Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Fezz Audio

Brand: Fezz Audio Model: FAC 01
Fezz Audio FAC 01 - Okablowanie interconnectSeria wysokiej jakości okablowania audio, dedykowanego w szczególności do współpracy z elektroniką Fezz. Pierwszym oferowanym modelem jest interkonekt FAC 01, dostępny w 3 długościach: 0,75m , 1m i 1,2m . W FAC 01 otrzymujemy przekaz o niebywałej szczegóło..
350,00zł
Netto:284,55zł
Fezz Audio Klatka ochronna
Chwilowo brak
Brand: Fezz Audio Model: Klatka ochronna
Fezz Audio Klatka ochronna - Klatka ochronna do wzmacniacza Silver Luna Prestige i Titania Wzmacniacze Fezz Audio można dodatkowo doposażyć w następujące akcesoria i funkcjonalności: pilot, moduł auto-bias, klatkę ochronną lamp i wejście HT(pre-in) pozwalające na użytkowanie wzmacniaczy..
390,00zł
Netto:317,07zł
Brand: Fezz Audio Model: Pilot
Fezz Audio Pilot - Pilot do wzmacniacza Mira CetiWzmacniacze Fezz Audio można dodatkowo doposażyć w następujące akcesoria i funkcjonalności: pilot, moduł auto-bias, klatkę ochronną lamp i wejście HT(pre-in) pozwalające na użytkowanie wzmacniaczy jako końcówek mocy w systemie z zewnętrznym przedwzmac..
390,00zł
Netto:317,07zł
Fezz Audio Silver Luna Fezz Audio Silver Luna
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Fezz Audio Model: Silver Luna
Fezz Audio Silver Luna - Stereofoniczny wzmacniacz lampowyPierwszy wzmacniacz stworzony przez Fezz Audio. Dedykowany zarówno początkującym słuchaczom, jak i tym, przed którymi świat audio nie ma już tajemnic. Charakteryzuje się przejrzystym dźwiękiem o świetnej separacji, lokalizacji i dynamice.&nbs..
4.600,00zł
Netto:3.739,84zł
Brand: Fezz Audio Model: Silver Luna Prestige
Fezz Audio Silver Luna Prestige - Stereofoniczny wzmacniacz lampowyNajbardziej uniwersalny wzmacniacz w ofercie Fezz Audio. Wyposażony jest w dodatkowy zestaw lamp sterujących 6n2p EW Voskhod i przełącznik zmiany trybu pracy pentoda / tetroda. Daje to możliwość uzyskania czterech odrębnych barw brzm..
8.200,00zł
Netto:6.666,67zł
Fezz Audio Titania Fezz Audio Titania
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Fezz Audio Model: Titania
Fezz Audio Titania - Stereofoniczny wzmacniacz lampowyWyjątkowo mocny i dynamiczny. Grający otwarcie i z rozmachem,a jednak zadziwiająco neutralny pod względem brzmienia. Zapewnia referencyjną kontrolę basu i lokalizację źródeł pozornych. Titania – po prostu tytan dźwięku.Dane techniczne produktu:Ty..
9.750,00zł
Netto:7.926,83zł
Fezz Audio Mira Ceti Fezz Audio Mira Ceti
Chwilowo brak
Brand: Fezz Audio Model: Mira Ceti
Fezz Audio Mira Ceti - Stereofoniczny wzmacniacz lampowyJeden z niewielu na świecie wzmacniacz lampowy Single Ended wyprodukowany w oparciu o toroidalne transformatory głośnikowe. Mira Ceti charakteryzuje wybitna, nasycona średnica, dynamika oraz solidna podstawa basowa. Barwa okryta jest zmysłową l..
9.900,00zł
Netto:8.048,78zł
Przeglądasz 1 do 7 z 7 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO