Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Interkonekty XLR

Brand: Monkay cable Model: MONKEY CABLE MCTXLR0
MONKEY CABLE MCTXLR0 - CONCEPT Kabel 2xXLR - 2xXLR - 0,6m; 1,2mMarka Monkey Cable powstała w określonym celu - aby ułatwić wybór dzisiejszym konsumentom. Trzy serie przewodów oferują zarówno doskonałą jakość wykonania, jak również innowacyjne wzornictwo co daje im ciekawy, żywy i stylowy wygląd.&nbs..
479,00zł
Netto:389,43zł
Brand: Cardas Audio Model: Crosslink Interconnect - XLR
Cardas Audio Crosslink Interconnect - Interkonekt - XLRCiepły i wybaczający, lecz wciąż szczegółowy i muzykalny. Zaprojektowany do zastosowania w podstawowych i średnio zaawansowanych systemach stereo i kina domowego. Dostępny z wtykami RCA lub XLR. Wtyk Cardas GRCM RCA lub Neutrik ..
749,00zł
Netto:608,94zł
Brand: Cardas Audio Model: Parsec Interconnect XLR
Cardas Audio Parsec Interconnect - Interkonekt - XLR  Neutralny z odrobiną ciepła na górze pasma. Bardzo przejrzysty jak na kabel w tym zakresie cenowym. Znakomita mieszanka ciepłego środka pasma z podbudową na dole i na górze. To bezsprzeczny faworyt o najlepszej wartości wśró..
1.490,00zł
Netto:1.211,38zł
Brand: Cardas Audio Model: Clear Sky Interconnect - XLR
Cardas Audio Clear Sky Interconnect - Interkonekt - XLR  Przejrzysty, dynamiczny i neutralny. Najtańszy interkonekt wykorzystujący technologię Matched Propagation. Znakomity zarówno jako długie, jak i krótkie okablowanie. Odpowiedni do każdego systemu high-end. &nb..
1.990,00zł
Netto:1.617,89zł
Brand: Cardas Audio Model: Clear Cygnus Interconnect - XLR
Cardas Audio Clear Cygnus Interconnect - Interkonekt - XLR  Clear Cygnus Interkonekt korzysta z doświadczenia nabytego podczas projektowania i budowy pozostałych modeli linii Clear i wnosi znaczną poprawę brzmieniową względem poprzednika, przy stosunkowo umiarkowanym wzroście c..
3.190,00zł
Netto:2.593,50zł
Brand: Shunyata Research Model: Venom XLR
Shunyata Research Venom XLR Interkonekty z serii VENOM stanowią ucieleśnienie piętnastu lat rozwoju myśli technicznej i technologii wytwarzania podzespołów, opracowanej przez firmę Shunyata Research.Nadrzędnym celem przy projektowaniu serii Venom było stworzenie produktów, które b..
3.510,00zł
Netto:2.853,66zł
Brand: Cardas Audio Model: Clear Reflection Interconnect XLR
Cardas Audio Clear Reflection Interconnect - Interkonekt - XLR  Kabel został zaprojektowany do dostarczania flagowego brzmienia dla zestawów istniejących w świecie rzeczywistym, cechuje go znakomita otwartość góry pasma i prędkość, lecz jeszcze trochę wybacza niedostatki.&n..
4.490,00zł
Netto:3.650,41zł
Brand: Cardas Audio Model: Clear Interconnect XLR
Cardas Audio Clear Interconnect - Interkonekt  Całkowicie neutralny i przezroczysty. Wspaniała dynamika, otwartość góry pasma i prędkość. Nasz flagowy interkonekt, zaprojektowany do systemów referencyjnych w akustycznie neutralnych pomieszczeniach odsłuchowych. Doskonała k..
7.490,00zł
Netto:6.089,43zł
Brand: Shunyata Research Model: Delta XLR
Shunyata Research Delta XLRnterkonekty Reference V2 należące do linii Delta, Apha i Sigma są zbudowane w oparciu o najbardziej zaawansowane, opatentowane technologie przewodników stworzone podczas badań i poszukiwań prowadzonych przez firmę Shunyata Research. Interkonekty Delta V2 wykorzystują..
7.780,00zł
Netto:6.325,20zł
NAIM Super Lumina 4DIN-XLR (1.0m)
Chwilowo brak
Brand: Naim Model: Super Lumina 4DIN-XLR (1.0m)
NAIM Super Lumina 4DIN-XLR (1.0m) - KabelKażde ogniwo łańcucha systemu audio ma znaczenie. Potwierdziliśmy tę teorię w czasie wielu testów odsłuchowych. I to z tego właśnie powodu, w czasie procesu tworzenia naszego flagowego wzmacniacza Statement, rozpoczęliśmy symultanicznie projektowanie nowej ro..
8.999,00zł
Netto:7.316,26zł
Brand: Shunyata Research Model: Alpha XLR
Shunyata Research Alpha XLRInterkonekty Reference V2 należące do linii Delta, Apha i Sigma są zbudowane w oparciu o najbardziej zaawansowane, opatentowane technologie przewodników stworzone podczas badań i poszukiwań prowadzonych przez firmę Shunyata Research. Interkonekty Delta V2 w..
12.970,00zł
Netto:10.544,72zł
Brand: Cardas Audio Model: Clear Beyond Interconnect XLR
Cardas Audio Clear Beyond Interconnect - Interkonekt - XLR  Clear Beyond zawiera w sobie ponad 30 lat doświadczeń i poszukiwań. Wykorzystuje najbardziej zaawansowane przewodniki produkowane zgodnie z technologią dopasowanej propagacji. Nowy interkonekt wprowadza ul..
15.990,00zł
Netto:13.000,00zł
Przeglądasz 1 do 12 z 14 (2 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO