Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

HEED

To, w jaki sposób oraz oraz przy pomocy jakiego sprzętu ludzie słuchają muzyki, ciągle się zmienia. Style pojawiają się i odchodzą, jednak muzyka pozostaje ta sama.

W Heed Audio staramy się przybliżyć Was do muzyki jeszcze bardziej, dzięki naszym urządzeniom umieszczając Was w samym jej centrum. Pamiętajmy jednak, że to tylko słowa, gdyż... „Rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze.” - Thelonious Monk

Powyższe słowa mistrza jazzu całkowicie pokrywają się z bardziej niż audiofilskim charakterem urządzeń Heed. Zapraszamy na zapoznanie się z nimi na naszej nowej stronie www, ale to nie wszystko - prawdziwą esencję naszych produktów poznacie tylko osobiście - oceniając je na podstawie własnych zmysłów.

Wystarczy choć raz posłuchać urządzeń Heed Audio, żeby ulec wrażeniu transformacji właśnie „TAM”.

Heed Modular Questar MM/MC Przedwzmacniacz gramofonowyQuestar zaprojektowany został jako idealna oferta dla początkującego melomana. Pod maską solidnej obudowy bije serce referencyjnego przedwzmacniacza Quasar MM/MC, podzielonego na osobne sekcje – MM lub MC. Questar MM zbudowany jest w oparciu ..
1.500,00zł
Netto:1.219,51zł
MODULAR Q-FLT Filtr sieciowyQ-FLT jest filtrem blokującym napięcie zasilania DC, zaprojektowanym w celu znacznego zmniejszenia wpływu szumu, zanieczyszczonego i przesuniętego DC napięcia sieciowego, które może powodować nieporządane problemy w systemach audio.Heed MODULAR Q-FLT Filtr sieciow..
1.650,00zł
Netto:1.341,46zł
MODULAR Q-PSU Zasilacz zewnętrznyZaawansowany zasilacz zewnętrzny Q-PSU można połączyć z wieloma urządzeniami marki HEED (Questar, Dactilus, itp.). Zbudowany jest na bazie transformatorów toroidalnych o mocy 60 W. Ta moc, połączona z 40 000 μF w sekcji filtrującej może zasilić urządzenie super c..
2.200,00zł
Netto:1.788,62zł
HEED MODULAR CANAMP II Wzmacniacz słuchawkowySłuchawki można rozpatrywać jako wysokiej klasy głośniki, ale o znacznie niższym zużyciu mocy. Z tego powodu charakteryzują się niższym poziomem zniekształceń niż klasyczne głośniki i dlatego dużo łatwiej są w stanie pokazać braki wzmacniacza. Co więc..
2.290,00zł
Netto:1.861,79zł
MODULAR CANALOT III Wzmacniacz słuchawkowy.Jednym z najważniejszych produktów w roku 2011 był dla Heed Audio Canalot – czyli referencyjny wzmacniacz słuchawkowy, lepszy o kilka klas od Canampa. Rzeczywiście, potrafi on dużo więcej (od ang. „can a lot”), ponieważ współpracuje bez problemu z szero..
3.290,00zł
Netto:2.674,80zł
Heed Modular QUASAR MM i MC Przedwzmacniacz gramofonowyQuasar to, od zasilacza w górę, konstrukcja dual-mono. Znajdziemy w nim dwie osobne sekcje wzmacniania dla wkładek MM i MC, obydwie zasilane z własnych regulowanych zasilaczy. Optymalne ustawienie zastosowanej wkładki można osiągnąć poprzez ..
3.400,00zł
Netto:2.764,23zł
OBELISK X2 Zasilacz dedykowanyZasilacz dedykowany Obelisk X-2 - do zastosowania również ze wzmacniaczem dual-mono - powiększa moc integry Si do pełnych 50 W na kanał, umożliwiając wbudowanemu zasilaczowi Obeliska Si zająć się tylko sekcją przedwzmacniacza.Innymi słowy, dodając to jedno urząd..
4.690,00zł
Netto:3.813,01zł
HEED Obelisk PS jest stereofonicznym wzmacniaczem mocy o mocy wyjściowej wynoszącej 50 W przy obciążeniu 8 Ω.Zachowuje się on jednak jak wzmacniacze dużo wyższej klasy, a to ze względu na unikalną topologię ścieżek i niesamowitą sekcję zasilania. Dostosowany jest do bi-ampingu, tri-ampingu lub s..
5.990,00zł
Netto:4.869,92zł
OBELISK PX Zasilacz zewnętrznyJednym z najtrudniejszych zadań było rozwinięcie możliwości przedwzmacniacza Obelisk PRE, który został zaprojektowany tak, by być doskonałym urządzeniem.A jednak – dedykowany do niego zewnętrzny zasilacz Obelisk PX, przerósł najśmielsze oczekiwania konstruktorów..
6.290,00zł
Netto:5.113,82zł
Wzmacniacz zintegrowany ELIXIRWęgierska firma Heed Audio wypracowała sobie swój własny, łatwo rozpoznawalny styl.Jej produkty mają szerokość połowy standardowych urządzeń i charakterystyczne, akrylowe ścianki przednie. Wszystkie produkowane są ręcznie na Węgrzech, z wyselekcjonowanych podzes..
6.490,00zł
Netto:5.276,42zł
OBELISK DA Przetwornik DAC OBELISK DA Przetwornik DAC
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
HEED ABACUS Przetwornik DACAbacus wyposażony jest w pięć wejść cyfrowych: po jednym koaksjalnym i BNC, dwa optyczne oraz jedno asynchroniczne USB.Jest także wolne miejsce na opcjonalną kartę z dodatkowym wejściem. USB obsługuje sygnały PCM do 32 bit / 384 kHz oraz DSD 128, a pozostałe – PCM ..
6.990,00zł
Netto:5.682,93zł
HEED Obelisk DA jest wielowejściowym, zdalnie sterowanym, flagowym konwerterem cyfrowo-analogowym firmy Heed Audio.Przetwornik Obelisk DA został zaprojektowany jako idealne dopełnienie wzmacniacza zintegrowanego Obelisk Si. Wymiary obydwu urządzeń są takie same, a przednia ścianka wykonana z akr..
6.990,00zł
Netto:5.682,93zł
Przeglądasz 1 do 12 z 22 (2 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO