Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Exposure

Elektronika Exposure została stworzona zgodnie z zasadami inżynierii prawdziwego hi-fi w 1974 roku. 
Wtedy nasze oryginalne produkty  zrodziły się z obsesji założyciela, Johna Farlowe. Dla doskonałej reprodukcji nagrań muzycznych  w pracach projekcyjnych uczestniczyli w naszych studiach m.in. David Bowie i zespół Pink Floyd.
W ciągu 37 lat naszej działalności wiele się mogło zmienić w naszej firmie. Zmieniła się na pewno forma produktów. Zmieniły się też na nowsze stosowane technologie. Nie zmieniła się natomiast nasza filozofia tworzenia stereo, cieszącego uszy słuchacza. Nowe konstrukcje są wciąż projektowane w Wielkiej Brytanii i ciągle przez ludzi z obsesją na punkcie tworzenia najdoskonalszych urządzeń. Wygląd współczesnych produktów najlepiej można opisać jako "skromny", doskonale odzwierciedlający tradycyjną prostotę i elegancję.
Dźwięk naszych systemów to nie tylko ekspozycja (ang: exposure – ekspozycja). W brzmieniu daje się wyczuć delikatność w górnych zakresach oraz otwartość w średnim zakresie dźwięku, poparte głębokim i szybkim basem. Krytycy zawsze  chwalili oferowaną  „prawdziwowość"  dźwięku, jak również pogodzenie szybkości i precyzji, rodem z najlepszych konstrukcji tranzystorowych, z odrobiną „słodkości". Tak więc  filozofia inżynierii i projektowania wierna jest zasadzie, aby parametry hi-fi, którego zadaniem jest  odtwarzanie dźwięków o odpowiednich parametrach nie przesłoniły przyjemności słuchania muzyki.
Aby osobiście usłyszeć różnicę pomiędzy Exposure, a innymi systemami odwiedź specjalistyczny sklep, zabierając ze sobą kilka swoich ulubionych CD. Nie ograniczaj się do jednego utworu. Przesłuchaj kilka, a szybko zauważysz jak doskonale odtworzona zostanie zarówno partia wokalna, obejmująca pięć oktaw, jak Beack Beat, przypominający dźwięk trzepanie dywanów (w oryginale trzepanie spodni). Jesteśmy pewni, że Exposure pozwoli Ci zatopić się w muzyce i sprawi, że muzyka ta zadziała na wszystkie Twoje zmysły. I to wszystko możesz mieć za bardzo przystępną cenę. Sprawdź. Nabywając którykolwiek z systemów Exposure nie będziesz się skupiał na wydanych pieniądzach. Pozostanie Ci tylko skupianie się na powiększaniu swoich zasobów muzycznych.

Exposure 3010S2 - Przedwzmacniacz gramofonowyGłówne cechy:Potężny transformator toroidalny dedykowany do zastosowań audio.Bardzo duża pojemność kondensatorów w części zasilania.Część analogowa zbudowana wyłącznie z elementów dyskretnych wysokiej jakości.Stopień wyjściowy zarówno jak i wstępny pracuj..
4.900,00zł
Netto:3.983,74zł
Exposure XM3 - przedwzmacniacz gramofonowy Główne cechy:Potężny transformator toroidalny dedykowany do zastosowań audio. Bardzo duża pojemność niskoimpedancyjnych kondensatorów w części zasilania. Część analogowa zbudowana wyłącznie z elementów dyskretnych. Stopień wyjściowy zarówno jak i ws..
4.995,00zł
Netto:4.060,98zł
Exposure XM5 - Wzmacniacz ZintegrowanyGłówne cechy:Potężny 200VA transformator toroidalny dedykowany do zastosowań audio.Anodowana, szczotkowana aluminiowa płyta czołowa oraz aluminiowa obudowa.Wysokiej klasy rezystory oraz kondensatory polipropylenowe w części sygnałowej.Obwody kaskadowe w stopniu ..
6.490,00zł
Netto:5.276,42zł
Exposure XM CD - Odtwarzacz CD top loaderPodczas projektowania nowego odtwarzacza CD z serii XM inżynierowie z Exposure dołożyli wszelkich starań, aby architektura obwodów oraz ścieżka sygnałowa były jak najbardziej dopracowane w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości dźwięku oraz wyeliminowan..
7.100,00zł
Netto:5.772,36zł
Exposure XM HP - Wzmacniacz słuchawkowy z wejściem USB DAC i stopniem gramofonowym MMGłówne cechy:Wykonany na zamówienie toroidalny transformator mocy.Anodowana, szczotkowana aluminiowa płyta czołowa oraz aluminiowa obudowa.Cały dyskretny stopień wyjściowy o wysokiej wydajności dla słuchawek o niski..
7.195,00zł
Netto:5.849,59zł
Exposure XM7 - Przedwzmacniacz stereo z USB DAC i stopniem gramofonowym MMeXposure Mini, czyli XM to seria kompaktowych urządzeń, które czerpią podzespoły i rozwiązania z serii 2010 oraz 3010 przy zmniejszonych wymiarach zewnętrznych i niższej cenie. Przedwzmacniacz XM7 bazuje na audiofilskim p..
7.195,00zł
Netto:5.849,59zł
Exposure 3010S2D - Wzmacniacz ZintegrowanyGłówne cechy:Moc 110 W RMS na kanał przy 8 omach.
Sześć wejść liniowych.
Możliwość instalacji karty wzmacniacza gramofonowego dla wkładek MC lub MMMożliwość instalacji karty przetwornika cyfrowo analogowego z wejściem w standardzie BNC (75ohm) dla sygnałów P..
9.995,00zł
Netto:8.126,02zł
Przeglądasz 1 do 7 z 7 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO