Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Wysyłka i odbiór


Dostawa i odbiór zamówienia  1. Dostawy towaru realizowane są jedynie na terenie Polski.
  2. Zamówienie zostaje przekazane do realizacji w ciągu 1 dnia roboczego od jego złożenia.
  3. Jeżeli wybrany towar jest dostępny, wysłany zostanie do Klienta w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od przekazania zamówienia do realizacji.
  4. Informacja o planowanym czasie realizacji zamówienia znajduje się w panelu klienta.
  5. W przypadku wybrania, jako formy płatności szybkiego przelewu lub płatności kartą kredytową (płatności za pośrednictwem Przelewy24.pl) – realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpływie 100% należności za towar na konto podmiotu pośredniczącego, od tego też momentu należy liczyć termin, w ciągu, którego towar zostanie przekazany kurierowi.
  6. Dostarczaniem zamówień zajmuje się firma kurierska DPD - przewidywany czas dostawy to maksymalnie 2 dni robocze od dnia następującego po nadaniu przesyłki.
  7. Linia Dźwięku nie ponosi odpowiedzialność za dostarczenie zamówionego towaru do momentu jego doręczenia Klientowi.
.
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO