Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Audiovector

AUDIOVECTOR QR WALL AUDIOVECTOR QR WALL
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Audiovector Model: QR WALL
AUDIOVECTOR QR WALL - Głośnik centralny   Celem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i najbardziej nowoczesnej stylistyki. Seria QR oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą przejrzystością i przestrzennością..
2.845,00zł
Netto:2.313,01zł
AUDIOVECTOR QR1 AUDIOVECTOR QR1
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Audiovector Model: QR1
AUDIOVECTOR QR1 - Kolumna podstawkowa   Celem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i najbardziej nowoczesnej stylistyki. Seria QR oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą przejrzystością i przestrzennością. ..
2.845,00zł
Netto:2.313,01zł
Brand: Audiovector Model: AUDIOVECTOR Super Onwall / Inwall
AUDIOVECTOR Super Onwall / Inwall - Kolumna naściennaNasze podejście do tworzenia głośników IN WALL oraz ON WALL jest dokładnie takie samo, jak w naszych topowych zestawachwolnostojących. Staramy się stworzyć możliwie najlepszy dźwięk w ramach parametrów fizycznych i nie uznajemy kompromisów jeżeli ..
3.750,00zł
Netto:3.048,78zł
AUDIOVECTOR QR3 AUDIOVECTOR QR3
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Audiovector Model: QR3
AUDIOVECTOR QR3 - Kolumna podłogowa   Celem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i najbardziej nowoczesnej stylistyki. Seria QR oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą przejrzystością i przestrzennością. QR..
4.245,00zł
Netto:3.451,22zł
AUDIOVECTOR QR C AUDIOVECTOR QR C
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Audiovector Model: QR C
AUDIOVECTOR QR C - Głośnik centralny   Celem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i najbardziej nowoczesnej stylistyki. Seria QR oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą przejrzystością i przestrzennością. Q..
4.590,00zł
Netto:3.731,71zł
AUDIOVECTOR QR SUB AUDIOVECTOR QR SUB
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Audiovector Model: QR SUB
AUDIOVECTOR QR SUB - SubwooferCelem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i najbardziej nowoczesnej stylistyki. QR SUB oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą kontrolą niskich częstotliwości. Subwoofer QR SUB został zapro..
5.990,00zł
Netto:4.869,92zł
Brand: Audiovector Model: R1 Signature
AUDIOVECTOR R1 Signature - Kolumna podstawkowaR 1 to podstawkowy model wchodzący w skład bestsellerowej serii R. Oferuje on szybki i dynamiczny, a jednocześnie detaliczny dźwięk. Co więcej, dzięki zaawansowanemu projektowi, R 1 znakomicie radzi sobie – pomimo niewielkich rozmiarów – z dużym dź..
6.245,00zł
Netto:5.077,24zł
Brand: Audiovector Model: AUDIOVECTOR Signature Onwall / Inwall
AUDIOVECTOR Signature Onwall / Inwall - Kolumna naściennaNasze podejście do tworzenia głośników IN WALL oraz ON WALL jest dokładnie takie samo, jak w naszych topowych zestawachwolnostojących. Staramy się stworzyć możliwie najlepszy dźwięk w ramach parametrów fizycznych i nie uznajemy kompromisó..
7.495,00zł
Netto:6.093,50zł
AUDIOVECTOR QR5 AUDIOVECTOR QR5
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Audiovector Model: QR5
AUDIOVECTOR QR5 - Kolumna podłogowaQR 5 to nowa kolumna podłogowa duńskiego producenta Audiovector. Kolumna została zbudowana z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i zaawansowanych technologii. Jest to konstrukcja bass-reflex. Potężne brzmienie, niezwykle przyjemne, nacechowane detalami to główne..
7.745,00zł
Netto:6.296,75zł
Brand: Audiovector Model: RC Signature
AUDIOVECTOR RC Signature - Głośnik centralnyKorzystając z tych samych rozwiązań i części, których użyliśmy w pozostałych kolumnach z serii R, przygotowaliśmy kolumnę centralną, która będzie najlepszym wyborem dla miłośników topowego kina domowego: model R C. Filozofia Audiovectora dotycząca o..
9.690,00zł
Netto:7.878,05zł
Brand: Audiovector Model: AUDIOVECTOR Avantgarde Onwall / Inwall
AUDIOVECTOR Avantgarde Onwall / Inwall - Kolumna naściennaNasze podejście do tworzenia głośników IN WALL oraz ON WALL jest dokładnie takie samo, jak w naszych topowych zestawachwolnostojących. Staramy się stworzyć możliwie najlepszy dźwięk w ramach parametrów fizycznych i nie uznajemy kompromisów je..
9.995,00zł
Netto:8.126,02zł
Brand: Audiovector Model: R1 Avantgarde
AUDIOVECTOR R1 Avantgarde - Kolumna podstawkowaR 1 to podstawkowy model wchodzący w skład bestsellerowej serii R. Oferuje on szybki i dynamiczny, a jednocześnie detaliczny dźwięk. Co więcej, dzięki zaawansowanemu projektowi, R 1 znakomicie radzi sobie – pomimo niewielkich rozmiarów – z dużym d..
10.345,00zł
Netto:8.410,57zł
Przeglądasz 1 do 12 z 20 (2 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO