Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Definitive Technology

To nasze przeznaczenie

Nasz założyciel był audiofilską legendą i klasyczną historią sukcesu. Dzięki dziesięcioleciom doskonałych wyników w branży głośników - oraz ambicji wykorzystania swojego potencjału jako producenta filmowego w Kalifornii - rok 1990 był przełomem, w którym stwierdził, że właściwe doświadczenie kina domowego wymaga głośników wysokiej klasy, które uchwyciłby dźwięk za milion dolarów, którego poszukiwał z niesłabnącym zapałem… niezrównany dźwięk, zaprojektowany, aby zrewolucjonizować całą branżę audio.

ZREALIZOWANA OBSESJA

Jego pasja do rozrywkowego i precyzyjnego dźwięku pozwoliła mu otoczyć się innymi podobnie myślącymi indywidualistami - inżynierami, projektantami i klasycznie wyszkolonymi muzykami - którzy również pragnęli stworzyć głośniki o szczegółowym, pełnozakresowym brzmieniu. W wyniku tych połączonych wysiłków idących równolegle z rewolucją cyfrowego audio, na początku lat 90 narodziła się marka Definitive Technology, która szybko zyskała na znaczeniu jako wiodący producent głośników klasy Premium na całym świecie.

SPRAWDZONY DŹWIĘK

Z roku na rok nieustannie wprowadzamy innowacje, zdobywając nagrody i najlepsze recenzje, które są ich częścią. Nasze wieloletnie osiągnięcia nieustannie osiągają nowy poziom, ponieważ inwestujemy tylko w najbystrzejsze umysły, aby stworzyć nasz zespół składający się ze sprawdzonych, utalentowanych i cechujących się nienaganną etyką pracy ludzi z najbardziej prestiżowych instytucji oraz absolwentów uniwersytetów takich jak MIT, Johns Hopkins, Stanford i Princeton. Od projektu do jego realizacji, otrzymujesz gotowy produkt, który jest połączeniem intelektu, pomysłowości i prawdziwej obsesji.

BOSKIE BRZMIENIE

Kościół Trinity Church, położony zaledwie 600 metrów od Ground Zero na dolnym Manhattanie w Nowym Jorku, posiadał 30 letnie organy piszczałkowe, które zostały zniszczone w rezultacie ataków z 11 września. Duchowni zdecydowali się na Opus 1, Epiphany, wirtualne organy piszczałkowe, stanowiące rewolucyjne rozwiązanie. Potrzebując niezawodnych oraz muzykalnych głośników do odtworzenia oryginalnego brzmienia organów wraz z 9000 piszczałkami, od najmniejszych 2 calowych po gigantyczne 10 metrowe, zdolne do osiągania częstotliwości 16 Hz - kościół Trinity wykorzystał moc 60 głośników Definitive Technology BP 10B i osiem bipolarnych kolumn BP 30, ponieważ nasz doskonały dźwięk idealnie pasował do chwały i wizji tej światowej klasy sceny dźwiękowej.

Ponadczasowy design

Zdrowa obsesja na punkcie dźwięku wymaga wysokiego poziomu inteligencji, aby tworzyć formy zarówno przyjemne dla oka, jak i dla ucha. Nasz etos projektowania jest celowy i racjonalny - każdy detal, który widzisz, służy wyższemu celowi. Nie tworzymy produktów krzykliwych ani pretensjonalnych. Wyrafinowanie i precyzja to zasady, według których żyjemy, aby przekraczać Twoje niesłabnące oczekiwania. Jednak, pomimo naszego dążenia do tego, aby wygląd był stanowczy i precyzyjny, ta metoda nigdy nie podważa nacisku, jaki kładziemy na wykorzystanie przyszłościowych technologii audio we wszystkim, co tworzymy, więc dźwięk, który słyszysz, jest tak klarowny, jak oczekujesz. Tak więc wyposażenie domu w głośniki Definitive Technology jest zdecydowanie inteligentnym wyborem.

Definitive Technology AW 5500. Głośnik zewnętrzny wodoodporny - 1szt.Najważniejsze cechy:Głośnik zewnętrzny wodoodpornyBardzo solidnie i precyzyjnie wykonany z materiałów wysokiej jakościGłośnik wysokotonowy 1 (2.54cm) z kopułką wykonaną z czystego aluminiumGłośniki średnio/niskotonowy 5 1/4 (13.34c..
899,00zł
Netto:730,89zł
Definitive Technology AW 6500. Głośnik zewnętrzny wodoodporny - 1szt.Najważniejsze cechy:Głośnik zewnętrzny wodoodpornyBardzo solidnie i precyzyjnie wykonany z materiałów wysokiej jakościGłośnik wysokotonowy 1 (2.54cm) z kopułką wykonaną z czystego aluminiumGłośniki średnio/niskotonowy 6 1/2 (16.51c..
1.149,00zł
Netto:934,15zł
Definitive Technology Di 5.5R. Głośnik ścienny/sufitowy do zabudowy - 1szt.Definitive Technology Di 5.5R - cechy:Głośnik ścienny/sufitowy do zabudowyBardzo solidnie i precyzyjnie wykonany z materiałów wysokiej jakościKonstrukcja 2-drożnaRuchoma kopułka głośnika wysokotonowegoGłośnik wysokotonowy 1 (..
1.149,00zł
Netto:934,15zł
Definitive Technology Di 6.5R. Głośnik ścienny/sufitowy do zabudowy - 1szt.Definitive Technology Di 6.5R - cechy:Głośnik ścienny/sufitowy do zabudowyBardzo solidnie i precyzyjnie wykonany z materiałów wysokiej jakościGłośnik wysokotonowy 1 (2.54cm) z kopułką wykonaną z czystego aluminiumGłośniki śre..
1.299,00zł
Netto:1.056,10zł
Definitive Technology Di 6.5STR. Głośnik ścienny/sufitowy do zabudowy - 1szt.Wysoka wydajność jest praktycznie niewidoczna w przypadku serii Ultimate Technology Disappearing™. Opatentowana technologia przetwornika BDSS™ i głośniki wysokotonowe z podwójnym kątem szerokiej dyspersji zapewniają wielowy..
1.399,00zł
Netto:1.137,40zł
Definitive Technology Di 8R. Głośnik ścienny/sufitowy do zabudowy - 1szt.Definitive Technology Di 8R - cechy:Głośnik ścienny/sufitowy do zabudowyBardzo solidnie i precyzyjnie wykonany z materiałów wysokiej jakościGłośnik wysokotonowy 1 (2.54cm) z kopułką wykonaną z czystego aluminiumGłośniki średnio..
1.499,00zł
Netto:1.218,70zł
Definitive Technology UIW RSS III
CENA ZA SZTUKĘ
Definitive Technology UIW RSS III. Głośnik ścienny/sufitowy do zabudowy Bipolarny - 1szt.Definitive TechnologyDefinitive Technology to od wielu lat najlepiej sprzedający się w USA producent audiofilskich głośników i kolumn głośnikowych klasy premium. Swój niebywały sukces zawdzięcza unikalnym na ska..
2.299,00zł
Netto:1.869,11zł
Definitive Technology UIW RCS III Definitive Technology UIW RCS III
CENA ZA SZTUKĘ
Definitive Technology UIW RCS III. Głośnik sufitowy do zabudowy - 1 szt.Definitive Technology UIW RCS IIIGłośnik sufitowy do zabudowyBardzo solidnie i precyzyjnie wykonany z materiałów wysokiej jakości2 głośniki wysokotonowe 1 (2.54cm) z kopułką wykonaną z czystego aluminium2 głośniki średnio/niskot..
2.499,00zł
Netto:2.031,71zł
Definitive Technology UIW RLS III Definitive Technology UIW RLS III
CENA ZA SZTUKĘ
Definitive Technology UIW RLS III. Głośnik ścienny do zabudowy - 1 szt.Definitive Technology UIW RLS IIIGłośnik ścienny do zabudowyBardzo solidnie i precyzyjnie wykonany z materiałów wysokiej jakościGłośnik wysokotonowy 1 (2.54cm) z kopułką wykonaną z czystego aluminium2 głośniki średnio/niskotonowe..
2.799,00zł
Netto:2.275,61zł
Definitive Technology UIW RSS II Definitive Technology UIW RSS II
CENA ZA SZTUKĘ
Definitive Technology UIW RSS II. Głośnik ścienny/sufitowy do zabudowy Bipolarny - 1szt.Definitive Technology UIW RSS IIPodwójny głośnik ścienny/sufitowy do zabudowyBardzo solidnie i precyzyjnie wykonany z materiałów wysokiej jakości2 głośniki wysokotonowe 1 (2.54cm) z kopułką wykonaną z czystego al..
2.799,00zł
Netto:2.275,61zł
Definitive Technology UIW RCS II Definitive Technology UIW RCS II
CENA ZA SZTUKĘ
Definitive Technology UIW RCS II. Głośnik sufitowy do zabudowy - 1 szt.Definitive Technology UIW RCS IIGłośnik sufitowy do zabudowyBardzo solidnie i precyzyjnie wykonany z materiałów wysokiej jakościGłośnik wysokotonowy 1 (2.54cm) z kopułką wykonaną z czystego aluminium2 głośniki średnio/niskotonowe..
3.499,00zł
Netto:2.844,72zł
Definitive Technology UIW RLS II Definitive Technology UIW RLS II
CENA ZA SZTUKĘ
Definitive Technology UIW RLS II. Głośnik ścienny do zabudowy - 1 szt.Definitive Technology UIW RLS IIGłośnik ścienny do zabudowyBardzo solidnie i precyzyjnie wykonany z materiałów wysokiej jakościGłośnik wysokotonowy 1 (2.54cm) z kopułką wykonaną z czystego aluminium2 głośniki średnio/niskotonowe 6..
4.199,00zł
Netto:3.413,82zł
Przeglądasz 1 do 12 z 13 (2 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO