Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Do subwoofera

In-Akustik STAR Y-SUB Przewód do Subwoofera przewód subwooferowy RCA- 2x RCA serii STAR idealny do subwooferów aktywnych z podwójnym wejściem RCA pozwala osiągnąć potężny i pełny dźwięk zarówno podczas oglądania filmów jak również słuchając muzyki gęste i solidne ekran..
119,00zł
Netto:96,75zł
Melodika MDSW - Purple Rain - Kabel subwooferowy Solidnie i precyzyjnie wykonane Rezystancja żyły roboczej <= 68 Ohm/Km Rezystancja ekranu<=13,5 Ohm/Km Pojemność skuteczna żyła/ekran <=61,95pF/km Przewód odporny na: promienie UV, wodę morską, ozon, alkohol, wyśmienita udarność ..
119,00zł
Netto:96,75zł
Eagle Cable Deluxe Deluxe Y-Subwoofer Kabel Deluxe Y-Subwoofer firmy Eagle Cable wykonany został w całości z materiałów spełniających dyrektywę RoHS oraz z miedzi najwyższej jakości. Producent rozpoczynał swoją przygodę na rynku audio właśnie od prostych kabli stereo już w roku 1988 kiedy f..
129,00zł
Netto:104,88zł
QED Connect Przewód do subwoofera QE8144 Kabel subwoofera QED Connect zapewnia doskonały dźwięk do subwoofera ze wzmacniacza lub amplitunera.QED Connect to gama wysokiej jakości kabli AV i adapterów, zaprojektowanych tak, aby zapewnić najlepsze osiągi w przystępnej cenie. Niezależnie od..
129,00zł
Netto:104,88zł
IN-AKUSTIK - PREMIUM MONO SUBPrzewód do Subwooferaprzewód subwooferowy RCA-RCA serii PREMIUMidealny do wszystkich subwooferów aktywnychpozwala osiągnąć potężny i pełny dźwięk zarówno podczas oglądania filmów jak również słuchając muzykipodwójne ekranowaniesolidne metalowe wtykiprzewodniki wykonane z..
139,00zł
Netto:113,01zł
In-Akustik Premium Y-SUBPrzewód do Subwoofera przewód subwooferowy RCA-2x RCA serii PREMIUM idealny do subwooferów z podwójnym wejściem RCA pozwala osiągnąć potężny i pełny dźwięk zarówno podczas oglądania filmów jak również słuchając muzyki podwójne ekranowanie solidne m..
159,00zł
Netto:129,27zł
Melodika MDSWY - Purple Rain - Kabel subwooferowy typu Y Melodika MDSWY „Purple Rain” MDSWY to wyjątkowa wśród kabli do subwooferów konstrukcja oparta na połączeniu symetrycznym z gęsto plecionym ekranowaniem. Niezwykle solidne mocowanie wtyków wraz z dodatkową grubą warstwą izolacji pozwal..
169,00zł
Netto:137,40zł
QED PERFORMANCE Przewód do subwoofera QE6301Poczuj każdy bit z dedykowanym do subwoofera przewodem Performance.DANE TECHNICZNE PRODUKTU: żyły przewodzące z miedzi beztlenowej o czystości do 99,999 % geometria symetrycznie skręconych par podwójny ekran magnetyczny dla pole..
499,00zł
Netto:405,69zł
Melodika MDRSUB - Purple Rain - Kabel do subwoofera RELMelodika MDRSUB to przewód dedykowany do audiofilskich subwooferów brytyjskiej marki REL Acoustics. Odznaczają się one innowacyjną konstrukcją, której elementem jest złącze High Level Input, wykorzystujące wejście SpeakOn. Do złącz High Level st..
539,00zł
Netto:438,21zł
KLIPSCH WA-2 - Zestaw do bezprzewodowego przesyłu sygnału audio  Klipsch WA-2 jest wysokiej jakości bezprzewodowym transmiterem sygnału audio. Zastępuje tradycyjne połączenie przewodowe. Działa natychmiast po włączeniu. Sygnał przesyłany może być na odległość do 15m. Dedykowany..
849,00zł
Netto:690,24zł
Przeglądasz 1 do 10 z 10 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO