Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Optyczne

QED Kabel optyczny ConnectKabel optyczny QED Connect zapewnia doskonały dźwięk z telewizora, konsoli do gier, odtwarzacza CD, DVD lub Blu-ray do przetwornika DAC, wzmacniacza lub amplitunera.QED Connect to gama wysokiej jakości kabli AV i adapterów, zaprojektowanych tak, aby zapewnić na..
69,00zł
Netto:56,10zł
Melodika MDF - Purple Rain - Kabel antenowy, OFC: 99.99% Cechy produktu: Kabel antenowy typu F wtyk-wtyk.Kabel o konstrukcji koncentrycznejDrut o przekroju 1.05mm2 wykonany w całości z miedziSolidnie i precyzyjnie wykonaneGeometria: Coaxialna (koncentryczna) z oplotem o współczynniku pokrycia 9..
89,00zł
Netto:72,36zł
IN-AKUSTIK STAR OPTICALPrzewód optycznyidealny do łączenia cyfrowych komponentów takich jak CD, DVD Blu-Ray precyzyjnie wykonane i dopasowane wtyki plastikowy światłowód solidny i elastyczny..
94,00zł
Netto:76,42zł
IN-AKUSTIK PREMIUM OPTICALPrzewód optycznywysokiej jakości przewód optyczny składający się włókna nylonowego idealny do łączenia cyfrowych komponentów takich jak CD, DVD Blu-Ray precyzyjnie wykonane i dopasowane wtyki włókno nylonowe niski poziom jitter solidny i elastyczn..
329,00zł
Netto:267,48zł
QED REFERENCE Optical Quartz Cable DANE TECHNICZNE PRODUKTU:światłowód ze szkła boro-krzemianowego (GOF) stopniowany współczynnik załamania dla zmniejszenia tłumienności przesyłania bardzo niskie straty sygnału (<0,03dB/m) bardzo niskie drgania (Jitter) fluorowany pł..
669,00zł
Netto:543,90zł
Przeglądasz 1 do 5 z 5 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO