Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Centralne

Brand: Taga Harmony Model: TAV-806C
 TAGA HARMONY TAV-806C - Kolumna centralna  Kolumna centralna TAV-806C oferuje wysoki poziom artykulacji i prezentacji przestrzennej kompleksowego miksu dialogu, muzyki i efektów ścieżek filmowych. Technologia Obudowy TLIE – Taga Low Interfere..
299,00zł
Netto:243,09zł
Brand: Taga Harmony Model: TAV-616C
 TAGA HARMONY TAV-616C - Kolumna centralna  Głośniki oparte są na technologii modelu TAV-606 ze zwiększoną dynamiką i prezentacją sceny dźwiękowej, aby sprostać wymaganiom systemów klasy premium wielokanałowych oraz stereo.  Główne cechy:  ..
479,00zł
Netto:389,43zł
Brand: Taga Harmony Model: AZURE C-40 v.2
 TAGA HARMONY AZURE C-40 v.2 - Kolumna centralna  TAGA Harmony, europejski producent nagradzanych głośników i elektroniki audio, wprowadza na rynek drugą wersję znanej serii Azure. Nazwa serii inspirowana jest Francuską Riwierą, rozciągającą się na ponad s..
499,00zł
Netto:405,69zł
Brand: Taga Harmony Model: PLATINUM C-40PR HG
TAGA HARMONY PLATINUM C-40PR HG - Kolumna centralnaNowy poziom Mistrzostwa!TAGA nie stosowała kompromisów w czasie procesu projektowania i produkcji poprzedniej serii Platinum, lecz w najnowszej drugiej edycji nasi inżynierowie akustyczni i konstruktorzy pokazali nowy poziom kunsztu!Całkowicie nowy ..
599,00zł
Netto:486,99zł
Argon Audio Alto C MK2 Argon Audio Alto C MK2
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Argon Audio Model: Alto C Mk2
Argon Audio Alto C MK2- Kolumna centralna Alto C to pasywny głośnik centralny, idealny aby zbudować znakomicie brzmiacy system kina domowego. Możesz także wykorzystać parę głośników Alto C jako głośniki stereo do umieszczenia np. w szafce pod telewizorem zamiast soundbara. Efekt będzie ..
599,00zł
Netto:486,99zł
Brand: Taga Harmony Model: Platinum C-40PR
 TAGA HARMONY PLATINUM C-40PR - Kolumna centralna  Nowy poziom Mistrzostwa! TAGA nie stosowała kompromisów w czasie procesu projektowania i produkcji poprzedniej serii Platinum, lecz w najnowszej drugiej edycji nasi inżynierowie akustyczni i konstruktorzy ..
699,00zł
Netto:568,29zł
Pylon Pearl Center Pylon Pearl Center
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Pylon Audio Model: Pearl Center
Pylon Pearl Center - kolumna centralna.Zestaw głośnikowy Pearl Center został stworzony, z myślą o pracy w charakterze głośnika centralnego w zestawie kina domowego. Identyczny jak w modelu podłogowym głośnik wysokotonowy, wraz ze zwrotnicą zoptymalizowaną pod kątem zgrania fazowego z pozostałymi zes..
699,00zł
Netto:568,29zł
Brand: Taga Harmony Model: Platinum C-90 SL
 TAGA HARMONY Platinum C-90 SL - Kolumna centralna  Kochasz dźwięk wielokrotnie nagradzanej, oraz niezwykle cenionej serii Platinum, ale Twoja druga połówka wścieknie się widząc wielkie „meble” w salonie? Jest rozwiązanie! Żadnych zmian i komp..
699,00zł
Netto:568,29zł
Brand: Polk Audio Model: T30
Polk Audio T30. Kolumna centralnaMisją Polk Audio od zawsze było produkowanie kolumn, skierowanych do masowego odbiorcy, które potrafią w niskiej cenie dostarczyć bardzo dobrą jakość dźwięku w swoim segmencie cenowym. Taka idea przyświecała pierwszej serii Monitor, która osiągnęła w USA zawrotn..
799,00zł
Netto:649,59zł
Brand: Taga Harmony Model: Platinum C-90 SL HG
TAGA HARMONY Platinum C-90 SL High Gloss - Kolumna centralnaKochasz dźwięk wielokrotnie nagradzanej, oraz niezwykle cenionej serii Platinum, ale Twoja druga połówka wścieknie się widząc wielkie „meble” w salonie?Jest rozwiązanie!Żadnych zmian i kompromisów w kwestii dźwięku, lecz po prostu tak jak w..
898,99zł
Netto:730,89zł
Pylon Sapphire Center Pylon Sapphire Center
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Pylon Audio Model: Sapphire Center
Pylon Sapphire Center - kolumna centralna. Sapphire Center został stworzony, z myślą o pracy w charakterze kolumny centralnej w zestawie kina domowego.Wspólny dla całej linii produktowej przetwornik wysokotonowy norweskiego Seasa wraz z mniejszymi odpowiednikami głośników niskośredniotonowych ..
999,00zł
Netto:812,20zł
Brand: Dali Model: SPEKTOR VOKAL HS
DALI SPEKTOR VOKAL - Kolumna głośnikowa centralnaOtwierając świat zaawansowanego audio dla wszystkich, firma DALI zaprezentowała kompletną serię głośników SPEKTOR – cztery ekscytujące i mocne głośniki, które zachowują idealny stosunek ceny do jakości, a także oferują miłośnikom muzyki brzmienie znan..
1.099,00zł
Netto:893,50zł
Przeglądasz 1 do 12 z 66 (6 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO