Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Phonar

Phonar Veritas Next M4 Next Phonar Veritas Next M4 Next
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
Phonar Veritas Next M4 Next - kolumny podstawkowe wysokiej klasy M4 NextBrzmią lepiej niż wskazywałyby na to jego wielkość. Mimo niewielkich rozmiarów, ten monitor nie ma żadnych kompromisów jeśli chodzi o dźwięk. Intensywne prace rozwojowe zaowocowały szeroką i bardzo liniow..
2.495,00zł
Netto:2.028,46zł
Phonar Veritas Next C4 Next Phonar Veritas Next C4 Next
CENA ZA SZTUKĘ
Phonar Veritas Next C4 Next - głośnik centralny C4 NextBrzmią lepiej niż wskazywałyby na to jego wielkość. Mimo niewielkich rozmiarów, ten monitor nie ma żadnych kompromisów jeśli chodzi o dźwięk. Intensywne prace rozwojowe zaowocowały szeroką i bardzo liniową reprodukcją muz..
3.190,00zł
Netto:2.593,50zł
Phonar Veritas Next S8 Next Phonar Veritas Next S8 Next
CENA ZA SZTUKĘ
Phonar Veritas Next - S8 Next - subwoofer aktywny S8 NextSeria Veritas Next charakteryzuje się eleganckim wzornictwem i wyśmienitymi walorami dźwiękowymi. Wszystkie modele zawierają komponenty wysokiej klasy i są produkowane ręcznie. Część rozwiązań pochodzi z topowej serii Credo,..
6.290,00zł
Netto:5.113,82zł
Phonar Veritas Next C8 Next Phonar Veritas Next C8 Next
CENA ZA SZTUKĘ
Phonar Veritas Next - C8 Next - kolumna centralna C8 NextSeria Veritas Next charakteryzuje się eleganckim wzornictwem i wyśmienitymi walorami dźwiękowymi. Wszystkie modele zawierają komponenty wysokiej klasy i są produkowane ręcznie. Część rozwiązań pochodzi z topowej serii Credo,..
7.490,00zł
Netto:6.089,43zł
Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO