Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Aktywne - Bezprzewodowe

Argon Audio Fenris A4 Argon Audio Fenris A4
CENA ZA SZTUKĘ
Argon Audio Fenris A4 - Kolumna aktywna podstawkowaChcielibyśmy postawić śmiałe twierdzenie: nie znajdziesz żadnego innego produktu o takiej wszechstronności i jakości dźwięku jak nasze głośniki FENRIS. W tym przedziale cenowym są one po prostu klasą samą dla siebie. Posiadają Bluet..
749,00zł
Netto:608,94zł
Argon Audio Fenris A5 Argon Audio Fenris A5
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
Argon Audio Fenris A5 - Kolumna aktywna podstawkowaChcielibyśmy postawić śmiałe twierdzenie: nie znajdziesz żadnego innego produktu o takiej wszechstronności i jakości dźwięku jak nasze głośniki FENRIS. W tym przedziale cenowym są one po prostu klasą samą dla siebie. Posiadają Blue..
899,00zł
Netto:730,89zł
SONOS ROAM - Głośnik przenośny z Bluetooth i Wi-Fi SONOS ROAM - Głośnik przenośny z Bluetooth i Wi-Fi
CENA ZA SZTUKĘ
SONOS  ROAM- Głośnik przenośny z Bluetooth i Wi-FiGotowy na przygody: Roam jest w pełni wodoodporny (IPX7). Jego przemyślana konstrukcja gwarantuje ochronę przed przypadkowym wciśnięciem przycisków, stabilność oraz odporność na upadkiW pionie i poziomie: urządzenie zachowuje swoją funkc..
949,00zł
Netto:771,54zł
Argon Audio Forte A4 MK2 Argon Audio Forte A4 MK2
CENA ZA SZTUKĘ
Argon Audio Forte A4 MK2 - Kolumna aktywna podstawkowa Wprowadzając FORTE MK2, nadal wyznaczamy nowe standardy w kategorii aktywnych kolumn głośnikowych. Dzięki w pełni cyfrowemu wzmocnieniu z czterema oddzielnymi kanałami dla głośników wysokotonowych i niskotonowych, niestandard..
1.149,00zł
Netto:934,15zł
Klipsch The One II Walnut Klipsch The One II Walnut
CENA ZA SZTUKĘ
Klipsch The One II Walnut - Aktywne kolumny podstawkoweSeria Heritage WirelessPrestiżowa linia bezprzewodowych głośników, to modele: The Sixes, The Three With Google Assistant, The Three II, The One II oraz Heritage Groove. Wyglądem w stylu retro nawiązują do designu lat 50-ty..
1.349,00zł
Netto:1.096,75zł
Klipsch THE ONE PLUS MATTE BLACK Klipsch THE ONE PLUS MATTE BLACK
CENA ZA SZTUKĘ
Klipsch THE ONE PLUS MATTE BLACK - Aktywne kolumny podstawkowe Starannie zaprojektowany, dotyk luksusuWykorzystując luksusowe materiały, takie jak fornir z prawdziwego drewna oraz dotykowe przełączniki i pokrętła, głośnik ten łączy w sobie doskonałą akustykę i klasyczne dz..
1.349,00zł
Netto:1.096,75zł
Klipsch THE ONE PLUS WALNUT Klipsch THE ONE PLUS WALNUT
CENA ZA SZTUKĘ
Klipsch THE ONE PLUS WALNUT - Aktywne kolumny podstawkowe Starannie zaprojektowany, dotyk luksusuWykorzystując luksusowe materiały, takie jak fornir z prawdziwego drewna oraz dotykowe przełączniki i pokrętła, głośnik ten łączy w sobie doskonałą akustykę i klasyczne dziedzi..
1.349,00zł
Netto:1.096,75zł
Klipsch The Three II Matte Black Klipsch The Three II Matte Black
CENA ZA SZTUKĘ
Klipsch The Three II Matte Black - Aktywne kolumny podstawkowe Klipsch The Three kolumna aktywna, posiada własny układ zasilania i wzmacniacz . Nie wymagają podłączenia do amplitunera czy innego urządzenia z wbudowanym wzmacniaczem. Wystarczy odtwarzacz płyt, sieciowy odtwarzacz mu..
1.349,00zł
Netto:1.096,75zł
Klipsch The Three II Walnut Klipsch The Three II Walnut
CENA ZA SZTUKĘ Chwilowo brak
Klipsch The Three II Walnut - Aktywne kolumny podstawkowe Klipsch The Three kolumna aktywna, posiada własny układ zasilania i wzmacniacz . Nie wymagają podłączenia do amplitunera czy innego urządzenia z wbudowanym wzmacniaczem. Wystarczy odtwarzacz płyt, sieciowy odtwarzacz muzyki,..
1.349,00zł
Netto:1.096,75zł
SONOS ERA 100 - Przenośny głośnik strefowy z wbudowanym wzmacniaczem SONOS ERA 100 - Przenośny głośnik strefowy z wbudowanym wzmacniaczem
CENA ZA SZTUKĘ
SONOS ERA 100 - Przenośny głośnik strefowy z wbudowanym wzmacniaczEMGłośnik Era 100 to akustyka nowej generacji i nowe możliwości łączności — wypełnij dowolne pomieszczenie precyzyjnie dostrojonym brzmieniem stereofonicznym i głębokim basem, godnymi Twojej muzyki.Architektura akustyczna na..
1.349,00zł
Netto:1.096,75zł
Argon Audio Fenris A55 Argon Audio Fenris A55
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
Argon Audio Fenris A55 - Aktywne kolumny podłogowe Postawmy sprawę jasno: nie znajdziesz drugiego tak wszechstronnego i tak dobrego pod względem jakości dźwięku produktu jak nasze głośniki FENRIS. W tym przedziale cenowym są klasą dla siebie. Zostały wyposażone w Bluetooth 5.0, ARC..
1.449,00zł
Netto:1.178,05zł
Argon Audio Forte A5 MK2 Aktywna kolumna podstawkowa Argon Audio Forte A5 MK2 Aktywna kolumna podstawkowa
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
Argon Audio Forte A5 MK2 - Aktywna kolumna podstawkowa Z FORTE MK2, kontynuujemy wyznaczanie nowych standardów w kategorii aktywnych głośników. Wyposażone w pełni cyfrowe wzmocnienie z czterema oddzielnymi kanałami dla głośników wysokotonowych i niskotonowych, niestandardowe przetwornik..
1.449,00zł
Netto:1.178,05zł
Przeglądasz 1 do 12 z 51 (5 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO