Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Fezz Audio

Idea

Fezz to niezapomniane emocje i wyjątkowość wrażeń. Nasze wzmacniacze tworzymy po to, abyś w swoim domu mógł czerpać pełnię radości z muzyki.

 

Fabryka Fezz mieści się w północno-wschodniej Polsce, na malowniczym Podlasiu. To tu, wraz z zespołem specjalistów, pracujemy nad najlepszymi rozwiązaniami audio, niosącymi wyjątkowe muzyczne doznania.

“Rozpoczęta w 2015 roku historia Fezz wciąż się rozwija, a przyświecający jej duch innowacji i determinacja sprawiają, że nasze produkty są coraz doskonalsze.”

Maciej Lachowski

Fezz jest MADE OF MUSIC, bo muzyka jest dla nas najważniejsza.

Fezz to nowoczesna technologia i wyjątkowa forma. To urządzenia, które w sposób niezawodny pozwolą Ci delektować się znakomitą jakością dźwięku, oryginalnym wzornictwem oraz dopasowanymi do Twoich potrzeb funkcjonalnościami.

Nowoczesne wzornictwo

Linię Evolution stworzyliśmy wspólnie z interdyscyplinarnym studiem projektowo-strategicznym KABO & PYDO – laureatem nagród m.in. Red Dot, IF Design, Dobry Wzór.

Prowadzone przez projektantów Katarzynę Borkowską i Tomasza Pydo studio projektuje produkty, marki, komunikacje wizualne oraz tworzy strategie projektowe dla wielu branż, głównie dla producentów przemysłowych, w oparciu o własne badania, najnowsze trendy oraz Design Thinking.

Fezz Audio Pilot
Chwilowo brak
Fezz Audio Pilot - Pilot do wzmacniacza Mira CetiWzmacniacze Fezz Audio można dodatkowo doposażyć w następujące akcesoria i funkcjonalności: pilot, moduł auto-bias, klatkę ochronną lamp i wejście HT(pre-in) pozwalające na użytkowanie wzmacniaczy jako końcówek mocy w systemie z zewnętrznym przedwzmac..
450,00zł
Netto:365,85zł
Fezz Gaia Mini MM/MC - przedwzmacniacz gramofonowyGaia Mini MM/MC to wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy przeznaczony do współpracy z wkładkami typu MM i MC HO. Zastosowane wysokiej jakości elementy gwarantują doskonałą dynamikę. Charakter brzmienia możemy określić jako dojrz..
2.400,00zł
Netto:1.951,22zł
Fezz Audio Gaia MM/MC Fezz Audio Gaia MM/MC
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Fezz Gaia MM/MC - przedwzmacniacz gramofonowyGaia MM/MC to przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek typu MM i MC HO, wykonany w oparciu o elementy najwyższej klasy. Gaia MM/MC z powodzeniem może być stosowana do pracy ze wzmacniaczami tranzystorowymi i lampowymi. Brzmieniowo czaruje ..
2.990,00zł
Netto:2.430,89zł
Fezz Gaia MM/MC Prestige - Przedwzmacniacz gramofonowy Przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek typu MM i MC wykonany w oparciu o elementy najwyższej klasy. Gaia MM/MC z powodzeniem może być stosowana do pracy ze wzmacniaczami tranzystorowymi i lampowymi. Brzmieniowo cz..
4.350,00zł
Netto:3.536,59zł
Fezz Gratia MM/MC - przedwzmacniacz gramofonowyWspółpracuje z wkładkami typu MM, MC HO i MC. Sekcja wzmocnienia pracuje w oparciu o najwyższej klasy wzmacniacz operacyjny Burson Supreme Sound Opamp V5i. Sercem rozbudowanego toru zasilania jest transformator Supreme Audio Toroidy. Gratia MM/MC&n..
4.800,00zł
Netto:3.902,44zł
Fezz Audio Torus 5040 Fezz Audio Torus 5040
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Fezz Audio Fezz Audio Torus 5040  - Wzmacniacz  FezzAudio Torus 5040 to dużej mocy stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany. Topologia i budowa toru wzmocnienia sygnału jest tożsama z najwyższą wersją Torusa czyli modelem 5060. W Torus 5040 ograniczyliśmy listę funkcjonalności..
6.100,00zł
Netto:4.959,35zł
Fezz Omega Lupi - Lampowy wzmacniacz słuchawkowy Wzmacniacz słuchawkowy oparty o lampy mocy PCL86Wzmacniacz, który poradzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi słuchawkami. Omega Lupi brzmi bardzo neutralnie, dając tak plastyczny przekaz, jak i solidną podstawą baso..
6.400,00zł
Netto:5.203,25zł
Fezz Audio Silver Luna Fezz Audio Silver Luna
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Fezz Silver Luna - Stereofoniczny wzmacniacz lampowy Charakteryzuje się przejrzystym dźwiękiem o świetnej separacji, lokalizacji i dynamice. Neutralne brzmieniem jest jej niewątpliwym atutem. Nie jest problemem dobranie reszty elementów toru audio. SPECYFIKACJA TECHNIC..
6.900,00zł
Netto:5.609,76zł
Fezz Gratia MM/MC Prestige - Przedwzmacniacz gramofonowy Fezz Gratia Prestige to całkowicie przebudowana lampowa wersja przedwzmacniacza gramofonowego Gratia. Sekcja wzmocnienia sygnału oparta jest na dwóch niskoszumowych, selekcjonowanych lampach próżniowych 12AU7. Specjalnie zapr..
7.800,00zł
Netto:6.341,46zł
Fezz Audio Fezz Audio Torus 5060  - Wzmacniacz  Wzmacniacz Fezz Audio Torus 5060 stworzyliśmy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących kompletnego rozwiązania dla domowego audio.Chęć głębokiego zrozumienia potrzeb użytkowników postawiła nas przed jednym z ..
7.800,00zł
Netto:6.341,46zł
Fezz Audio Sagita Fezz Audio Sagita
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Fezz Sagita line preamplifier - najwyższej klasy przedwzmacniacz liniowySagita Fezz Audio to wyposażony w 8 wejść RCA, w tym jedno direct, najwyższej klasy przedwzmacniacz liniowy. Dwie pary wyjść RCA pozwalają na użycie urządzenia w systemach hi-fi opartych nawet o 4 monofoniczne końcówki ..
8.100,00zł
Netto:6.585,37zł
Fezz Audio Equinox DAC by Lampizator Fezz Audio Equinox DAC by Lampizator
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Fezz Audio Equinox DAC by Lampizator  Equinox to jedyny na świecie lampowy przetwornik cyfrowo-analogowy na licencji Lampizatora, zaprojektowany przez Łukasza Fikusa. Jest to jednocześnie najtańszy na rynku przetwornik cyfrowo-analogowy sygnowany logiem Lampizatora. Jednostka opart..
9.900,00zł
Netto:8.048,78zł
Przeglądasz 1 do 12 z 20 (2 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO