Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Gold Note

Doskonałe brzmienie, włoski design

Ręcznie wykonane we Włoszech przez ludzi z pasją

GOLD NOTE to jeden z wiodących włoskich producentów sprzętu audio Hi-End. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu kompletnych systemów audio, w tym również sprzętu analogowego. Manufaktura ma swoją siedzibę we włoskiej Florencji, gdzie wszystkie produkty powstają od podstaw z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów. Produkty firmy GOLD NOTE wyróżnia piękne, włoskie wzornictwo oraz techniczna innowacyjność co zostało już docenione w ponad 25 krajach świata.

 

 

 

Kiedy jakieś pięć lat temu zdecydowaliśmy się przyjąć nową nazwę GOLD NOTE, zatrudniliśmy profesjonalistę, specjalistę od marketingu, pana Giuseppe Castelli, który pomógł nam wyjść z poprzedniej fazy, specjalistycznej firmy produkującej urządzenia audio i ich elementy dla renomowanych firm. Odświeżył on logo dzieląc nazwę na dwa słowa GOLD NOTE, dzieląc się też swoim pomysłem na sylwetkę starożytnego rzymskiego żołnierza dmącego w rodzaj rogu, noszącego nazwę BUCCINA. Uważamy, że to bardzo „włoskie”, klasyczne logo, a jednocześnie oryginalne. Razem z Giuseppe zatrudniliśmy także profesjonalnego designera, Stefano Bonifazi, sławnego architekta, który jest odpowiedzialny za wygląd naszych urządzeń.

Włoskie Gramofony - Gold Note

Nasza podróż przez świat muzyki rozpoczęła się prawie 25 lat temu. Jesteśmy miłośnikami winylu, dlatego od samego początku skupiliśmy się na brzmieniu analogowym. Pasja wyznacza kierunek rozwoju naszych produktów, w szczególności gramofonów, które zawsze budujemy z wielką dbałością i uwagą, mając świadomość, że każdy, nawet najmniejszy element stanie się częścią wspaniałego źródła muzyki.

W ten sposób powstają produkty, które na nowo definiują klasyczną ideę gramofonu poprzez innowacyjne kształy i najwyższą jakość materiałów, aby połączyć tradycję z technologią w celu dostarczenia najpiękniejszych doznań muzycznych dla wszystkich zmysłów.

Gold Note ES-78 - Wkładka gramofonowa MM Nowa, budżetowa wkładka, następca słynnej Babelle.Bardzo muzykalna, pierwszy stopień analogowego wtajemniczenia.Bezkonkurencyjna w tym zakresie cenowym.  SPECYFIKACJA TECHNICZNA:Typ wkładki: Wkładka t..
615,00zł
Netto:500,00zł
Gold Note Vasari Red - Wkładka gramofonowa MM Innowacyjny i piękny design tych wkładek zrealizowany za pomocą modelowania komputerowego stworzony został, aby osiągnąć szczytową wydajność, jaką może dostarczyć system MM. Ich struktura o wysokim tłumieniu, wykonana z najwyższej jakości ma..
1.175,00zł
Netto:955,28zł
Gold Note Vasari Gold - Wkładka gramofonowa MM Innowacyjny i piękny design tych wkładek zrealizowany za pomocą modelowania komputerowego stworzony został, aby osiągnąć szczytową wydajność, jaką może dostarczyć system MM. Ich struktura o wysokim tłumieniu, wykonana z najwyższej jakości m..
1.975,00zł
Netto:1.605,69zł
Gold Note PSU-5 - Zasilacz PSU-5 to zewnętrzny zasilacz dedykowany do przedwzmacniacza gramofonowego PH-5. To idealne rozwiązanie zwiększające wydajność systemu analogowego Gold Note i jakość reprodukcji dźwięku. Powstał z tą samą myślą, która przewodziła podczas budowy innych..
2.750,00zł
Netto:2.235,77zł
Gold Note Vasari Shibata - Wkładka gramofonowa MM Vasari Shibata, dzięki specyficznemu kształtowi igły zaprojektowanej przez pana Shibatę w latach 70-tych - w zasadzie ewolucja kształtu eliptycznego z dodatkowymi specjalnymi nacięciami z jednej strony, tworzy hybrydowy asymetryczny kszt..
3.245,00zł
Netto:2.638,21zł
Gold Note Donatello Red - Wkładka gramofonowa MC Głównym założeniem projektowaniu nowej wkładki Donatello MC było wykonanie najlepiej brzmiącej wkładki w swojej kategorii o body z solidnego i bardzo lekkiego aluminium, co pozwalałoby na montowanie jej do każdego rodzaju ramienia. Efekty..
3.995,00zł
Netto:3.247,97zł
Gold Note PH-5 - Przedwzmacniacz gramofonowy PH-5 jest najnowszym z gamy przedwzmacniaczy gramofonowych Gold Note, zaprojektowanym w celu zapewnienia wysokiej jakości i doskonałej wydajności, która sprawiła, że ​​PH-10 i PH-1000 stały się sławne. Ilość nagród i wyróżnień, wielkość sprze..
4.299,00zł
Netto:3.495,12zł
Gold Note T-5
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Gold Note T-5 - Gramofon T-5 jest naszą odpowiedzią na potrzeby prawdziwych audiofilów - zaprojektowane, by było kompaktowe, praktyczne i inteligentne. Nasza unikalna sygnatura dźwiękowa jest podstawą tego gramofonu i jest stałym elementem naszych projektów, ponieważ DNA naszej firmy je..
4.655,00zł
Netto:3.784,55zł
Gold Note B-5.1 - Ramię Gramofonowe Eleganckie, w pełni ręcznie wykonane z największą starannością i precyzją. Zaprojektowane dla uzyskania maksymalnej wydajności.   Mimo łatwej obsługi kryje w sobie udoskonaloną technologię, która pozwala uzyskać najlepsze rezultaty re..
5.125,00zł
Netto:4.166,67zł
Gold Note Donatello Gold - Wkładka gramofonowa MC Głównym założeniem projektowaniu nowej wkładki Donatello MC było wykonanie najlepiej brzmiącej wkładki w swojej kategorii o body z solidnego i bardzo lekkiego aluminium, co pozwalałoby na montowanie jej do każdego rodzaju ramie..
5.125,00zł
Netto:4.166,67zł
Gold Note PST-10 - Zasilacz PST-10 ujrzał światło dzienne z wyraźnym zamiarem zaoferowania entuzjastom zewnętrznego modułu zasilania zaprojektowanego w celu zwiększenia wydajności gramofonów Gold Note. Zasilacz wykorzystuje hybrydową, superindukcyjną konstrukcję z podwójną cew..
5.170,00zł
Netto:4.203,25zł
Gold Note PSU-10 - Zasilacz PSU-10 został zbudowany z komponentów najwyższej jakości aby poprawić pracę przedwzmacniacza PH-10 i polepszyć brzmienie Twojego systemu. Z dedykowanym zewnętrznym zasilaczem do PSU-10 doświadczysz zupełnie nowej jakości słuchając swoich płyt winylo..
5.170,00zł
Netto:4.203,25zł
Przeglądasz 1 do 12 z 39 (4 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO