Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Chord

Firma weszła na rynek w roku 1986 serią interkonektów Chord Chrysalis. The Chord Company to firma, która wierzy, ze uczciwe traktowanie klientów jest w biznesie najważniejsze. Dlatego jej produkty, kable audio i wizyjne, choć znakomite, są niedrogie. Znane na całym świecie, poważane, oferują najlepszy stosunek jakości do ceny. Docenili to eksperci na całym świecie. Każdy, dostarczany przez Chord Company kabel jest projektowany w samodzielnie przez inżynierów firmy w Amesbury. Każdy produkt (prócz kilku) jest tam również składany i testowany.

CHORD C-line - INTERKONEKT RCAPrzewodniki wielożyłowe z miedzi beztlenowej (OFC) w technologii ARAY.Pozłacane wtyki RCA poprawiające przekazywanie sygnału w całym zakresie częstotliwości.Ekranowanie folią o wysokiej gęstości zmniejszające straty sygnału spowodowane zakłóceniami wysokic..
219,00zł
Netto:178,05zł
CHORD Clearway - INTERKONEKT RCAWielożyłowy przewodnik z wysokiej jakości miedzi beztlenowej (OFC) w geometrii ARAY z izolacją teflonową (FEP).Ekranowanie dwuwarstwową folią o wysokiej gęstości.Płaszcz zewnętrzny ze specjalnie wyselekcjonowanego PVC zapewniający redukcję szumów mechani..
489,00zł
Netto:397,56zł
CHORD Shawline - INTERKONEKT RCAPrzewodniki wielożyłowe zbudowane z posrebrzanej miedzi beztlenowej (OFC) w technologii Tuned ARAY z izolacją PTFE.Ekranowanie z kompozytu węglowego zostało specjalnie zaprojektowane do pracy w szerokim zakresie częstotliwości oraz w celu zredukowania szumów ..
979,00zł
Netto:795,94zł
CHORD Epic - INTERKONEKT RCATrójprzewodnikowa konstrukcja wielożyłowa z posrebrzanej miedzi beztlenowej (OFC) w technologii Tuned ARAY.Dodatkowe przewodniki zastosowane w celu zwiększenia możliwości kabla do wydobycia większej ilości detali.Potrójna izolacja wysokiej jakości (PTFE/PVC/..
1.959,00zł
Netto:1.592,68zł
Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO