Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Definitive Technology UIW RLS II

Definitive Technology UIW RLS II
Definitive Technology UIW RLS II
Definitive Technology UIW RLS II
CENA ZA SZTUKĘ
Definitive Technology UIW RLS II
Definitive Technology UIW RLS II
Definitive Technology UIW RLS II
Definitive Technology UIW RLS II
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
4.199,00zł
Netto: 3.413,82zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: UIW RLS II
Wyświetleń: 2304
Oblicz ratę

Definitive Technology UIW RLS II. Głośnik ścienny do zabudowy - 1 szt.Definitive Technology UIW RLS II


  • Głośnik ścienny do zabudowy
  • Bardzo solidnie i precyzyjnie wykonany z materiałów wysokiej jakości
  • Głośnik wysokotonowy 1 (2.54cm) z kopułką wykonaną z czystego aluminium
  • 2 głośniki średnio/niskotonowe 6 1/2 (16.51cm) z basem o wysokiej jakości
  • 2 membrany pasywne 6 1/2 (16.51cm)


Wejścia:

  • Para głośnikowych


Pozostałe:

  • W zestawie szablon montażowy, maskownica oraz grill z możliwością pomalowania na dowolny kolorTowar jest nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od Polskiego oficjalnego dystrybutora i jest z Polską 24 miesięczną gwarancją!

Cena za sztukę.DANE TECHNICZNE PRODUKTU:


Budowa kolumny Pasywna (wymaga wzmacniacza)

Przetworniki Dynamiczne

Głośniki wysokotonowe 1x1cal (1x25.4mm) z kopułką wykonaną z czystego aluminium

Głośniki średnioniskotonowe 2x6.5cala (2x165.1mm) z polipropylenowymi membranami

Głośniki niskotonowe 2x6.5cala (2X165.1mm) membrany pasywne

Obudowa zintegrowana, wykonana z drewna ze stopami instalacyjnymi dla maksymalnej sztywności i wygody instalowania

Bas-refleks Brak

Membrana pasywna TAK

Impedancja 8 Ohm

Skuteczność 92dB

Zalecana moc wzmacniacza 10 - 350W

Uchwyty w zestawie NIE

Pasmo przenoszenia 22 - 30.000Hz

Zintegrowany uchwyt NIE

Typ montażu Prostokątny (ścienny)

Wodoodporny NIE

Głębokość montażu 9.68cm

Szerokość montażu 72.39cm x 17.78cm

Szablon montażowy w zestawie TAK

Możliwość malowania maskownicy TAK

Niskoprofilowy (do 10cm) TAK

Zintegrowana obudowa TAK

INNE W zestawie szablon montażowy, maskownica oraz grill z możliwością pomalowania na dowolny kolor

Wysokość 75.56cm

Szerokość 20.64cm

Waga 7.9kg

Gwarancja 24 miesiące

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

To nasze przeznaczenie

Nasz założyciel był audiofilską legendą i klasyczną historią sukcesu. Dzięki dziesięcioleciom doskonałych wyników w branży głośników - oraz ambicji wykorzystania swojego potencjału jako producenta filmowego w Kalifornii - rok 1990 był przełomem, w którym stwierdził, że właściwe doświadczenie kina domowego wymaga głośników wysokiej klasy, które uchwyciłby dźwięk za milion dolarów, którego poszukiwał z niesłabnącym zapałem… niezrównany dźwięk, zaprojektowany, aby zrewolucjonizować całą branżę audio.

ZREALIZOWANA OBSESJA

Jego pasja do rozrywkowego i precyzyjnego dźwięku pozwoliła mu otoczyć się innymi podobnie myślącymi indywidualistami - inżynierami, projektantami i klasycznie wyszkolonymi muzykami - którzy również pragnęli stworzyć głośniki o szczegółowym, pełnozakresowym brzmieniu. W wyniku tych połączonych wysiłków idących równolegle z rewolucją cyfrowego audio, na początku lat 90 narodziła się marka Definitive Technology, która szybko zyskała na znaczeniu jako wiodący producent głośników klasy Premium na całym świecie.

SPRAWDZONY DŹWIĘK

Z roku na rok nieustannie wprowadzamy innowacje, zdobywając nagrody i najlepsze recenzje, które są ich częścią. Nasze wieloletnie osiągnięcia nieustannie osiągają nowy poziom, ponieważ inwestujemy tylko w najbystrzejsze umysły, aby stworzyć nasz zespół składający się ze sprawdzonych, utalentowanych i cechujących się nienaganną etyką pracy ludzi z najbardziej prestiżowych instytucji oraz absolwentów uniwersytetów takich jak MIT, Johns Hopkins, Stanford i Princeton. Od projektu do jego realizacji, otrzymujesz gotowy produkt, który jest połączeniem intelektu, pomysłowości i prawdziwej obsesji.

BOSKIE BRZMIENIE

Kościół Trinity Church, położony zaledwie 600 metrów od Ground Zero na dolnym Manhattanie w Nowym Jorku, posiadał 30 letnie organy piszczałkowe, które zostały zniszczone w rezultacie ataków z 11 września. Duchowni zdecydowali się na Opus 1, Epiphany, wirtualne organy piszczałkowe, stanowiące rewolucyjne rozwiązanie. Potrzebując niezawodnych oraz muzykalnych głośników do odtworzenia oryginalnego brzmienia organów wraz z 9000 piszczałkami, od najmniejszych 2 calowych po gigantyczne 10 metrowe, zdolne do osiągania częstotliwości 16 Hz - kościół Trinity wykorzystał moc 60 głośników Definitive Technology BP 10B i osiem bipolarnych kolumn BP 30, ponieważ nasz doskonały dźwięk idealnie pasował do chwały i wizji tej światowej klasy sceny dźwiękowej.

Ponadczasowy design

Zdrowa obsesja na punkcie dźwięku wymaga wysokiego poziomu inteligencji, aby tworzyć formy zarówno przyjemne dla oka, jak i dla ucha. Nasz etos projektowania jest celowy i racjonalny - każdy detal, który widzisz, służy wyższemu celowi. Nie tworzymy produktów krzykliwych ani pretensjonalnych. Wyrafinowanie i precyzja to zasady, według których żyjemy, aby przekraczać Twoje niesłabnące oczekiwania. Jednak, pomimo naszego dążenia do tego, aby wygląd był stanowczy i precyzyjny, ta metoda nigdy nie podważa nacisku, jaki kładziemy na wykorzystanie przyszłościowych technologii audio we wszystkim, co tworzymy, więc dźwięk, który słyszysz, jest tak klarowny, jak oczekujesz. Tak więc wyposażenie domu w głośniki Definitive Technology jest zdecydowanie inteligentnym wyborem.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO