Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Interkonekty XLR

Cardas Audio Crosslink Interconnect - XLR
Chwilowo brak
Cardas Audio Crosslink Interconnect - Interkonekt - XLRCiepły i wybaczający, lecz wciąż szczegółowy i muzykalny. Zaprojektowany do zastosowania w podstawowych i średnio zaawansowanych systemach stereo i kina domowego. Dostępny z wtykami RCA lub XLR. Wtyk Cardas GRCM RCA lub Neutrik ..
749,00zł
Netto:608,94zł
Oyaide PA-02TX V2 - INTERKONEKT XLRW interkonekcie analogowym PA-02TR V2 zastosowano nowy rodzaj miedzi: 102SSC, specjalnie zaprojektowanej przez firmę Oyaide. Zastosowany w nim płaszcz z materiału bez dodatków halogenu ma na celu zminimalizowanie drgań kabla. Wtyki Oyaide RCA zaprojektowan..
890,00zł
Netto:723,58zł
Cardas Audio Parsec Interconnect XLR
Chwilowo brak
Cardas Audio Parsec Interconnect - Interkonekt - XLR  Neutralny z odrobiną ciepła na górze pasma. Bardzo przejrzysty jak na kabel w tym zakresie cenowym. Znakomita mieszanka ciepłego środka pasma z podbudową na dole i na górze. To bezsprzeczny faworyt o najlepszej wartości wśró..
1.490,00zł
Netto:1.211,38zł
Oyaide ACROSS 900 XX V2  - INTERKONEKT XLRW kontraście do statecznego, klasycznego wyglądu, z powłoką z przypominającego czarny kawior dielektryka, przy konstrukcji przewodu wykorzystano wiele innowacji i najnowszych opracowań. Podstawą konstrukcji jest struktura C.I.S, w której..
1.490,00zł
Netto:1.211,38zł
Cardas Audio Clear Sky Interconnect - XLR Cardas Audio Clear Sky Interconnect - XLR
Chwilowo brak
Cardas Audio Clear Sky Interconnect - Interkonekt - XLR  Przejrzysty, dynamiczny i neutralny. Najtańszy interkonekt wykorzystujący technologię Matched Propagation. Znakomity zarówno jako długie, jak i krótkie okablowanie. Odpowiedni do każdego systemu high-end. &nb..
1.990,00zł
Netto:1.617,89zł
Oyaide TUNAMI TERZO XX V2  - INTERKONEKT XLRInterkonekt ma budowę dwużyłową, z dwoma wiązkami i potrójnym ekranem wokół nich. Zastosowany materiał to plecionka z miedzi 102 SSC, w skład wiązki wchodzą druciki o trzech średnicach. Chodziło o to, aby w jak najmniejszej przestrzeni pomieścić m..
2.290,00zł
Netto:1.861,79zł
Cardas Audio Clear Cygnus Interconnect - XLR Cardas Audio Clear Cygnus Interconnect - XLR
Chwilowo brak
Cardas Audio Clear Cygnus Interconnect - Interkonekt - XLR  Clear Cygnus Interkonekt korzysta z doświadczenia nabytego podczas projektowania i budowy pozostałych modeli linii Clear i wnosi znaczną poprawę brzmieniową względem poprzednika, przy stosunkowo umiarkowanym wzroście c..
3.190,00zł
Netto:2.593,50zł
Shunyata Research Venom XLR Interkonekty z serii VENOM stanowią ucieleśnienie piętnastu lat rozwoju myśli technicznej i technologii wytwarzania podzespołów, opracowanej przez firmę Shunyata Research.Nadrzędnym celem przy projektowaniu serii Venom było stworzenie produktów, które b..
3.280,00zł
Netto:2.666,67zł
Oyaide AR-910  - INTERKONEKT XLRInterkonekt analogowy Oyaide AR-910. Przewód ze stopu srebra 5N.Wybór złącza to jedno z najważniejszych czynników decydujących o jakości przesyłania sygnału przez kabel połączeniowy. Aby stworzyć ostateczny hybrydowy kabel połączeniowy analogowo-cyfr..
3.690,00zł
Netto:3.000,00zł
Cardas Audio Clear Reflection Interconnect - XLR
Chwilowo brak
Cardas Audio Clear Reflection Interconnect - Interkonekt - XLR  Kabel został zaprojektowany do dostarczania flagowego brzmienia dla zestawów istniejących w świecie rzeczywistym, cechuje go znakomita otwartość góry pasma i prędkość, lecz jeszcze trochę wybacza niedostatki.&n..
4.490,00zł
Netto:3.650,41zł
NAIM Super Lumina 4DIN-XLR (1.0m)
Chwilowo brak
NAIM Super Lumina 4DIN-XLR (1.0m) - KabelKażde ogniwo łańcucha systemu audio ma znaczenie. Potwierdziliśmy tę teorię w czasie wielu testów odsłuchowych. I to z tego właśnie powodu, w czasie procesu tworzenia naszego flagowego wzmacniacza Statement, rozpoczęliśmy symultanicznie projektowanie nowej ro..
8.999,00zł
Netto:7.316,26zł
Shunyata Research Delta XLRnterkonekty Reference V2 należące do linii Delta, Apha i Sigma są zbudowane w oparciu o najbardziej zaawansowane, opatentowane technologie przewodników stworzone podczas badań i poszukiwań prowadzonych przez firmę Shunyata Research. Interkonekty Delta V2 wykorzystują..
9.080,00zł
Netto:7.382,11zł
Przeglądasz 1 do 12 z 15 (2 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO