Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

dCS

Dan D'Agostino - lider wzmacniaczy high-end wysokiej mocy


Żadna inna postać nie jest bardziej kojarzona ze wzmacniaczami audio klasy high-end niż osoba Dan’a D’Agostino. Podczas swojej przeszło 30-letniej kariery, D’Agostino opracował niezliczoną ilość pionierskich rozwiązań dotyczących zaawansowanych wzmacniaczy, przedwzmacniaczy, odtwarzaczy CD i procesorów surround. W branży audio znany jest jako największy orędownik wysokiej mocy wzmacniaczy klasy high-end. Producenci najlepszych zestawów głośnikowych na świecie polegają na wzmacniaczach D’Agostino podczas najważniejszych demonstracji swych produktów.

Dan D’Agostino był założycielem i głównym inżynierem w Krell Industries do 2009 roku. Obecnie rozpoczął on zupełnie nowe przedsięwzięcie, charakteryzujące się nową organizacją produkcji i nowymi projektami klasy state-of-the-art. Produkty noszące jego nazwisko nie tylko osiągają nowe poziomy jakości brzmienia, one również wyglądają jak nic innego co dotychczas zostało stworzone – są bardziej kompaktowe, bardziej indywidualne i bardziej przyjazne dla otoczenia.

Nowe produkty D’Agostino odzwierciedlają również jego troskę o środowisko naturalne – atut nie często spotykany w branży, gdzie wzmacniacze potrafią pobierać z sieci setki watów nawet gdy nie są używane. Dzięki innowacyjnemu układowi sekcji zasilania, produkty D’Agostino pobierają jedynie szczątkowe ilości prądu w trybie spoczynku, są więc chłodniejsze i oszczędzają energię.

Najlepszym świadectwem jakości nowego projektu D’Agostino jest to, że jego nazwisko, jego podpis, zdobi każdy front, każdego urządzenia wyprodukowanego w jego firmie. Wszystko czego nauczył się na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci w kwestii projektowania najlepszego sprzętu audio, znalazło swe miejsce we wzmacniaczach Momentum. O ile projekt ten może wyglądać imponująco na papierze, to jedynym sposobem aby w pełni docenić jego ciepło, detaliczność i niezrównane piękno, jest usłyszeć je u najbliższego dealera D’Agostino Master Audio Systems.

dCS Lina Network DAC 2.0 - DAC i streamer sieciowy Lina Network Streaming DAC reprezentuje zarówno kontynuację, jak i początek nowej epoki. W jej konstrukcji połączono renomowane technologie dCS z oczekiwanymi korzyściami przetwornika cyfrowo-analogowego. Dodano nowe funkcje, w tym..
67.300,00zł
Netto:54.715,45zł
 dCS Bartók - DAC i streamer sieciowy z opcjonalnym wzmacniaczem słuchawkowym Nowy dCS Bartók DAC łączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość dCS. Jest to przede wszystkim najnowocześniejsza sieć strumieniowa DAC wykorzystująca technologię opracowaną dla linii&nb..
102.200,00zł
Netto:83.089,43zł
 dCS Rossini CD/SACD Transport - naturalna czysta muzykalnośćRossini wykorzystuje najnowszą platformę Digital Processing Platform i Ring DAC, opracowaną pierwotnie dla flagowej serii Vivaldi. Jego pojedynczy układ FPGA zapewnia udoskonalone przetwarzanie sygnału i więk..
138.600,00zł
Netto:112.682,93zł
 dCS Rossini - DAC / StreamerNajnowsza linia urządzeń dCS Rossini dostarcza muzykę o wybitnym brzmieniu, wykorzystując w tym celu szeroką gamę cyfrowych źródeł dźwięku, a jednocześnie ustanawia nowe standardy jakości odtwarzania dźwięku cyfrowego. dCS R..
150.700,00zł
Netto:122.520,33zł
 dCS Rossini CD Player / StreamerNajnowsza linia urządzeń dCS Rossini dostarcza muzykę o wybitnym brzmieniu, wykorzystując w tym celu szeroką gamę cyfrowych źródeł dźwięku, a jednocześnie ustanawia nowe standardy jakości odtwarzania dźwięku cy..
165.500,00zł
Netto:134.552,85zł
 dCS Vivaldi APEX DAC - Referencyjny przetwornik cyfrowo-analogowyPrzetwornik C/A Vivaldi wykorzystuje najnowszą wersję przełomowej technologii opracowanej przez dCS, w skład której wchodzą: najnowsza generacja przetwornika dCS Ring DAC™, Platforma Cyfrowego Przetwarza..
207.200,00zł
Netto:168.455,28zł
 dCS Vivaldi CD/SACD Transport - najbardziej wyrafinowane urządzenie na rynkuZadaniem transportu Vivaldi jest wydobycie najdrobniejszych detali i niuansów zapisanych w formatach CD i SACD. Vivaldi jest najbardziej wyrafinowanym urządzeniem na rynku, służącym do odczytu s..
223.300,00zł
Netto:181.544,72zł
Przeglądasz 1 do 7 z 7 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO