Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Shunyata Research

Brand: Shunyata Research Model: Venom RCA
Shunyata Research Venom RCA Interkonekty z serii VENOM stanowią ucieleśnienie piętnastu lat rozwoju myśli technicznej i technologii wytwarzania podzespołów, opracowanej przez firmę Shunyata Research.Nadrzędnym celem przy projektowaniu serii Venom było stworzenie produktów, które b..
2.100,00zł
Netto:1.707,32zł
Brand: Shunyata Research Model: Venom XLR
Shunyata Research Venom XLR Interkonekty z serii VENOM stanowią ucieleśnienie piętnastu lat rozwoju myśli technicznej i technologii wytwarzania podzespołów, opracowanej przez firmę Shunyata Research.Nadrzędnym celem przy projektowaniu serii Venom było stworzenie produktów, które b..
2.999,00zł
Netto:2.438,21zł
Brand: Shunyata Research Model: Delta RCA
Shunyata Research Delta RCA  Interkonekty z serii Delta oparte są na szeregu opracowanych przez firmę Shunyata Research technologii doskonalących jakość uzyskiwanego brzmienia: OFE 101Do produkcji swoich przewodów, Shunyata Research stosuje jedynie najczy..
4.880,00zł
Netto:3.967,48zł
Brand: Shunyata Research Model: Delta XLR
Shunyata Research Delta XLRnterkonekty Reference V2 należące do linii Delta, Apha i Sigma są zbudowane w oparciu o najbardziej zaawansowane, opatentowane technologie przewodników stworzone podczas badań i poszukiwań prowadzonych przez firmę Shunyata Research. Interkonekty Delta V2 wykorzystują..
6.999,00zł
Netto:5.690,24zł
Brand: Shunyata Research Model: Alpha RCA
Shunyata Research Alpha RCAInterkonekty Reference V2 należące do linii Delta, Apha i Sigma są zbudowane w oparciu o najbardziej zaawansowane, opatentowane technologie przewodników stworzone podczas badań i poszukiwań prowadzonych przez firmę Shunyata Research. Interkonekty Delta V2 w..
9.750,00zł
Netto:7.926,83zł
Brand: Shunyata Research Model: Alpha XLR
Shunyata Research Alpha XLRInterkonekty Reference V2 należące do linii Delta, Apha i Sigma są zbudowane w oparciu o najbardziej zaawansowane, opatentowane technologie przewodników stworzone podczas badań i poszukiwań prowadzonych przez firmę Shunyata Research. Interkonekty Delta V2 w..
11.900,00zł
Netto:9.674,80zł
Brand: Shunyata Research Model: Sigma RCA
Shunyata Research Sigma RCAInterkonekty Reference V2 należące do linii Delta, Apha i Sigma są zbudowane w oparciu o najbardziej zaawansowane, opatentowane technologie przewodników stworzone podczas badań i poszukiwań prowadzonych przez firmę Shunyata Research. Interkonekty Delta V2 w..
19.500,00zł
Netto:15.853,66zł
Brand: Shunyata Research Model: Sigma XLR
Shunyata Research Sigma XLRInterkonekty Reference V2 należące do linii Delta, Apha i Sigma są zbudowane w oparciu o najbardziej zaawansowane, opatentowane technologie przewodników stworzone podczas badań i poszukiwań prowadzonych przez firmę Shunyata Research. Interkonekty Delta V2 w..
23.900,00zł
Netto:19.430,89zł
Przeglądasz 1 do 8 z 8 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO