Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Fezz Audio

Idea

Fezz to niezapomniane emocje i wyjątkowość wrażeń. Nasze wzmacniacze tworzymy po to, abyś w swoim domu mógł czerpać pełnię radości z muzyki.

 

Fabryka Fezz mieści się w północno-wschodniej Polsce, na malowniczym Podlasiu. To tu, wraz z zespołem specjalistów, pracujemy nad najlepszymi rozwiązaniami audio, niosącymi wyjątkowe muzyczne doznania.

“Rozpoczęta w 2015 roku historia Fezz wciąż się rozwija, a przyświecający jej duch innowacji i determinacja sprawiają, że nasze produkty są coraz doskonalsze.”

Maciej Lachowski

Fezz jest MADE OF MUSIC, bo muzyka jest dla nas najważniejsza.

Fezz to nowoczesna technologia i wyjątkowa forma. To urządzenia, które w sposób niezawodny pozwolą Ci delektować się znakomitą jakością dźwięku, oryginalnym wzornictwem oraz dopasowanymi do Twoich potrzeb funkcjonalnościami.

Nowoczesne wzornictwo

Linię Evolution stworzyliśmy wspólnie z interdyscyplinarnym studiem projektowo-strategicznym KABO & PYDO – laureatem nagród m.in. Red Dot, IF Design, Dobry Wzór.

Prowadzone przez projektantów Katarzynę Borkowską i Tomasza Pydo studio projektuje produkty, marki, komunikacje wizualne oraz tworzy strategie projektowe dla wielu branż, głównie dla producentów przemysłowych, w oparciu o własne badania, najnowsze trendy oraz Design Thinking.

Fezz Audio Pilot
Chwilowo brak
Fezz Audio Pilot - Pilot do wzmacniacza Mira CetiWzmacniacze Fezz Audio można dodatkowo doposażyć w następujące akcesoria i funkcjonalności: pilot, moduł auto-bias, klatkę ochronną lamp i wejście HT(pre-in) pozwalające na użytkowanie wzmacniaczy jako końcówek mocy w systemie z zewnętrznym przedwzmac..
450,00zł
Netto:365,85zł
Fezz Gaia Mini MM/MC - przedwzmacniacz gramofonowyGaia Mini MM/MC to wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy przeznaczony do współpracy z wkładkami typu MM i MC HO. Zastosowane wysokiej jakości elementy gwarantują doskonałą dynamikę. Charakter brzmienia możemy określić jako dojrz..
2.200,00zł
Netto:1.788,62zł
Fezz Gaia MM/MC - przedwzmacniacz gramofonowy Fezz Gaia MM/MC - przedwzmacniacz gramofonowy
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Fezz Gaia MM/MC - przedwzmacniacz gramofonowyGaia MM/MC to przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek typu MM i MC HO, wykonany w oparciu o elementy najwyższej klasy. Gaia MM/MC z powodzeniem może być stosowana do pracy ze wzmacniaczami tranzystorowymi i lampowymi. Brzmieniowo czaruje ..
2.700,00zł
Netto:2.195,12zł
Fezz Gratia MM/MC - przedwzmacniacz gramofonowyWspółpracuje z wkładkami typu MM, MC HO i MC. Sekcja wzmocnienia pracuje w oparciu o najwyższej klasy wzmacniacz operacyjny Burson Supreme Sound Opamp V5i. Sercem rozbudowanego toru zasilania jest transformator Supreme Audio Toroidy. Gratia MM/MC&n..
4.300,00zł
Netto:3.495,94zł
Fezz Audio Torus 5040 Fezz Audio Torus 5040
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Fezz Audio Fezz Audio Torus 5040  - Wzmacniacz  FezzAudio Torus 5040 to dużej mocy stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany. Topologia i budowa toru wzmocnienia sygnału jest tożsama z najwyższą wersją Torusa czyli modelem 5060. W Torus 5040 ograniczyliśmy listę funkcjonalności..
4.999,00zł
Netto:4.064,23zł
Fezz Omega Lupi EVO - Lampowy wzmacniacz słuchawkowy Wzmacniacz słuchawkowy oparty o lampy mocy PCL86Wzmacniacz, który poradzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi słuchawkami. Omega Lupi brzmi bardzo neutralnie, dając tak plastyczny przekaz, jak i solidną podstawą ..
6.400,00zł
Netto:5.203,25zł
Fezz Audio Fezz Audio Torus 5040  - Wzmacniacz  Fezz Audio Torus 5050 jest wysokiej klasy zintegrowanym wzmacniaczem stereo. Topologia i budowa toru wzmocnienia sygnału jest jednakowa z topową wersją Torusa czyli modelem 5060. Moc 90W na kanał gwarantuje doskonałą dynamikę i ł..
6.800,00zł
Netto:5.528,46zł
Fezz Silver Luna Fezz Silver Luna
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Fezz Silver Luna - Stereofoniczny wzmacniacz lampowyCharakteryzuje się przejrzystym dźwiękiem o świetnej separacji, lokalizacji i dynamice. Neutralne brzmieniem jest jej niewątpliwym atutem. Nie jest problemem dobranie reszty elementów toru audio.SPECYFIKACJA TECHNICZNAModel: Sil..
6.900,00zł
Netto:5.609,76zł
Fezz Audio Fezz Audio Torus 5060  - Wzmacniacz  Wzmacniacz Fezz Audio Torus 5060 stworzyliśmy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących kompletnego rozwiązania dla domowego audio.Chęć głębokiego zrozumienia potrzeb użytkowników postawiła nas przed jednym z ..
7.800,00zł
Netto:6.341,46zł
Fezz Sagita line preamplifier - najwyższej klasy przedwzmacniacz liniowy Fezz Sagita line preamplifier - najwyższej klasy przedwzmacniacz liniowy
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Fezz Sagita line preamplifier - najwyższej klasy przedwzmacniacz liniowySagita Fezz Audio to wyposażony w 8 wejść RCA, w tym jedno direct, najwyższej klasy przedwzmacniacz liniowy. Dwie pary wyjść RCA pozwalają na użycie urządzenia w systemach hi-fi opartych nawet o 4 monofoniczne końcówki ..
8.100,00zł
Netto:6.585,37zł
Fezz Fezz Titania - Stereofoniczny wzmacniacz lampowy Fezz Fezz Titania - Stereofoniczny wzmacniacz lampowy
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Fezz Fezz Titania - Stereofoniczny wzmacniacz lampowyTitania to wyjątkowo wydajny i dynamicznie brzmiący wzmacniacz. Gra otwartym, pełnym powietrza dźwiękiem, a jednak zadziwiająco neutralnie. Zapewnia doskonałą kontrolę i fakturowanie basu. Lokalizacja źródeł pozornych to jego nie..
12.100,00zł
Netto:9.837,40zł
Fezz Mira Ceti 2A3- Stereofoniczny wzmacniacz lampowyWzmacniacz lampowy Mira Ceti 2A3 stworzony został z myślą o koneserach wysublimowanego brzmienia lampy 2A3. Mira Ceti 2a3 to wzmacniacz o bardzo dojrzałym i dynamicznym dźwięku, który doskonale oddaje naturalną barwę instrumen..
14.200,00zł
Netto:11.544,72zł
Przeglądasz 1 do 12 z 14 (2 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO