Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Shunyata Research

Brand: Shunyata Research Model: Venom RCA
Shunyata Research Venom RCA Interkonekty z serii VENOM stanowią ucieleśnienie piętnastu lat rozwoju myśli technicznej i technologii wytwarzania podzespołów, opracowanej przez firmę Shunyata Research.Nadrzędnym celem przy projektowaniu serii Venom było stworzenie produktów, które b..
2.430,00zł
Netto:1.975,61zł
Brand: Shunyata Research Model: Venom XLR
Shunyata Research Venom XLR Interkonekty z serii VENOM stanowią ucieleśnienie piętnastu lat rozwoju myśli technicznej i technologii wytwarzania podzespołów, opracowanej przez firmę Shunyata Research.Nadrzędnym celem przy projektowaniu serii Venom było stworzenie produktów, które b..
3.510,00zł
Netto:2.853,66zł
Brand: Shunyata Research Model: Delta RCA
Shunyata Research Delta RCA  Interkonekty z serii Delta oparte są na szeregu opracowanych przez firmę Shunyata Research technologii doskonalących jakość uzyskiwanego brzmienia: OFE 101Do produkcji swoich przewodów, Shunyata Research stosuje jedynie najczy..
5.710,00zł
Netto:4.642,28zł
Brand: Shunyata Research Model: Delta XLR
Shunyata Research Delta XLRnterkonekty Reference V2 należące do linii Delta, Apha i Sigma są zbudowane w oparciu o najbardziej zaawansowane, opatentowane technologie przewodników stworzone podczas badań i poszukiwań prowadzonych przez firmę Shunyata Research. Interkonekty Delta V2 wykorzystują..
7.780,00zł
Netto:6.325,20zł
Brand: Shunyata Research Model: Alpha RCA
Shunyata Research Alpha RCAInterkonekty Reference V2 należące do linii Delta, Apha i Sigma są zbudowane w oparciu o najbardziej zaawansowane, opatentowane technologie przewodników stworzone podczas badań i poszukiwań prowadzonych przez firmę Shunyata Research. Interkonekty Delta V2 w..
10.380,00zł
Netto:8.439,02zł
Brand: Shunyata Research Model: Alpha XLR
Shunyata Research Alpha XLRInterkonekty Reference V2 należące do linii Delta, Apha i Sigma są zbudowane w oparciu o najbardziej zaawansowane, opatentowane technologie przewodników stworzone podczas badań i poszukiwań prowadzonych przez firmę Shunyata Research. Interkonekty Delta V2 w..
12.970,00zł
Netto:10.544,72zł
Brand: Shunyata Research Model: Sigma RCA
Shunyata Research Sigma RCAInterkonekty Reference V2 należące do linii Delta, Apha i Sigma są zbudowane w oparciu o najbardziej zaawansowane, opatentowane technologie przewodników stworzone podczas badań i poszukiwań prowadzonych przez firmę Shunyata Research. Interkonekty Delta V2 w..
20.750,00zł
Netto:16.869,92zł
Brand: Shunyata Research Model: Sigma XLR
Shunyata Research Sigma XLRInterkonekty Reference V2 należące do linii Delta, Apha i Sigma są zbudowane w oparciu o najbardziej zaawansowane, opatentowane technologie przewodników stworzone podczas badań i poszukiwań prowadzonych przez firmę Shunyata Research. Interkonekty Delta V2 w..
25.940,00zł
Netto:21.089,43zł
Przeglądasz 1 do 8 z 8 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO