Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Kultura Dźwięku

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kultura Dźwięku - o firmie

Kultura Dźwięku to młoda polska marka specjalizująca się w produkcji kolumn głośnikowych która stawia na połączenie tradycji z nowoczesnością. Czerpiąc inspirację z klasycznych, wzorów vintage, wprowadza je w XXI wiek, dostosowując do współczesnych trendów i technologii.

To propozycja dla tych, którzy szukają doskonałej jakości dźwięku, ale także chcą, by ich sprzęt audio był wyjątkowy i stylowy. Z ręką na pulsie aktualnych trendów oraz z głową pełną wspomnień o złotych czasach hi-fi, tworzymy unikalne kolumny, które są prawdziwą ucztą zarówno dla ucha, jak i oka.

Każda kolumna jest produkowana ręcznie, co zapewnia unikatową jakość i niezrównaną dbałość o szczegóły. Dzięki pasji oraz doświadczeniu naszych rzemieślników, każda para kolumn staje się dziełem sztuki, oferującym wyjątkowe wrażenia akustyczne.

Kultura Dźwięku Jazz 1 PRO Kultura Dźwięku Jazz 1 PRO
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
Kultura Dźwięku Jazz 1 PRO - Kolumny głośnikowe podstawkowe  Odkryj nowe wymiary dźwięku z Jazz 1 PRONasza nieustająca pasja do doskonalenia jakości dźwięku zaowocowała stworzeniem kolumn Jazz 1 PRO – godnych następców cenionego modelu Jazz 1, opracowanych aby sprostać rosnącym..
5.450,00zł
Netto:4.430,89zł
Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO