Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Aktualności RSS

Aktualnosci

27 Aug Recenzja Circle Labs A200 w positive feedback
pkotzian 0 55
Oto link do recencji Circle Labs A200:https://positive-feedback.com/reviews/hardware-reviews/circle-labs-a200-integrated-amplifier-thank-you/  ..
12 Apr Emotiva prezentuje nowe końcówki mocy BasX!
pkotzian 0 340
Emotiva prezentuje nowe końcówki mocy BasX A2, A3, A4, A5, oraz A7"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy przejść na wyższy poziom dzięki naszej nowej linii wzmacniaczy BasX. Zachowaliśmy liniowy zasilacz, ale ulepszyliśmy go, aby uzyskać jeszcze wi..
26 May MARK LEVINSON - NOWA MARKA W NASZYM SALONIE
0 926
MARK LEVINSON - NOWA MARKA W NASZY SALONIEMamy niezywkłą przyjemność gościć w naszym salonie tą legendarną markę.Gorąco zapraszamy na prezentacje - w stałej ekspozycji wzmacniacz No 5805.CAŁA OFERTA O MARCE:BRZMIENIE, KTÓRE MÓWI SAMO ZA ..
24 Apr Zestaw kina domowego a dobry zestaw stereo  – co wybrać
pkotzian 0 391
Zestaw kina domowego a dobry zestaw stereo – co jest nam tak naprawdę potrzebne?!Na co powinniśmy zwrócić uwagę decydując się na zakup sprzętu RTV i zestawu kina domowego?Zanim zdecydujemy się na zakup zestawu kina domowego, powinniśmy odpowiedzieć s..
19 Apr KINO DOMOWE, CZY KINO W DOMU?
pkotzian 0 1020
KINO DOMOWE, CZY KINO W DOMU? Magia jaka do niedawna otaczała słowa Kino Domowe znacznie przygasła i straciła moc. Wszystko głównie przez liczne i głośne promocje sklepów wielkopowierzchniowych..
Przeglądasz 1 do 5 z 5 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO