Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

OPERA

OPERA Callas OPERA Callas
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
OPERA Callas - Kolumna głośnikowa podstawkowa OPERA CALLAS - włoskie kolumny podstawkowe, które kontynuują najlepsze wzorce słynnych, włoskich projektantów. Zarówno w kwestii brzmienia jak i wyglądu i jakości wykonania. Polecamy z mocnymi wzmacniaczami lampowymi lub tranzystor..
10.999,00zł
Netto:8.942,28zł
OPERA Callas Diva OPERA Callas Diva
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
OPERA Callas Diva - Kolumna głośnikowa podłogowa Nowy model Callas Diva to trójdrożna kolumna podłogowa, która zastępuje poprzedni model o tej samej nazwie. Została ona gruntownie przeprojektowana. Wydajność nowej wersji Callas Diva jest na poziomie modelu Grand Callas, ale ze znac..
22.499,00zł
Netto:18.291,87zł
OPERA Grand Callas OPERA Grand Callas
CENA ZA SZTUKĘ
OPERA Grand Callas - Kolumna głośnikowa podłogowa Nowy model Opera Grand Callas to synonim luksusu i wyrafinowanego brzmienia. Najlepsze wzorce włoskich mistrzów zrealizowane w tym modelu. Piękny, sporych rozmiarów trójdrożny głośnik podłogowy, gruntownie przeprojektowany w oparciu..
28.499,00zł
Netto:23.169,92zł
Przeglądasz 1 do 3 z 3 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO