Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Surround

Brand: Wilson Model: RAPTOR MINI
Wilson RAPTOR MINI - Kolumna głośnikowa podstawkowaGłośniki Wilson Raptor, to głośniki pozwalające w domowych warunkach osiągnąć iście audiofilskie brzmienie w atrakcyjnej cenie. Zbudowane z najwyższej jakości materiałów przez doświadczony zespół inżynierów, swoją jakością wpisują się w zdecydowanie..
299,00zł
Netto:243,09zł
Brand: Taga Harmony Model: TAV-808B
 TAGA HARMONY TAV-808B - Kolumna surround  Podstawkowa kolumna TAV-808B posiada dużą obudowę, w sercu której znajduje się 6.5-calowy przetwornik średnioniskotonowy z rozszerzonym pasmem basu, dzięki czemu osiąga fenomenalną dynamikę najczęściej spotykaną w bardziej roz..
349,00zł
Netto:283,74zł
Brand: Taga Harmony Model: Platinum ONE
 TAGA HARMONY Platinum ONE - Kolumna podstawkowa  Mały rozmiar – Wielkie serce! The Platinum ONE – nasi projektanci i inżynierzy przykładali szczególną uwagę do tego projektu – głównym celem było zapewnienie potężnego dźwięku, powodującego efekt “opadania ..
349,50zł
Netto:284,15zł
Brand: Taga Harmony Model: Platinum S-90 SL
 TAGA HARMONY Platinum S-90 SL - Kolumna podstawkowa  Kochasz dźwięk wielokrotnie nagradzanej, oraz niezwykle cenionej serii Platinum, ale Twoja druga połówka wścieknie się widząc wielkie „meble” w salonie? Jest rozwiązanie! Żadnych zmian i ko..
349,50zł
Netto:284,15zł
Brand: Taga Harmony Model: AZURE S-40 v.2
 TAGA HARMONY AZURE S-40 v.2 - Kolumna podstawkowa  TAGA Harmony, europejski producent nagradzanych głośników i elektroniki audio, wprowadza na rynek drugą wersję znanej serii Azure. Nazwa serii inspirowana jest Francuską Riwierą, rozciągającą się na ponad..
399,00zł
Netto:324,39zł
Pylon Pearl Sat Pylon Pearl Sat
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Pylon Audio Model: Pearl Sat
 Pylon Pearl Sat - podstawkowa kolumna surround. Zestaw głośnikowy Pearl Sat został stworzony, z myślą o pracy w charakterze głośników efektowych w zestawie kina domowego. Identyczny jak w modelu podłogowym głośnik wysokotonowy, wraz ze zwrotnicą zoptymalizowaną po..
474,50zł
Netto:385,77zł
Brand: Wilson Model: RAPTOR 1
Wilson RAPTOR 1 - Kolumna głośnikowa podstawkowaGłośniki Wilson Raptor, to głośniki pozwalające w domowych warunkach osiągnąć iście audiofilskie brzmienie w atrakcyjnej cenie. Zbudowane z najwyższej jakości materiałów przez doświadczony zespół inżynierów, swoją jakością wpisują się w zdecydowanie wy..
499,00zł
Netto:405,69zł
Brand: Taga Harmony Model: TAV-616S
 TAGA HARMONY TAV-616S - Kolumna surround  Głośniki oparte są na technologii modelu TAV-606 ze zwiększoną dynamiką i prezentacją sceny dźwiękowej, aby sprostać wymaganiom systemów klasy premium wielokanałowych oraz stereo.  Główne cechy: ..
549,00zł
Netto:446,34zł
Brand: SVS Model: SVS PRIME SATELLITE
SVS PRIME SATELLITE - Kolumny surroundSVS Prime Satellite to kolumny naścienne (lub podstawkowe). Charakteryzują się wyjątkową precyzją oraz równowagą tonalną. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim jako kolumny surround w systemach kina domowego lub jako głośniki stereofoniczne do niedużych pomies..
649,00zł
Netto:527,64zł
Brand: Taga Harmony Model: Platinum v.2 S-40 High Gloss
TAGA HARMONY Platinum v.2 S-40 High Gloss - Kolumna surroundNowy poziom Mistrzostwa!TERAZ W SUPER LUKSUSOWYCH KOLORACH NA WYSOKI POŁYSK!!TAGA nie stosowała kompromisów w czasie procesu projektowania i produkcji poprzedniej serii Platinum, lecz w najnowszej drugiej edycji nasi inżynierowie akustyczni..
649,50zł
Netto:528,05zł
Brand: Taga Harmony Model: S-40 SE
TAGA HARMONY S-40 SE - Kolumna podstawkowaNagradzana i ciesząca się wysokim uznaniem seria Platinum v.2 jest protoplastą naszej flagowej serii Special Edition SE. Podobieństwa obydwu serii kończą się jednak wyłącznie na kształcie obudów.Wysokiej klasy wykończenia razem z wszystkimi komponentami i te..
649,50zł
Netto:528,05zł
Brand: Wilson Model: RAPTOR 3
Wilson RAPTOR 3 - Kolumna głośnikowa podstawkowaGłośniki Wilson Raptor, to głośniki pozwalające w domowych warunkach osiągnąć iście audiofilskie brzmienie w atrakcyjnej cenie. Zbudowane z najwyższej jakości materiałów przez doświadczony zespół inżynierów, swoją jakością wpisują się w zdecydowanie wy..
749,00zł
Netto:608,94zł
Przeglądasz 1 do 12 z 34 (3 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO