Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Aktywne - Bezprzewodowe

Argon Audio Style mini - Głośnik Bluetooth Argon Audio Style mini - Głośnik Bluetooth
Chwilowo brak
Style mini - Głośnik BluetoothJeszcze bardziej kompaktowy niż już kompaktowy STYLE, głośnik ten nadal zapewnia doskonałą wydajność, zachowując przy tym imponujące 8 godzin pracy na baterii.Wystarczy podłączyć go przez Bluetooth i można zaczynać!– Starannie dostrojony, aby zapewnić wysoki..
449,00zł
Netto:365,04zł
Argon Audio Tempo A4
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Argon Audio Tempo A4 - Kolumny podstawkowe aktywne - Bluethooth Tempo A4 to klasyczne kolumny podstawkowe posiadające wbudowany nowoczesny wzmacniacz stereofoniczny. Dzięki dostrojeniu wzmacniacza do przetworników osiągnięto brzmienie niespotykane w tym przedziale cenowym. Do kolumn ..
549,50zł
Netto:446,75zł
Argon Audio Style - Głośnik Bluetooth Argon Audio Style - Głośnik Bluetooth
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU Chwilowo brak
Style - Głośnik BluetoothKompaktowy przenośny głośnik Bluetooth o imponującym dźwięku jak na swój rozmiar.-Dost Ciesz się muzyką całkowicie bezprzewodowo nawet przez 8 godzin.– Starannie dostrojony, aby zapewnić wysoki poziom wydajności – Stylowa konstrukcja – Elementy sterujące odtwarzani..
629,00zł
Netto:511,38zł
SONOS ONE SL - Przenośny głośnik strefowy z wbudowanym wzmacniaczEMDzięki najwyższej jakości dźwiękowi muzyka z głośnika Era 300 nie tylko Cię otacza, ale umieszcza w samym centrum muzycznej sceny.Rewolucyjna konstrukcja akustyczna, obsługująca technologię Dolby Atmos, dzięki sześciu optym..
949,00zł
Netto:771,54zł
SONOS  ROAM- Głośnik przenośny z Bluetooth i Wi-FiGotowy na przygody: Roam jest w pełni wodoodporny (IPX7). Jego przemyślana konstrukcja gwarantuje ochronę przed przypadkowym wciśnięciem przycisków, stabilność oraz odporność na upadkiW pionie i poziomie: urządzenie zachowuje swoją funkc..
949,00zł
Netto:771,54zł
Argon Audio Fenris A4 Argon Audio Fenris A4
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Argon Audio Fenris A4 - Kolumna aktywna podstawkowaChcielibyśmy postawić śmiałe twierdzenie: nie znajdziesz żadnego innego produktu o takiej wszechstronności i jakości dźwięku jak nasze głośniki FENRIS. W tym przedziale cenowym są one po prostu klasą samą dla siebie. Posiadają Bluet..
949,50zł
Netto:771,95zł
SONOS ONE (Gen2) - Głośnik strefowy z wbudowanym wzmacniaczem Sonos One czerpie inspiracje z niepozornego, ale potężnego modelu Play:1. Dodatkowo uzupełniony został w dwa wzmacniacze impulsowe z wbudowanymi sterownikami niestandardowymi, a wszystko drobiazgowo dostrojone do wyjątkowe..
1.099,00zł
Netto:893,50zł
Argon Audio Fenris A5 Argon Audio Fenris A5
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Argon Audio Fenris A5 - Kolumna aktywna podstawkowaChcielibyśmy postawić śmiałe twierdzenie: nie znajdziesz żadnego innego produktu o takiej wszechstronności i jakości dźwięku jak nasze głośniki FENRIS. W tym przedziale cenowym są one po prostu klasą samą dla siebie. Posiadają Blue..
1.199,50zł
Netto:975,20zł
Argon Audio Forte A5 Argon Audio Forte A5
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Argon Audio Forte A5 - Kolumna podstawkowa Forte A5 to klasyczne kolumny podstawkowe posiadające wbudowany nowoczesny wzmacniacz stereofoniczny. W rezulacie dwie kolumny to cały, nowoczesny system audio do którego możemy łatwo przesyłać muzykę bezprzewodowo (poprzez Bluetooth) z telefon..
1.249,50zł
Netto:1.015,85zł
SONOS ERA 100 - Przenośny głośnik strefowy z wbudowanym wzmacniaczEMGłośnik Era 100 to akustyka nowej generacji i nowe możliwości łączności — wypełnij dowolne pomieszczenie precyzyjnie dostrojonym brzmieniem stereofonicznym i głębokim basem, godnymi Twojej muzyki.Architektura akustyczna na..
1.349,00zł
Netto:1.096,75zł
KLIPSCH THE ONE II- Aktywne kolumny podstawkoweSeria Heritage WirelessPrestiżowa linia bezprzewodowych głośników, to modele: The Sixes, The Three With Google Assistant, The Three II, The One II oraz Heritage Groove. Wyglądem w stylu retro nawiązują do designu lat 50-tych ubiegłego ..
1.389,00zł
Netto:1.129,27zł
Argon Audio Forte A4 Argon Audio Forte A4
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Argon Audio Forte A4 - Kolumna aktywna podstawkowa Nasze aktywne głośniki stereo FORTE są najlepsze z najlepszych. Brzmią o wiele lepiej niż sugeruje ich cena, są śmiesznie łatwe w użyciu i, och, wyglądają niesamowicie. To prawdziwe cuda dźwięku w tej cenie, która sprawia, że będziesz s..
1.499,00zł
Netto:1.218,70zł
Przeglądasz 1 do 12 z 26 (3 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO