Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Aktywne - Bezprzewodowe

Argon Audio Style mini - Głośnik Bluetooth Argon Audio Style mini - Głośnik Bluetooth
Chwilowo brak
Brand: Argon Audio Model: Style Mini
Style mini - Głośnik BluetoothJeszcze bardziej kompaktowy niż już kompaktowy STYLE, głośnik ten nadal zapewnia doskonałą wydajność, zachowując przy tym imponujące 8 godzin pracy na baterii.Wystarczy podłączyć go przez Bluetooth i można zaczynać!– Starannie dostrojony, aby zapewnić wysoki..
449,00zł
Netto:365,04zł
Argon Audio Tempo A4
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Argon Audio Model: Tempo A4
Argon Audio Tempo A4 - Kolumny podstawkowe aktywne - Bluethooth Tempo A4 to klasyczne kolumny podstawkowe posiadające wbudowany nowoczesny wzmacniacz stereofoniczny. Dzięki dostrojeniu wzmacniacza do przetworników osiągnięto brzmienie niespotykane w tym przedziale cenowym. Do kolumn ..
549,50zł
Netto:446,75zł
Argon Audio Style - Głośnik Bluetooth Argon Audio Style - Głośnik Bluetooth
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU Chwilowo brak
Brand: Argon Audio Model: Style
Style - Głośnik BluetoothKompaktowy przenośny głośnik Bluetooth o imponującym dźwięku jak na swój rozmiar.-Dost Ciesz się muzyką całkowicie bezprzewodowo nawet przez 8 godzin.– Starannie dostrojony, aby zapewnić wysoki poziom wydajności – Stylowa konstrukcja – Elementy sterujące odtwarzani..
629,00zł
Netto:511,38zł
Argon Audio Fenris A4 Argon Audio Fenris A4
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Argon Audio Model: Fenris A4
Argon Audio Fenris A4 - Kolumna aktywna podstawkowaChcielibyśmy postawić śmiałe twierdzenie: nie znajdziesz żadnego innego produktu o takiej wszechstronności i jakości dźwięku jak nasze głośniki FENRIS. W tym przedziale cenowym są one po prostu klasą samą dla siebie. Posiadają Bluet..
949,50zł
Netto:771,95zł
Argon Audio Fenris A5 Argon Audio Fenris A5
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Argon Audio Model: Fenris A5
Argon Audio Fenris A5 - Kolumna aktywna podstawkowaChcielibyśmy postawić śmiałe twierdzenie: nie znajdziesz żadnego innego produktu o takiej wszechstronności i jakości dźwięku jak nasze głośniki FENRIS. W tym przedziale cenowym są one po prostu klasą samą dla siebie. Posiadają Blue..
1.199,50zł
Netto:975,20zł
Argon Audio Forte A5 Argon Audio Forte A5
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Argon Audio Model: Forte A5
Argon Audio Forte A5 - Kolumna podstawkowa Forte A5 to klasyczne kolumny podstawkowe posiadające wbudowany nowoczesny wzmacniacz stereofoniczny. W rezulacie dwie kolumny to cały, nowoczesny system audio do którego możemy łatwo przesyłać muzykę bezprzewodowo (poprzez Bluetooth) z telefon..
1.249,50zł
Netto:1.015,85zł
SONOS PLAY:3 SONOS PLAY:3
Chwilowo brak
Brand: Sonos Model: SONOS PLAY:3
SONOS PLAY:3 - Strefowy odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem oraz głośnikamiCECHY PRODUKTU:trzy wzmacniacze cyfrowe klasy Dsystem głośników z 3 przetwornikami: jednym wysokotonowy, dwoma średniotonowymi i jednym woofereminnowacyjna konstrukcja rozpoznająca ustawienie: wewnętrzny czujnik rozpozn..
1.299,00zł
Netto:1.056,10zł
Argon Audio Forte A4 Argon Audio Forte A4
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Argon Audio Model: Forte A4
Argon Audio Forte A4 - Kolumna aktywna podstawkowa Nasze aktywne głośniki stereo FORTE są najlepsze z najlepszych. Brzmią o wiele lepiej niż sugeruje ich cena, są śmiesznie łatwe w użyciu i, och, wyglądają niesamowicie. To prawdziwe cuda dźwięku w tej cenie, która sprawia, że będziesz s..
1.499,00zł
Netto:1.218,70zł
Argon Audio Forte A5 MK2 Aktywna kolumna podstawkowa Argon Audio Forte A5 MK2 Aktywna kolumna podstawkowa
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Argon Audio Model: Forte A5
Argon Audio Forte A5 MK2 - Aktywna kolumna podstawkowa Z FORTE MK2, kontynuujemy wyznaczanie nowych standardów w kategorii aktywnych głośników. Wyposażone w pełni cyfrowe wzmocnienie z czterema oddzielnymi kanałami dla głośników wysokotonowych i niskotonowych, niestandardowe przetwornik..
1.749,50zł
Netto:1.422,36zł
Brand: Klipsch Model: THE FIVES
KLIPSCH THE FIVES  - Aktywne kolumny podstawkoweThe Fives to nowy model w ofercie amerykańskiego producenta. HDMI-ARCHDMI-ARC pozwala podłączyć The Fives do telewizora bez dodatkowych kabli lub pilotów za pomocą dołączonego kabla HDMI.WSPANIAŁOŚĆ POŁOWY STULECIASer..
1.999,00zł
Netto:1.625,20zł
Ruark MRX głośnik bezprzewodowy Ruark MRX głośnik bezprzewodowy
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Ruark Model: MRX
Ruark Audio MRx (MR-x) Głośnik bezprzewodowy WiFi z Bluetooth BEZKOMPROMISOWA KONSTRUKCJAJak można się spodziewać po firmie Ruark, MRx jest czymś wyjątkowym! Dzięki doskonałemu brzmieniu i szerokiej gamie możliwości, MRx stanowi idealny system do salonu, kuchni lub gabinetu,..
2.290,00zł
Netto:1.861,79zł
Argon Audio Forte A55 mk2 Argon Audio Forte A55 mk2
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Argon Audio Model: Forte A55MK2
Argon Audio Forte A55 mk2 - Aktywne kolumny podłogowe Słuchajcie! To są najlepsze kolumny, jakie Argon Audio kiedykolwiek wyprodukował. Oparte na naszej popularnej serii FORTE, A55 wyposażone są w nowe, niestandardowe przetworniki basowe o ultra niskich zniekształceniach, które zapewnia..
2.749,50zł
Netto:2.235,37zł
Przeglądasz 1 do 12 z 16 (2 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO