Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Gramofony

Gramofony

Dla wielu miłośników muzyki gramofon niezmiennie pozostaje najlepszym źródłem dźwięku. Odtwarzanie płyt winylowych to dla części melomanów i audiofilów rytuał, który pozwala poczuć prawdziwego ducha muzyki.


Dla nowicjuszy idealnym rozwiązaniem będą gramofony automatyczne. Atrakcyjne cenowo, umożliwiają rozpoczęcie swojej winylowej przygody już w chwilę po wyjęciu urządzenia z opakowania. W naszej ofercie znajdują się także modele opracowane pod kątem zastosowań profesjonalnych, tj. gramofony dla DJ-ów.

Wiele konstrukcji umożliwia wymianę wkładki, dzięki czemu użytkownik może wpływać na charakter brzmienia i dopasowywać dźwięk do swoich preferencji. Osobom poszukującym funkcjonalnych konstrukcji proponujemy gramofony wyposażone w przedwzmacniacz gramofonowy. Dzięki temu modułowi urządzenie można podłączyć do dowolnego wzmacniacza zintegrowanego, nawet takiego bez wejścia Phono. W najnowszych modelach gramofonów coraz częściej pojawia się także cyfrowe złącze USB. Pozwala ono podłączyć urządzenie wprost do komputera i zapisywać analogowe unikaty w postaci wygodnych w użyciu plików cyfrowych.

Argon Audio TT - gramofon Argon Audio TT - gramofon
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Argon Audio Model: TT
Argon Audio TT - GramofonNasz gramofon TT jest produktem o najlepszym stosunku jakości do ceny w naszej ofercie. Otrzymujesz rozwiązanie plug-and-play, które wygląda i brzmi jak coś, co powinno kosztować trzy razy więcej. Wbudowana funkcja RIAA sprawia, że możesz podłączyć go bezpośrednio do dow..
1.099,00zł
Netto:893,50zł
Brand: Pro-Ject Model: Pro-Ject Primary E
Pro-Ject Primary E - GramofonZero plastiku. Zero zbędnych funkcji. Więcej brzmienia.Rosnąca popularność czarnego krążka sprawiła, że coraz więcej firm chce zarobić na wielbicielach analogów i proponuje tanie, plastikowe konstrukcje, nie pozwalające naprawdę cieszyć się brzmieniem zapisanym na winyla..
1.150,00zł
Netto:934,96zł
Brand: Pro-Ject Model: Pro-Ject Primary E Phono
Pro-Ject Primary E  Phono- GramofonZero plastiku. Zero zbędnych funkcji. Więcej brzmienia.Gramofon analogowy z wkładką gramofonową marki Ortofon. Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy z wyjściami: Phono i Line out. Napęd paskowy z silnikiem synchronicznym, nóżki absorbujące drgania, precyzyjne ..
1.350,00zł
Netto:1.097,56zł
Brand: Rekkord Model: F100
REKKORD F100 jest pierwszym krokiem do doświadczenia z winylu.Gramofon jest gotowy do gry zaraz po wyjęciu z pudełka. Wystarczy podłączyć go do wzmacniacza.Ponieważ jest to maszyna w pełni automatyczna, zapewnia duży komfort. Wystarczy nacisnąć start, a ramię samoczynnie przesunie się we wła..
1.590,00zł
Netto:1.292,68zł
Brand: Rekkord Model: F100P
REKKORD F100P z przedwzmacniaczem jest pierwszym krokiem do doświadczenia z winylu.Gramofon jest gotowy do gry zaraz po wyjęciu z pudełka. Wystarczy podłączyć go do wzmacniacza.Ponieważ jest to maszyna w pełni automatyczna, zapewnia duży komfort. Wystarczy nacisnąć start, a ramię samoczynnie..
1.690,00zł
Netto:1.373,98zł
Brand: New Horizon Model: New Horizon 101
Gramofon New Horizon Audio 101New Horizon Audio 101 to model podstawowy, który ma już wszystkie cechy konstrukcyjne czyniące produkty New Horizon tak wyjątkowymi. Szeroko stosowane są wysokiej jakości materiały: talerz z krystalicznego metakrylanu, 3-częściowy system zawieszenia t..
1.890,00zł
Netto:1.536,59zł
Brand: New Horizon Model: New Horizon 121
Gramofon New Horizon Audio 121New Horizon Audio 121 wywodzi się bezpośrednio z podstawowego modelu gamy (101). New Horizon Audio 121 proponuje ten sam projekt, lecz z zastosowaniem grubszego i cięższego talerza z krystalicznego metakrylanu, co zwiększa jakość i płynność odtwarzanej muzyki w poró..
2.190,00zł
Netto:1.780,49zł
Pro-Ject DEBUT CARBON ESPRIT DC SB Pro-Ject DEBUT CARBON ESPRIT DC SB
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Pro-Ject Model: Pro-Ject DEBUT CARBON ESPRIT DC SB
Pro-Ject DEBUT CARBON ESPRIT DC SB - GramofonNajbardziej poszukiwany gramofon audiofilski z ramieniem karbonowym na rynku!Pierwszy model gramofonu Debut, wprowadzony w latach 90, był małą rewolucją dla rynku hi-fi. Po raz pierwszy od wejścia technologii Compact Disc, co było powodem upadku rynku ana..
2.550,00zł
Netto:2.073,17zł
Brand: Rekkord Model: F300
REKKORD F300 to zaawansowany, w pełni automatyczny gramofon, który daje możliwość regulacji ramienia.Cały system automatyczny, jak również ramię i wytłumiony aluminiowy talerz zbudowano na pływającej platformie subchassis, która jest odseparowana od reszty obudowy.Z łatwością skonfiguruj sił..
2.590,00zł
Netto:2.105,69zł
Brand: New Horizon Model: New Horizon 129
Gramofon New Horizon Audio 129New Horizon Audio 129 to piękny gramofon w 100% wyprodukowany we Włoszech, jak wszystkie produkty marki New Horizon.Ekskluzywny design i dostępność trzech wykończeń sprawiają, że jest to produkt nowoczesny, a także może sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagają..
2.990,00zł
Netto:2.430,89zł
Brand: Rekkord Model: F400
REKKORD F300 to zaawansowany, w pełni automatyczny gramofon, który daje możliwość regulacji ramienia.Cały system automatyczny, jak również ramię i wytłumiony aluminiowy talerz zbudowano na pływającej platformie subchassis, która jest odseparowana od reszty obudowy.Z łatwością skonfiguruj sił..
3.390,00zł
Netto:2.756,10zł
Brand: New Horizon Model: New Horizon 201 AT-91R
Gramofon New Horizon Audio 201 + AT91RNew Horizon Audio 201 to naturalna ewolucja naszych podstawowych modeli. Udany projekt jest uszlachetniony przez zastosowanie szlachetnych materiałów oraz części mechanicznych i elektrycznych o wyższych parametrach.Talerz z metakrylanu ma teraz wysokość ..
3.790,00zł
Netto:3.081,30zł
Przeglądasz 1 do 12 z 47 (4 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO