Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Centralne

Brand: Taga Harmony Model: TAV-806C
 TAGA HARMONY TAV-806C - Kolumna centralna  Kolumna centralna TAV-806C oferuje wysoki poziom artykulacji i prezentacji przestrzennej kompleksowego miksu dialogu, muzyki i efektów ścieżek filmowych. Technologia Obudowy TLIE – Taga Low Interfere..
299,00zł
Netto:243,09zł
Brand: Wilson Model: RAPTOR VOCAL
Wilson RAPTOR VOCAL - Kolumna głośnikowa centralnaGłośniki Wilson Raptor, to głośniki pozwalające w domowych warunkach osiągnąć iście audiofilskie brzmienie w atrakcyjnej cenie. Zbudowane z najwyższej jakości materiałów przez doświadczony zespół inżynierów, swoją jakością wpisują się w zdecydowanie ..
449,00zł
Netto:365,04zł
Argon Audio Alto C Argon Audio Alto C
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Argon Audio Model: Alto C
Argon Audio Alto C - Kolumna centralna Alto C to pasywny głośnik centralny, idealny aby zbudować znakomicie brzmiacy system kina domowego. Możesz także wykorzystać parę głośników Alto C jako głośniki stereo do umieszczenia np. w szafce pod telewizorem zamiast soundbara. Efekt będzie zna..
450,00zł
Netto:365,85zł
Brand: Taga Harmony Model: TAV-616C
 TAGA HARMONY TAV-616C - Kolumna centralna  Głośniki oparte są na technologii modelu TAV-606 ze zwiększoną dynamiką i prezentacją sceny dźwiękowej, aby sprostać wymaganiom systemów klasy premium wielokanałowych oraz stereo.  Główne cechy:  ..
479,00zł
Netto:389,43zł
Brand: Taga Harmony Model: AZURE C-40 v.2
 TAGA HARMONY AZURE C-40 v.2 - Kolumna centralna  TAGA Harmony, europejski producent nagradzanych głośników i elektroniki audio, wprowadza na rynek drugą wersję znanej serii Azure. Nazwa serii inspirowana jest Francuską Riwierą, rozciągającą się na ponad s..
499,00zł
Netto:405,69zł
Brand: Jamo Model: JAMO STUDIO 81 CEN
JAMO STUDIO 81 CEN - Kolumna centralna kina domowegoNowa seria Jamo Studio 8 została całkowicie odmieniona, aby wtopić się w nowoczesne, eleganckie wnętrze. Nowoczesne materiały i wykończenie podkreślają czyste, minimalistyczne linie europejskiego wzornictwa, a kompaktowa obudowa jest idealnym ..
529,00zł
Netto:430,08zł
Brand: Taga Harmony Model: PLATINUM C-40PR HG
TAGA HARMONY PLATINUM C-40PR HG - Kolumna centralnaNowy poziom Mistrzostwa!TAGA nie stosowała kompromisów w czasie procesu projektowania i produkcji poprzedniej serii Platinum, lecz w najnowszej drugiej edycji nasi inżynierowie akustyczni i konstruktorzy pokazali nowy poziom kunsztu!Całkowicie nowy ..
599,00zł
Netto:486,99zł
Brand: Taga Harmony Model: Platinum C-40PR
 TAGA HARMONY PLATINUM C-40PR - Kolumna centralna  Nowy poziom Mistrzostwa! TAGA nie stosowała kompromisów w czasie procesu projektowania i produkcji poprzedniej serii Platinum, lecz w najnowszej drugiej edycji nasi inżynierowie akustyczni i konstruktorzy ..
699,00zł
Netto:568,29zł
Brand: Jamo Model: JAMO STUDIO 83 CEN
JAMO STUDIO 83 CEN - Kolumna centralna kina domowegoNowa seria Jamo Studio 8 została całkowicie odmieniona, aby wtopić się w nowoczesne, eleganckie wnętrze. Nowoczesne materiały i wykończenie podkreślają czyste, minimalistyczne linie europejskiego wzornictwa, a kompaktowa obudowa jest idealnym rozwi..
699,00zł
Netto:568,29zł
Pylon Pearl Center Pylon Pearl Center
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Pylon Audio Model: Pearl Center
Pylon Pearl Center - kolumna centralna.Zestaw głośnikowy Pearl Center został stworzony, z myślą o pracy w charakterze głośnika centralnego w zestawie kina domowego. Identyczny jak w modelu podłogowym głośnik wysokotonowy, wraz ze zwrotnicą zoptymalizowaną pod kątem zgrania fazowego z pozostałymi zes..
699,00zł
Netto:568,29zł
Brand: Taga Harmony Model: Platinum C-90 SL
 TAGA HARMONY Platinum C-90 SL - Kolumna centralna  Kochasz dźwięk wielokrotnie nagradzanej, oraz niezwykle cenionej serii Platinum, ale Twoja druga połówka wścieknie się widząc wielkie „meble” w salonie? Jest rozwiązanie! Żadnych zmian i komp..
699,00zł
Netto:568,29zł
Brand: Polk Audio Model: T30
Polk Audio T30. Kolumna centralnaMisją Polk Audio od zawsze było produkowanie kolumn, skierowanych do masowego odbiorcy, które potrafią w niskiej cenie dostarczyć bardzo dobrą jakość dźwięku w swoim segmencie cenowym. Taka idea przyświecała pierwszej serii Monitor, która osiągnęła w USA zawrotn..
799,00zł
Netto:649,59zł
Przeglądasz 1 do 12 z 58 (5 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO