Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Do subwoofera

Brand: Qed Model: XT40
QED REFERENCE XT40i - Przewód głośnikowy - cena za metr!QED PERFORMANCE Przewód głośnikowy XTCZwiększając separację przewodów wewnątrz kabla, a tym samym ilość powietrza między nimi, QED stworzył dielektryczną szczelinę powietrzną o niskiej stratności. Technologia ta zmniejsza o połowę charakterysty..
59,90zł
Netto:48,70zł
Brand: Eagle cable Model: Deluxe Y-Subwoofer
Eagle Cable Deluxe Deluxe Y-Subwoofer Kabel Deluxe Y-Subwoofer firmy Eagle Cable wykonany został w całości z materiałów spełniających dyrektywę RoHS oraz z miedzi najwyższej jakości. Producent rozpoczynał swoją przygodę na rynku audio właśnie od prostych kabli stereo już w roku 1988 kiedy f..
129,00zł
Netto:104,88zł
Brand: Qed Model: Profile Subwoofer
QED PROFILE Przewód do subwoofera [RCA M - RCA M]Ultra kompaktowy przewód Profile o wysokiej wydajności i dużej elastyczności przenosi dźwięk z Twojego wzmacniacza lub odbiornika do Twojego subwoofera.DANE TECHNICZNE PRODUKTU:niezrównana wydajność, ultra-kompaktowymicro-formowane złączabardzo elasty..
129,00zł
Netto:104,88zł
Brand: In-Akustik Model: Premium Mono Sub
IN-AKUSTIK - PREMIUM MONO SUBPrzewód do Subwooferaprzewód subwooferowy RCA-RCA serii PREMIUMidealny do wszystkich subwooferów aktywnychpozwala osiągnąć potężny i pełny dźwięk zarówno podczas oglądania filmów jak również słuchając muzykipodwójne ekranowaniesolidne metalowe wtykiprzewodniki wykonane z..
139,00zł
Netto:113,01zł
Brand: In-Akustik Model: PREMIUM Y-SUB
In-Akustik Premium Y-SUBPrzewód do Subwoofera przewód subwooferowy RCA-2x RCA serii PREMIUM idealny do subwooferów z podwójnym wejściem RCA pozwala osiągnąć potężny i pełny dźwięk zarówno podczas oglądania filmów jak również słuchając muzyki podwójne ekranowanie solidne m..
159,00zł
Netto:129,27zł
Brand: Qed Model: Performance Subwoofer
QED PERFORMANCE Przewód do subwoofera [RCA M - RCA M]Poczuj każdy bit z dedykowanym do subwoofera przewodem Performance.DANE TECHNICZNE PRODUKTU:żyły przewodzące z miedzi beztlenowej o czystości do 99,999 %geometria symetrycznie skręconych parpodwójny ekran magnetyczny dla polepszenia integralności ..
269,00zł
Netto:218,70zł
Brand: Qed Model: Reference Toslink
QED REFERENCE Optical Quartz Cable Doskonały optyczny kabel połączeniowy Toslink dla dźwięku cyfrowego firmy QED, wykonany z prawdziwego szkła.Przewód optyczny kwarcowy „Reference” jest pierwszy w swoim rodzaju – składa się z 210 oddzielnych włókien ze szkła borokrzemianowego o po..
499,00zł
Netto:405,69zł
Brand: Qed Model: Reference Silver Anniversary XT
QED REFERENCE Przewód głośnikowy SILVER ANNIVERSARY XTKabel Silver Anniversary-XT został skonstruowany specjalnie jak następca obsypanego nagrodami kabla głośnikowego Silver Anniversary.Zaprojektowany z myślą o znakomitym brzmieniu kabel głośnikowy Silver Anniversary-XT może poszczycić się charakter..
549,00zł
Netto:446,34zł
KLIPSCH WA-2 KLIPSCH WA-2
Chwilowo brak
Brand: Klipsch Model: Klipsch WA-2
KLIPSCH WA-2 - Zestaw do bezprzewodowego przesyłu sygnału audioKlipsch WA-2 jest wysokiej jakości bezprzewodowym transmiterem sygnału audio. Zastępuje tradycyjne połączenie przewodowe. Działa natychmiast po włączeniu. Sygnał przesyłany może być na odległość do 15m. Dedykowany jest do aktywnych subwo..
599,00zł
Netto:486,99zł
Brand: Qed Model: Reference XT40
QED REFERENCE XT40 - Przewód głośnikowyXT40 to ponad 40 lat uznania dla brytyjskiego dziedzictwa, w tym zdobywca nagrody „Najlepszy przewód głośnikowy” w konkursie What Hi-Fi? w 2014 r.Wyróżniony przez magazyn „What Hi-Fi?” – ten 5-gwiazdkowy wielokrotnie nagradzany przewód głośnikowy QED z czystej ..
629,00zł
Netto:511,38zł
Brand: Qed Model: Signature Revelation
QED SIGNATURE Przewód głośnikowy REVELATIONKabel głośnikowy „Revelation” jest godny swojej nazwy i zapewnia bezprecedensowe brzmienie w cenie przystępnej dla wszystkich entuzjastów kina domowego i hi-fi.Nowy kabel jest połączeniem hi-endowych technologii Genesis i X-Tube firmy QED w nowym, miniaturo..
799,00zł
Netto:649,59zł
Brand: Qed Model: Signature Audio 40
QED SIGNATURE 40 kabel stereo [2x RCA M - 2x RCA M]Signature Audio 40 to przełomowy produkt z kategorii analogowych przewodów połączeniowych audio. Od 40 lat wiedzie prym w sektorze kabli zaprojektowanych przez Brytyjczyków.Signature Audio 40 jest innowatorską koncepcją inżynierów firmy QED. Przewód..
1.099,00zł
Netto:893,50zł
Przeglądasz 1 do 12 z 12 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO