Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Gold Note

Doskonałe brzmienie, włoski design

Ręcznie wykonane we Włoszech przez ludzi z pasją

GOLD NOTE to jeden z wiodących włoskich producentów sprzętu audio Hi-End. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu kompletnych systemów audio, w tym również sprzętu analogowego. Manufaktura ma swoją siedzibę we włoskiej Florencji, gdzie wszystkie produkty powstają od podstaw z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów. Produkty firmy GOLD NOTE wyróżnia piękne, włoskie wzornictwo oraz techniczna innowacyjność co zostało już docenione w ponad 25 krajach świata.

 

 

 

Kiedy jakieś pięć lat temu zdecydowaliśmy się przyjąć nową nazwę GOLD NOTE, zatrudniliśmy profesjonalistę, specjalistę od marketingu, pana Giuseppe Castelli, który pomógł nam wyjść z poprzedniej fazy, specjalistycznej firmy produkującej urządzenia audio i ich elementy dla renomowanych firm. Odświeżył on logo dzieląc nazwę na dwa słowa GOLD NOTE, dzieląc się też swoim pomysłem na sylwetkę starożytnego rzymskiego żołnierza dmącego w rodzaj rogu, noszącego nazwę BUCCINA. Uważamy, że to bardzo „włoskie”, klasyczne logo, a jednocześnie oryginalne. Razem z Giuseppe zatrudniliśmy także profesjonalnego designera, Stefano Bonifazi, sławnego architekta, który jest odpowiedzialny za wygląd naszych urządzeń.

Włoskie Gramofony - Gold Note

Nasza podróż przez świat muzyki rozpoczęła się prawie 25 lat temu. Jesteśmy miłośnikami winylu, dlatego od samego początku skupiliśmy się na brzmieniu analogowym. Pasja wyznacza kierunek rozwoju naszych produktów, w szczególności gramofonów, które zawsze budujemy z wielką dbałością i uwagą, mając świadomość, że każdy, nawet najmniejszy element stanie się częścią wspaniałego źródła muzyki.

W ten sposób powstają produkty, które na nowo definiują klasyczną ideę gramofonu poprzez innowacyjne kształy i najwyższą jakość materiałów, aby połączyć tradycję z technologią w celu dostarczenia najpiękniejszych doznań muzycznych dla wszystkich zmysłów.

GOLD NOTE VALORE 425 LITE GOLD NOTE VALORE 425 LITE
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
GOLD NOTE VALORE 425 LITE - RAMIĘ B5Valore 425 Lite jest najłatwiejszym sposobem aby cieszyć się brzmieniem winylu. To doskonały gramofon, który może być wykorzystany w dowolnym systemie Hi-End. Podstawą gramofonu jest trzycentymetrowa płyta, w którą wbudowany jest silnik i ..
4.555,00zł
Netto:3.703,25zł
Gold Note PA-10 Gold Note PA-10
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Wzmacniacz Gold Note PA-10Nowy wzmacniacz mocy z dużą różnorodnością funkcji dla maksymalnej wszechstronności. PA-10 to najnowszy wzmacniacz mocy Gold Note dedykowany mniejszemu, ale nie mniej wydajnemu produktowi z serii 10. ..
7.315,00zł
Netto:5.947,15zł
Gold Note VALORE 425 PLUSEleganckie wzornictwo i świetne brzmienie30 milimetrowa plinta gramofonu została ukształtowana w celu zredukowania wibracji. Valore 425 Plus zapewnia audiofilski dźwięk w przemyślanym i eleganckim rozwiązaniu. Pomimo kompaktowych rozmiarów w gramofonie można zainstal..
9.355,00zł
Netto:7.605,69zł
Gold Note DS-10 Gold Note DS-10
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
DAC Gold Note DS-10Muzyczny Kameleon 4 w 1 - brakujące ogniwo, które spaja nowoczesność z tradycjąDS-10 został zaprojektowany tak, aby zaspokoić aktualne potrzeby współczesnego audiofila. Uzupełni każdy system audio, oferując prawie wszystkie rodzaje łączności internetowej i cyfrowej z czyst..
11.455,00zł
Netto:9.313,01zł
GOLD NOTE PIANOSAPołączenie brzmienia, wysokiej jakości materiałów i włoskiego wzornictwa.  Pianosa to gramofon, którego podstawa skonstruowana jest ze specjalnie zakrzywionej plinty z drewna włoskiego orzecha a kształt nawiązuje do łagodnych toskańskich wzgórz i delikatnych fal morski..
15.465,00zł
Netto:12.573,17zł
Gold Note IS-1000 Gold Note IS-1000
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Gold Note IS-1000 - Amplituner sieciowySuper zintegrowany wzmacniacz. Świetny dźwięk i świetny wygląd.Wyobraź sobie kompletny, high-endowy system stereo umieszczony w pięknym, aluminiowym chasis, wyrzeźbionym w śmiałym, włoskim stylu - to IS-1000.Opierając się na wiedzy i doświadcze..
22.515,00zł
Netto:18.304,88zł
Przeglądasz 1 do 6 z 6 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO