Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Gramofony

Gramofony

Dla wielu miłośników muzyki gramofon niezmiennie pozostaje najlepszym źródłem dźwięku. Odtwarzanie płyt winylowych to dla części melomanów i audiofilów rytuał, który pozwala poczuć prawdziwego ducha muzyki.


Dla nowicjuszy idealnym rozwiązaniem będą gramofony automatyczne. Atrakcyjne cenowo, umożliwiają rozpoczęcie swojej winylowej przygody już w chwilę po wyjęciu urządzenia z opakowania. W naszej ofercie znajdują się także modele opracowane pod kątem zastosowań profesjonalnych, tj. gramofony dla DJ-ów.

Wiele konstrukcji umożliwia wymianę wkładki, dzięki czemu użytkownik może wpływać na charakter brzmienia i dopasowywać dźwięk do swoich preferencji. Osobom poszukującym funkcjonalnych konstrukcji proponujemy gramofony wyposażone w przedwzmacniacz gramofonowy. Dzięki temu modułowi urządzenie można podłączyć do dowolnego wzmacniacza zintegrowanego, nawet takiego bez wejścia Phono. W najnowszych modelach gramofonów coraz częściej pojawia się także cyfrowe złącze USB. Pozwala ono podłączyć urządzenie wprost do komputera i zapisywać analogowe unikaty w postaci wygodnych w użyciu plików cyfrowych.

Argon Audio TT - gramofon Argon Audio TT - gramofon
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Argon Audio Model: TT
Argon Audio TT - GramofonNasz gramofon TT jest produktem o najlepszym stosunku jakości do ceny w naszej ofercie. Otrzymujesz rozwiązanie plug-and-play, które wygląda i brzmi jak coś, co powinno kosztować trzy razy więcej. Wbudowana funkcja RIAA sprawia, że możesz podłączyć go bezpośrednio do dow..
900,00zł
Netto:731,71zł
Brand: Pro-Ject Model: Pro-Ject Primary E
Pro-Ject Primary E - GramofonZero plastiku. Zero zbędnych funkcji. Więcej brzmienia.Rosnąca popularność czarnego krążka sprawiła, że coraz więcej firm chce zarobić na wielbicielach analogów i proponuje tanie, plastikowe konstrukcje, nie pozwalające naprawdę cieszyć się brzmieniem zapisanym na winyla..
1.150,00zł
Netto:934,96zł
Brand: Pro-Ject Model: Pro-Ject ELEMENTAL
Pro-Ject ELEMENTAL OM5e - GramofonPro-Ject postanowił wkroczyć na rynek plastikowych gramofonów wysokiej klasy alternatywą, uzbrojoną we wkładkę Ortofona. Nowy gramofon ELEMENTAL jest prawdziwym urządzeniem w myśl idei "Plug and Play". Nie jest potrzebna regulacja przeciwwagi oraz anty-skatingu..
1.199,00zł
Netto:974,80zł
Brand: Pro-Ject Model: Pro-Ject Primary E Phono
Pro-Ject Primary E  Phono- GramofonZero plastiku. Zero zbędnych funkcji. Więcej brzmienia.Gramofon analogowy z wkładką gramofonową marki Ortofon. Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy z wyjściami: Phono i Line out. Napęd paskowy z silnikiem synchronicznym, nóżki absorbujące drgania, precyzyjne ..
1.350,00zł
Netto:1.097,56zł
Argon Audio TT-3 - gramofon Argon Audio TT-3 - gramofon
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Argon Audio Model: TT-3
Argon Audio TT-3 - GramofonNasz gramofon TT-3 to odtwarzacz płyt, którego potrzebujesz. Łatwo go podłączyć do głośników lub wzmacniacza, a jego elegancki wygląd sprawi, że natychmiast podniesie Twój status kulturalny o klasę lub dwie.– Napędzany paskiem gramofon analogowy – Wysokiej jakości..
1.699,00zł
Netto:1.381,30zł
Brand: Pro-Ject Model: Pro-Ject DEBUT II RECORDMASTER
Pro-Ject DEBUT III RECORDMASTER - GramofonNajbardziej poszukiwany gramofon audiofilski na rynku!Legendarna konstrukcja gramofonu Debut została w tej wersji uzupełniona o wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. Dodatkowo posiada wyjście USB pozwalające na podłączenie do komputera co daje możliwość zgr..
1.990,00zł
Netto:1.617,89zł
Brand: Pro-Ject Model: Pro-Ject VT-E BT R OM5E
Pro-Ject VT-E BT R OM5E - Gramofon wertykalny   Audiofilski gramofon „Plug & Play” z odtwarzaniem w pozycji pionowej  Ustawienie gramofonu nie powinno być skomplikowane, nasze gramofony VTE są tego dowodem. Wyjątkowo grające, z napędem paskowy..
2.200,00zł
Netto:1.788,62zł
Brand: Musical Fidelity Model: MUSICAL FIDELITY ROUND TABLE
MUSICAL FIDELITY ROUND TABLE - Gramofon analogowyMusical Fidelity posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokich jakościowo gramofonów. Round Table nie stanowi wyjątku. Wyposażony w 9-calowe ramię z systemem anti-skating oraz stalowe łożyska umieszczone w obudowach z cyrkonu, Round Table jes..
2.995,00zł
Netto:2.434,96zł
GOLD NOTE VALORE 425 LITE GOLD NOTE VALORE 425 LITE
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Gold Note Model: VALORE 425 LITE
GOLD NOTE VALORE 425 LITE - RAMIĘ B5Valore 425 Lite jest najłatwiejszym sposobem aby cieszyć się brzmieniem winylu. To doskonały gramofon, który może być wykorzystany w dowolnym systemie Hi-End. Podstawą gramofonu jest trzycentymetrowa płyta, w którą wbudowany jest silnik i ..
4.555,00zł
Netto:3.703,25zł
Brand: Acoustic Signature Model: Acoustic Signature Wow
Acoustic Signature Wow - GramofonNowy gramofon WOW zaprojektowano i skonstruowano w taki sposób, aby osiągnąć jakość reprodukcji dźwięku znacznie przekraczającą oczekiwania wobec tej klasy, przystępnych cenowo urządzeń. Znakomita jakość wykonania, niezawodność i prostota obsługi gramofonu WOW zapewn..
7.600,00zł
Netto:6.178,86zł
Brand: Acoustic Signature Model: Acoustic Signature Wow XL
Acoustic Signature Wow XL - GramofonWOW XL jest nowym gramofonem w rodzinie niemieckich, precyzyjnie wykonanych urządzeń. Muzyka ma naprawdę duże znaczenie dla Acoustic Signature, także w przypadku gramofonów na średnim poziomie cenowym. Firmowy projekt łożyska wykonanego z materiału o nazwie ‘Tidor..
10.000,00zł
Netto:8.130,08zł
Transrotor MAX Transrotor MAX
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Transrotor Model: MAX
Transrotor MAX - GramofonGramofon ten można ochrzcić mianem „odchudzonego Fat Boba”: polerowane aluminium talerza i lekkiego chassis o identycznej średnicy uzupełniają walcowate kształty trzech podkładek, korpusu silnika i podstawy ramienia osadzonej na grubych rurkowych łącznikach. To jeden z n..
11.300,00zł
Netto:9.186,99zł
Przeglądasz 1 do 12 z 27 (3 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO