł
Netto:9.267,48zł
Chord Symphonic Phono - Przedwzmacniacz gramofonowySymphonic Phono Stage dostarcza zaawansowane funkcje oraz opatentowane technologie dla odtwarzania płyt winylowych co umożliwia poprzez swoją wszechstronność łatwą integrację gramofonów do dowolnego systemu z innymi urządzeniami Chorda gwarantując d..
18.599,00zł
Netto:15.121,14zł
Chord Hugo M Scaler - PrzetwornikHugo M Scaler to w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, wysoce zaawansowany upscaler, dający możliwość dodatkowego ulepszenia dźwięku cyfrowego audio. W urządzeniu zastosowano unikalną, najbardziej zaawansowaną technologię filtrowania, pozwalaj..
19.990,00zł
Netto:16.252,03zł
Chord Hugo TT 2 - PrzetwornikNowy Hugo TT 2 oparty jest na nowym chipie Artix 7 FPGA, zaprojektowanym przez Roba Wattsa. Jako dodatek do doskonałej konwersji dźwięku, Hugo TT 2 oferuje olbrzymie rezerwy mocy, dzięki nowemu zasilaczowi zdolny jest wysterować nawet najtrudniejsze słuchawki. Przy użyci..
24.990,00zł
Netto:20.317,07zł
Chord Dave - PrzetwornikDAVE, to najbardziej zaawansowany DAC jaki do tej pory wyprodukowaliśmy. Zastosowano w nim najlepsze dostępne technologie konwersji sygnału i użyto nieznanych dotąd zastrzeżonych technik. Wszystko to sprawia, że DAVE jest najbardziej zaawansowanym przetwornikiem DAC/przedwzma..
56.999,00zł
Netto:46.340,65zł
Przeglądasz 1 do 10 z 10 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO