Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Do subwoofera

Brand: Qed Model: XT40
QED REFERENCE XT40i - Przewód głośnikowy - cena za metr!QED PERFORMANCE Przewód głośnikowy XTCZwiększając separację przewodów wewnątrz kabla, a tym samym ilość powietrza między nimi, QED stworzył dielektryczną szczelinę powietrzną o niskiej stratności. Technologia ta zmniejsza o połowę charakterysty..
59,90zł
Netto:48,70zł
Brand: Eagle cable Model: Deluxe Y-Subwoofer
Eagle Cable Deluxe Deluxe Y-Subwoofer Kabel Deluxe Y-Subwoofer firmy Eagle Cable wykonany został w całości z materiałów spełniających dyrektywę RoHS oraz z miedzi najwyższej jakości. Producent rozpoczynał swoją przygodę na rynku audio właśnie od prostych kabli stereo już w roku 1988 kiedy f..
129,00zł
Netto:104,88zł
Brand: Qed Model: Profile Subwoofer
QED PROFILE Przewód do subwoofera [RCA M - RCA M]Ultra kompaktowy przewód Profile o wysokiej wydajności i dużej elastyczności przenosi dźwięk z Twojego wzmacniacza lub odbiornika do Twojego subwoofera.DANE TECHNICZNE PRODUKTU:niezrównana wydajność, ultra-kompaktowymicro-formowane złączabardzo elasty..
129,00zł
Netto:104,88zł
Brand: In-Akustik Model: Premium Mono Sub
IN-AKUSTIK - PREMIUM MONO SUBPrzewód do Subwooferaprzewód subwooferowy RCA-RCA serii PREMIUMidealny do wszystkich subwooferów aktywnychpozwala osiągnąć potężny i pełny dźwięk zarówno podczas oglądania filmów jak również słuchając muzykipodwójne ekranowaniesolidne metalowe wtykiprzewodniki wykonane z..
139,00zł
Netto:113,01zł
Brand: In-Akustik Model: PREMIUM Y-SUB
In-Akustik Premium Y-SUBPrzewód do Subwoofera przewód subwooferowy RCA-2x RCA serii PREMIUM idealny do subwooferów z podwójnym wejściem RCA pozwala osiągnąć potężny i pełny dźwięk zarówno podczas oglądania filmów jak również słuchając muzyki podwójne ekranowanie solidne m..
159,00zł
Netto:129,27zł
Brand: Qed Model: Performance Subwoofer
QED PERFORMANCE Przewód do subwoofera [RCA M - RCA M]Poczuj każdy bit z dedykowanym do subwoofera przewodem Performance.DANE TECHNICZNE PRODUKTU:żyły przewodzące z miedzi beztlenowej o czystości do 99,999 %geometria symetrycznie skręconych parpodwójny ekran magnetyczny dla polepszenia integralności ..
269,00zł
Netto:218,70zł
Brand: Qed Model: Reference Toslink
QED REFERENCE Optical Quartz Cable Doskonały optyczny kabel połączeniowy Toslink dla dźwięku cyfrowego firmy QED, wykonany z prawdziwego szkła.Przewód optyczny kwarcowy „Reference” jest pierwszy w swoim rodzaju – składa się z 210 oddzielnych włókien ze szkła borokrzemianowego o po..
499,00zł
Netto:405,69zł
Brand: Melodika Model: MDRSUB
Melodika MDRSUB - Purple Rain - Kabel do subwoofera RELMelodika MDRSUB to przewód dedykowany do audiofilskich subwooferów brytyjskiej marki REL Acoustics. Odznaczają się one innowacyjną konstrukcją, której elementem jest złącze High Level Input, wykorzystujące wejście SpeakOn. Do złącz High Level st..
539,00zł
Netto:438,21zł
Brand: Qed Model: Reference Silver Anniversary XT
QED REFERENCE Przewód głośnikowy SILVER ANNIVERSARY XTKabel Silver Anniversary-XT został skonstruowany specjalnie jak następca obsypanego nagrodami kabla głośnikowego Silver Anniversary.Zaprojektowany z myślą o znakomitym brzmieniu kabel głośnikowy Silver Anniversary-XT może poszczycić się charakter..
549,00zł
Netto:446,34zł
Brand: Klipsch Model: Klipsch WA-2
KLIPSCH WA-2 - Zestaw do bezprzewodowego przesyłu sygnału audioKlipsch WA-2 jest wysokiej jakości bezprzewodowym transmiterem sygnału audio. Zastępuje tradycyjne połączenie przewodowe. Działa natychmiast po włączeniu. Sygnał przesyłany może być na odległość do 15m. Dedykowany jest do aktywnych subwo..
599,00zł
Netto:486,99zł
Brand: Qed Model: Reference XT40
QED REFERENCE XT40 - Przewód głośnikowyXT40 to ponad 40 lat uznania dla brytyjskiego dziedzictwa, w tym zdobywca nagrody „Najlepszy przewód głośnikowy” w konkursie What Hi-Fi? w 2014 r.Wyróżniony przez magazyn „What Hi-Fi?” – ten 5-gwiazdkowy wielokrotnie nagradzany przewód głośnikowy QED z czystej ..
629,00zł
Netto:511,38zł
Brand: Qed Model: Signature Revelation
QED SIGNATURE Przewód głośnikowy REVELATIONKabel głośnikowy „Revelation” jest godny swojej nazwy i zapewnia bezprecedensowe brzmienie w cenie przystępnej dla wszystkich entuzjastów kina domowego i hi-fi.Nowy kabel jest połączeniem hi-endowych technologii Genesis i X-Tube firmy QED w nowym, miniaturo..
799,00zł
Netto:649,59zł
Przeglądasz 1 do 12 z 13 (2 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO