Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KLH Audio

KLH Audio Ames głośnik półkowy 2-drożnyAmes od KLH oferują najlepszy dźwięk z małej obudowy, zapewniając najwyższą jakość odsłuchu, z zaskakującą jakością basów biorąc pod uwagę ich rozmiary. Łącząc doskonałą technologię i styl, głośniki półkowe KLH są idealnym rozwiązaniem dla domu w małych prz..
2.110,00zł
Netto:1.715,45zł
KLH Audio Albany II głośnik podstawkowy 2-drożnyWybór sprawdzonych technologii daje KLH wyraźną przewagę. Albany to nic innego jak „wersja półkowa” naszych głośników wolnostojących, ponieważ używamy tych samych zasad zawieszenia akustycznego, które wymyślił sam Henry Kloss. Albany, przy ulicy o ..
2.230,00zł
Netto:1.813,01zł
KLH Audio Story głośnik centralny do kina domowegoJego nazwa pochodzi od ważnej ulicy w Cambridge, ale głośnik centralny Story Centre robi dokładnie to, co sugeruje nazwa. Większość dialogów w Twoich filmach pochodzi właśnie z głośnika centralnego, więc upewnij się, że ten, który wybierzesz, spe..
2.870,00zł
Netto:2.333,33zł
KLH Audio Beacon Głośnik surround do kina domowegoGłośnik surround KLH Beacon dziedziczy swoją nazwę po ulicy Beacon w Cambridge. Dzięki swojej unikalnej dipolowej konstrukcji produkuje naturalny, wypełniający pomieszczenie, przestrzenny dźwięk. Z kolei dzięki komponentom o tej samej jakości co ..
3.450,00zł
Netto:2.804,88zł
KLH Audio Cambridge głośnik wolnostojący 2.5-drożnyNazwa najmniejszego głośnika wolnostojacego KLH pochodzi od Cambridge Street. Niech Cię nie zmyli niewielki rozmiar tego głośnika, gdyż jego potężne brzmienie może przewyższyć konkurencję o "większym wzroście" z za znacznie wyższą cenę.Głośn..
4.610,00zł
Netto:3.747,97zł
KLH Audio Quincy trójdrożny głośnik wolnostojącyQuincy to środkowy model wolnostojący w ofercie KLH nazwany czule od Quincy Street, miejsca narodzin głośnika elektrostatycznego KLH Model Nine. Quincy to trójdrożny bas-refleks zbudowany w oparciu o tkane przetworniki z Kevlaru z malowanymi proszk..
5.890,00zł
Netto:4.788,62zł
KLH Audio Model Five głośnik podłogowyGłośnik z zawieszeniem akustycznym Model Five jest znany jako jeden z najlepszych i najbardziej poszukiwanych głośników dla audiofilów, zarówno nowych, jak i doświadczonych. Najnowsza zaktualizowana wersja tego klasycznego głośnika ma okleiny z prawdziwego d..
7.730,00zł
Netto:6.284,55zł
KLH Audio Kendall głośnik wolnostojący 3.5-drożnyTen niesamowicie piękny głośnik podłogowy, trafnie nazwany na cześć Kendall Square w Cambridge, Massachusetts - miejsca narodzin KLH, jest flagowym elektrodynamicznym 3.5 - drożnym głośnikiem bas-refleks KLH Audio. Posiada firmowe, tkane przetworn..
9.870,00zł
Netto:8.024,39zł
KLH Audio Model Seven głośnik podłogowyGłośnik z zawieszeniem akustycznym Model Three jest znany jako jeden z najlepszych i najbardziej poszukiwanych głośników dla audiofilów, zarówno nowych, jak i doświadczonych. Najnowsza zaktualizowana wersja tego klasycznego głośnika ma okleiny z prawdziwego..
21.790,00zł
Netto:17.715,45zł
Przeglądasz 1 do 9 z 9 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO