Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Wtyki, gniazda, zworki


Brand: Eagle cable Model: Hollow Banana
Wtyk typu Banan - Eagle Cable Hollow Banana BFA  Banany Hollow  typu Z to wysokiej jakości wtyk bananowy z końcówką BFA, wykonany ze stopu miedzi z berylem pokryty 24K złotem. Typ Z oznacza wzdłużne nacięcie tulei które powoduje idealne przyleganie całej powierzchni wtyku do gn..
10,00zł
Netto:8,13zł
Brand: Eagle cable Model: Deluxe Banana Luxus
Eagle Cable Deluxe Banana Luxus 4 sztuki Wtyk bananowy umożliwia zamontowanie kabla o przekroju do 6mm2.Eagle -Cable to przykład bezkompromisowego podejścia w zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz spełnianiu wygórowanych norm a jak wiemy wszystko to bardzo ciężko jest utrzymać w czas..
109,00zł
Netto:88,62zł
Brand: Eagle cable Model: Eagle Cable Deluxe BFA
Eagle Cable Deluxe BFA Wtyki bananowe 4 sztukiWtyk bananowy umożliwia zamontowanie kabla o przekroju do 6mm2. Najważniejsze cechy  Banany BFA typu Z to wysokiej jakości wtyk bananowy z końcówką BFA, wykonany ze stopu miedzi z berylem pokryty 24K złotem. Typ Z oznacza wzdłużne nacięcie..
119,00zł
Netto:96,75zł
Przeglądasz 1 do 3 z 3 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO