Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Aktualności RSS

Aktualnosci

20 Apr Technologia Trueplay w głośnikach Sonos – jak działa i dlaczego warto ją wypróbować?
Przemysław 0 987
Najnowsze głośniki marki Sonos, w tym Era 100, Era 300 i Five, oferują nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale również innowacyjną technologię Trueplay. Ta funkcja pozwala na automatyczną kalibrację dźwięku do warunków pomieszczenia, w którym znajduj..
15 Apr EPOS ES14N - powrót do przyszłości.
Przemysław 0 715
Legendary Epos wraca na rynek ze znakomitym monitorem, zbierającym same pozytywne opinie w kraju i na świecie!Nowego eposa oczywiście można posłuchać w naszym salonie, kolumna znajduje sie w stałej ekspozycji.  Link do produktu: EPOS ES14NLin..
12 Apr Nowa marka w naszym salonie -  Integra!
Przemysław 1 643
Od kwietnia tego roku do naszej oferty trafiają urządzenia kina domowego cenionej firmy Integra. W stałej sprzdaży oraz na ekspozycji posiadamy modele:INTEGRA DRX5.4 - AMPLITUNER SIECIOWY 9.2 INTEGRA DRX2.4 - AMPLITUNER SIECIOWY 7.2 INTEGRA D..
27 Aug Recenzja Circle Labs A200 w positive feedback
Przemysław 0 881
Oto link do recencji Circle Labs A200:https://positive-feedback.com/reviews/hardware-reviews/circle-labs-a200-integrated-amplifier-thank-you/  ..
12 Apr Emotiva prezentuje nowe końcówki mocy BasX!
Przemysław 0 1523
Emotiva prezentuje nowe końcówki mocy BasX A2, A3, A4, A5, oraz A7"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy przejść na wyższy poziom dzięki naszej nowej linii wzmacniaczy BasX. Zachowaliśmy liniowy zasilacz, ale ulepszyliśmy go, aby uzyskać jeszcze wi..
26 May MARK LEVINSON - NOWA MARKA W NASZYM SALONIE
0 2055
MARK LEVINSON - NOWA MARKA W NASZY SALONIEMamy niezywkłą przyjemność gościć w naszym salonie tą legendarną markę.Gorąco zapraszamy na prezentacje - w stałej ekspozycji wzmacniacz No 5805.CAŁA OFERTA O MARCE:BRZMIENIE, KTÓRE MÓWI SAMO ZA ..
24 Apr Zestaw kina domowego a dobry zestaw stereo  – co wybrać
Przemysław 0 1323
Zestaw kina domowego a dobry zestaw stereo – co jest nam tak naprawdę potrzebne?!Na co powinniśmy zwrócić uwagę decydując się na zakup sprzętu RTV i zestawu kina domowego?Zanim zdecydujemy się na zakup zestawu kina domowego, powinniśmy odpowiedzieć s..
19 Apr KINO DOMOWE, CZY KINO W DOMU?
Przemysław 0 2128
KINO DOMOWE, CZY KINO W DOMU? Magia jaka do niedawna otaczała słowa Kino Domowe znacznie przygasła i straciła moc. Wszystko głównie przez liczne i głośne promocje sklepów wielkopowierzchniowych..
Przeglądasz 1 do 8 z 8 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO