Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Do subwoofera

Brand: Melodika Model: MDSW
Melodika MDSW - Purple Rain - Kabel subwooferowy Solidnie i precyzyjnie wykonane Rezystancja żyły roboczej <= 68 Ohm/Km Rezystancja ekranu<=13,5 Ohm/Km Pojemność skuteczna żyła/ekran <=61,95pF/km Przewód odporny na: promienie UV, wodę morską, ozon, alkohol, wyśmienita udarność ..
89,00zł
Netto:72,36zł
Brand: Eagle cable Model: Deluxe Y-Subwoofer
Eagle Cable Deluxe Deluxe Y-Subwoofer Kabel Deluxe Y-Subwoofer firmy Eagle Cable wykonany został w całości z materiałów spełniających dyrektywę RoHS oraz z miedzi najwyższej jakości. Producent rozpoczynał swoją przygodę na rynku audio właśnie od prostych kabli stereo już w roku 1988 kiedy f..
129,00zł
Netto:104,88zł
Brand: Qed Model: Profile Subwoofer
QED PROFILE Przewód do subwoofera [RCA M - RCA M]Ultra kompaktowy przewód Profile o wysokiej wydajności i dużej elastyczności przenosi dźwięk z Twojego wzmacniacza lub odbiornika do Twojego subwoofera.DANE TECHNICZNE PRODUKTU:niezrównana wydajność, ultra-kompaktowymicro-formowane złączabardzo elasty..
129,00zł
Netto:104,88zł
Brand: In-Akustik Model: Premium Mono Sub
IN-AKUSTIK - PREMIUM MONO SUBPrzewód do Subwooferaprzewód subwooferowy RCA-RCA serii PREMIUMidealny do wszystkich subwooferów aktywnychpozwala osiągnąć potężny i pełny dźwięk zarówno podczas oglądania filmów jak również słuchając muzykipodwójne ekranowaniesolidne metalowe wtykiprzewodniki wykonane z..
139,00zł
Netto:113,01zł
Brand: Melodika Model: MDSWY
Melodika MDSWY - Purple Rain - Kabel subwooferowy typu Y Melodika MDSWY „Purple Rain” MDSWY to wyjątkowa wśród kabli do subwooferów konstrukcja oparta na połączeniu symetrycznym z gęsto plecionym ekranowaniem. Niezwykle solidne mocowanie wtyków wraz z dodatkową grubą warstwą izolacji pozwal..
149,00zł
Netto:121,14zł
Brand: In-Akustik Model: PREMIUM Y-SUB
In-Akustik Premium Y-SUBPrzewód do Subwoofera przewód subwooferowy RCA-2x RCA serii PREMIUM idealny do subwooferów z podwójnym wejściem RCA pozwala osiągnąć potężny i pełny dźwięk zarówno podczas oglądania filmów jak również słuchając muzyki podwójne ekranowanie solidne m..
159,00zł
Netto:129,27zł
Brand: Monster Model: 400SW2
Monster MC 400SW2 (5m)Przewód do Subwoofera  pokryte 24 karatowym złotem złącza z 6 wycięciami zapewniają optymalny transfer sygnału I odporność na korozję technologia Split-Tip Center ™ zapewnia maksymalne ciśnienie kontaktowe i niezwykle niskie zniekształcenia sygna..
249,00zł
Netto:202,44zł
Brand: Qed Model: Performance Subwoofer
QED PERFORMANCE Przewód do subwoofera [RCA M - RCA M]Poczuj każdy bit z dedykowanym do subwoofera przewodem Performance.DANE TECHNICZNE PRODUKTU:żyły przewodzące z miedzi beztlenowej o czystości do 99,999 %geometria symetrycznie skręconych parpodwójny ekran magnetyczny dla polepszenia integralności ..
269,00zł
Netto:218,70zł
Brand: Melodika Model: MDRSUB
Melodika MDRSUB - Purple Rain - Kabel do subwoofera RELMelodika MDRSUB to przewód dedykowany do audiofilskich subwooferów brytyjskiej marki REL Acoustics. Odznaczają się one innowacyjną konstrukcją, której elementem jest złącze High Level Input, wykorzystujące wejście SpeakOn. Do złącz High Level st..
449,00zł
Netto:365,04zł
Brand: Klipsch Model: Klipsch WA-2
KLIPSCH WA-2 - Zestaw do bezprzewodowego przesyłu sygnału audioKlipsch WA-2 jest wysokiej jakości bezprzewodowym transmiterem sygnału audio. Zastępuje tradycyjne połączenie przewodowe. Działa natychmiast po włączeniu. Sygnał przesyłany może być na odległość do 15m. Dedykowany jest do aktywnych subwo..
599,00zł
Netto:486,99zł
Przeglądasz 1 do 10 z 10 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO