Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

STEREO

W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych kategorii sprzętu stereo, z których każda oferuje unikalne możliwości i funkcjonalności. Wzmacniacze to podstawa każdego systemu stereo i są odpowiedzialne za wzmacnianie sygnału dźwiękowego. Oferujemy wzmacniacze, które zapewnią Ci najwyższą jakość dźwięku i będą działać bez zarzutu przez wiele lat.

Odtwarzacze CD to doskonała propozycja dla miłośników muzyki, którzy cenią sobie tradycyjne nośniki. W naszej ofercie znajdziesz odtwarzacze CD, które pozwolą Ci cieszyć się muzyką w najlepszej jakości dźwięku.

Jeśli szukasz bardziej zaawansowanego sprzętu, to proponujemy odtwarzacze sieciowe (strumieniowe). Pozwalają one na odtwarzanie muzyki z różnych źródeł, takich jak np. strumieniowe serwisy muzyczne, komputery czy smartfony. Dzięki temu możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką w każdej chwili.

Amplitunery stereo to urządzenia, które pozwalają na odbiór radia FM i AM, a także na podłączenie innych źródeł dźwięku, takich jak np. gramofony. Nasza oferta amplitunerów stereo jest bardzo bogata, co pozwoli Ci znaleźć urządzenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Końcówki mocy są odpowiedzialne za wzmacnianie sygnału z przedwzmacniacza i przesyłanie go do głośników. Oferujemy końcówki mocy, które zapewnią najwyższą jakość dźwięku i będą działać bez zarzutu przez wiele lat.

Przedwzmacniacze to urządzenia, które wzmacniają sygnał dźwiękowy z różnych źródeł, takich jak np. odtwarzacze CD, odtwarzacze sieciowe czy gramofony. Oferujemy przedwzmacniacze, które zapewnią Ci najwyższą jakość dźwięku i pozwolą na cieszenie się muzyką w najlepszej jakości.

Przetworniki DAC, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, są w stanie przetwarzać sygnał cyfrowy na sygnał analogowy, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości dźwięku. Oferujemy również wzmacniacze lampowe, które zapewniają ciepły i naturalny dźwięk, co jest szczególnie ważne dla miłośników muzyki klasycznej i jazzowej.

 

TAGA HARMONY TA-25MINI - Wzmacniacz instalacyjnyTA-25mini MIC to wydajny, ekonomiczny wybór dla domowych systemów hi-fi i instalacji komercyjnych w restauracjach, pubach, sklepach, salach konferencyjnych, klubach fitness, zarówno jako muzyka w tle czy playback. Jest idealny do prostych instalacji, a..
299,00zł
Netto:243,09zł
WiiM Mini Odtwarzacz strumieniowy (sieciowy) Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2 WiiM Mini Odtwarzacz strumieniowy (sieciowy) Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
WiiM Mini Odtwarzacz strumieniowy (sieciowy) Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2WiiM Mini to mały i niezwykle wszechstronny odtwarzacz sieciowy, idealny do uzupełnienia systemu audio lub dodania do kolumn aktywnych funkcji strumieniowania audio. Umożliwia zdalne przesyłanie muzyki przez Wi-Fi, Airpl..
479,00zł
Netto:389,43zł
TAGA HARMONY TA-250MIC v.2 - Wzmacniacz TA-250MIC v.2 wydajny, ekonomiczny wybór dla domowych systemów hi-fi i instalacji komercyjnych w restauracjach, pubach, sklepach, salach konferencyjnych, klubach fitness, zarówno jako muzyka w tle, playback czy w sytuacji kiedy zapragniesz zorganizować karaoke..
599,00zł
Netto:486,99zł
TOPPING D10S - Przetwornik cyfrowo-analogowy Odświeżona wersja Toppinga D10, D10s to biurkowy przetwornik cyfrowo-analogowy o imponujących możliwościach w swoim przedziale cenowym.Ta druga wersja zawiera 32-bitowy układ dekodujący ESS ES9038Q2M o wysokiej wierności, a także interfejs US..
599,00zł
Netto:486,99zł
Topping PA3s (PA-3s) Wzmacniacz stereo zbalansowany 80W Hi-ResTopping PA3s zbalansowany wzmacniacz stereofonicznyTopping PA3s to kompaktowy, zbalansowany, wzmacniacz klasy D. ?Opiera się na dwóch układach wzmacniacza Infineon MA12070, posiada dwa wyjścia zbalansowane i single-ended. Moc wyjś..
699,00zł
Netto:568,29zł
Triangle AIO  - Odtwarzacz sieciowy Prosty odtwarzacz strumieniowy i plików audio Niska cena, wysoka jakość wykonania, dobry dźwięk i elastyczna funkcjonalność - to najkrótsza charakterystyka odtwarzacza AIO C. Zadanie AIO C jest proste jak sam o..
749,00zł
Netto:608,94zł
NUPRIME uDSD NUPRIME uDSD
Chwilowo brak
NUPRIME uDSD - Biurkowy przetwornik DAC USB 384 / DSD256 ze wzmacniaczem słuchawkowym i wyjściem liniowymuDSD to super kompaktowy przetwornik DAC z natywną obsługą sygnału DSD256, pełnoprawnymi wyjściami analogowymi 2xRCA który łączy w sobie także funkcje wzmacniacza słuchawkowego, opartego o zbalan..
769,00zł
Netto:625,20zł
TOPPING E30- Przetwornik cyfrowo-analogowy KOMPAKTOWY PRZETWORNIK CYFROWO-ANALOGOWYTopping E30 przetwornik cyfrowo-analogowy o kompaktowych rozmiarach. Obsługujący na wejściu USB sygnał PCM do 32 Bitów/768 kHz oraz do DSD512. Ma wszystkie popularne wejścia cyfrowe jak USB, optyczne..
799,00zł
Netto:649,59zł
Topping E30 II Przetwornik cyfrowo-analogowy, USB DACKOMPAKTOWY PRZETWORNIK CYFROWO-ANALOGOWYDAC E30 II jest udoskonaloną wersją modelu E30. Pełni funkcję przetwornika cyfrowo-analogowego, ale można go użyć także w roli przedwzmacniacza. Dzięki cyfrowej regulacji głośności sterowanej pilotem..
799,00zł
Netto:649,59zł
WiiM Pro Odtwarzacz strumieniowy (sieciowy) Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2 WiiM Pro Odtwarzacz strumieniowy (sieciowy) Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
WiiM Pro Odtwarzacz strumieniowy (sieciowy) Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2WiiM Pro to audiofilski streamer muzyczny z AirPlay 2, Chromecast, DLNA, Spotify Connect, TIDAL Connect, bezstratnym dźwiękiem, Alexą i multiroom audio. WiiM Pro unowocześnia istniejący zestaw stereo. Dzięki niemu możesz odtw..
799,00zł
Netto:649,59zł
MUSICAL FIDELITY V90-LPS - Przedwzmacniacz gramofonowy MM / MCMusical Fidelity V90-LPS kontynuuje tradycję przedwzmacniaczy gramofonowych Musical Fidelity, które od początku istnienia firmy słynęły z absolutnie bezkonkurencyjnego stosunku jakości dźwięku do ceny.V-90-LPS po raz kolejny zostawia konk..
829,00zł
Netto:673,98zł
TAGA HARMONY TA-400MIC - WzmacniaczTA-400 MIC to wydajny, ekonomiczny wybór dla domowych systemów hi-fi i instalacji komercyjnych w restauracjach, pubach, sklepach, salach konferencyjnych, klubach fitness, zarówno jako muzyka w tle, playback czy w sytuacji kiedy zapragniesz zorganizować karaoke!Wyda..
840,00zł
Netto:682,93zł
Przeglądasz 1 do 12 z 425 (36 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO