Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

DLS Sweden

The DLS Company (DLS Svenska AB) zostało założone w 1979r przez trzech panów: Dawida, Leifa i Stefana; początkowo firma zajmowała się produkcją odbiorników komunikacyjnych.
W 1985r podjęto decyzję o wejściu na rynek CAR AUDIO, a w 2003r rozpoczęto produkcję głośników HOME AUDIO we współpracy ze szwedzkim projektantem głośników, absolwentem wydziału akustyki Chalmers University of Technology in Gothenburg, Matsem Andresenem. Wszystkie przetworniki montowane w głośnikach DLS są konstrukcjami zaprojektowanymi przez DLS co niemal od razu pozwoliło na uzyskiwanie świetnych wyników w testach porównawczych oraz nominacji w konkursach „Best Sound” zarówno w Skandynawii jak i całej Europie.

Obecnie DLS posiada w swojej ofercie szereg głośników do zastosowań domowych: głośniki ścienne, montowane bezpośrednio na ścianie, głośniki wpustowe do montażu wewnątrz sufitów lub ścian, głośniki zewnętrzne pogodoodporne do zastosowania w ogrodach, na tarasach i balkonach a także płaskie subwoofery do powieszenia na ścianie lub umieszczeniu pod meblem.

Głośniki DLS to konstrukcje o przemyślanej architekturze, a szczególną uwagę zasługują konstrukcje z serii Flatbox, Flatbox Slim i serii M/D, przeznaczone do montażu na ścianie. W dobie gdy większość producentów głośników ściennych w konstrukcjach obudowy stosuje tworzywa sztuczne i inne mało sztywne materiały DLS stosuję zasadę konstruowania maksymalnie zbliżoną do tradycyjnej kolumny głośnikowej, wykorzystując w konstrukcji głośnika wiszącego na ścianie drewno. Połączenie sztywności drewnianej skrzyni z przetwornikami własnej konstrukcji i znakomitej jakości, skutkuje zaskakującym dźwiękiem porównywalnym ze znacznie droższymi konstrukcjami. Modele Flatbox XXL oraz Flatbox XXL, a przede wszystkim M-One i M-Two są z powodzeniem wykorzystywane w systemach stereo, gdzie szczególnie liczy się jakość dźwięku.

Również głośniki sufitowe i te montowane w ścianie to niezmiernie przemyślane konstrukcje, których zadaniem jest optymalizacja dźwięku w zakresie wydobycia jak najszerszego pola częstotliwości. Ich współpraca z płaskimi subwooferami serii FLATSUB daje rewelacyjne rezultaty w nagłaśnianiu wybranej przestrzeni.

Na koniec wisienka na torcie: jakość i kolorystyka wykończenia: czarny lakier fortepianowy i jedwabista biel znakomicie wpisują się w nowoczesne wnętrza, tym samym nie zaburzając zaplanowanej architektury pomieszczenia mieszkania, domu, restauracji czy sali muzealnej.

DLS IC521 DLS IC521
CENA ZA SZTUKĘ
DLS IC521 - Głośnik instalacyjny - sufitowy DLS IC521 to klasyczny głośnik instalacyjny do montażu sufitowego o okrągłym kształcie z cienką ramką montowaną na magnes. Model ten nadaje się do wszelkich zastosowań wewnętrznych zarówno w domu: kuchni..
345,00zł
Netto:280,49zł
DLS IC621 DLS IC621
CENA ZA SZTUKĘ
DLS IC621 - Głośnik instalacyjny - sufitowy/ścienny DLS IC621 to klasyczny głośnik instalacyjny do montażu sufitowego lub ściennego o okrągłym kształcie, z cienką ramką montowaną na magnes. Głośnik jest wykonany z wysokiej klasy komponentów, ..
445,00zł
Netto:361,79zł
DLS IC611 DLS IC611
CENA ZA SZTUKĘ
DLS IC611 - Głośnik instalacyjny - sufitowy DLS IC611 to klasyczny głośnik instalacyjny do montażu sufitowego o okrągłym kształcie z ramką o grubości 10mm. Model ten nadaje się do wszelkich zastosowań wewnętrznych zarówno w domu: kuchni, jadalni, ..
545,00zł
Netto:443,09zł
DLS FLATBOX SLIM MINI DLS FLATBOX SLIM MINI
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
DLS FLATBOX SLIM MINI - Głośnik ścienny FLATBOX Slim Mini to idealna alternatywa, jeśli poszukujesz głośnika naprawdę małego i płaskiego ale za to o spektakularnym wyglądzie. FLATBOX Slim Mini świetnie sprawdza się jako głośnik efektowy, do muzyki w tle czy dodatkowy głoś..
695,00zł
Netto:565,04zł
DLS IW-2.4 DLS IW-2.4
CENA ZA SZTUKĘ
DLS IW-2.4 - Głośnik instalacyjny - ścienny DLS IW 2.4 to to dwudrożny, instalacyjny, ścienny głośnik o prostokątnym kształcie i niewielkich rozmiarach, z cienka ramką montowana na magnes, umożliwiający instalację w miejscach o ograniczonej przestrzeni.Model..
695,00zł
Netto:565,04zł
DLS MB5I DLS MB5I
CENA ZA SZTUKĘ
DLS MB5I - Głośniki instalacyjne - zewnętrzne DLS MB5i to 2-drożny głośnik pogodoodporny. Idealny do użytku w ogrodzie, na tarasie, ogródku restauracyjnym czy barze na plaży, a także innych miejscach wewnątrz lub na zewnątrz. Odporna na warunki atmosferyczne obudowa wykonana jest z twor..
745,00zł
Netto:605,69zł
DLS IC623 DLS IC623
CENA ZA SZTUKĘ
DLS IC623 - Głośnik instalacyjny - sufitowy DLS IC623 to klasyczny głośnik instalacyjny do montażu sufitowego o okrągłym kształcie z cienka ramką montowana na magnes oraz obniżoną do 65mm konstrukcją. Dzięki temu model ten zyskuje na uniwersalności i nadaje..
795,00zł
Netto:646,34zł
DLS IW-2.6 DLS IW-2.6
CENA ZA SZTUKĘ
DLS IW-2.6 - Głośnik instalacyjny - ścienny DLS IW 2.6 to potężniejszy od modelu IW 2.4 dwudrożny, instalacyjny, ścienny głośnik o prostokątnym kształcie z cienka ramką montowaną na magnes.Model ten nadaje się do wszelkich zastosowań wewnętrznych zarówno&nbs..
795,00zł
Netto:646,34zł
DLS IC624 DLS IC624
CENA ZA SZTUKĘ
DLS IC624 - Głośnik instalacyjny - sufitowy DLS IC624 to bestseller w ofercie DLS! Jest to klasyczny głośnik instalacyjny do montażu sufitowego o okrągłym kształcie z cienka ramką montowana na magnes. Model ten nadaje się do wszelkich zastosowań w..
845,00zł
Netto:686,99zł
DLS IC824 DLS IC824
CENA ZA SZTUKĘ
DLS IC824 - Głośnik instalacyjny - sufitowy DLS IC824 to najmocniejsza propozycja spośród okrągłych głośników wpustowych w ofercie DLS. Jest to klasyczny głośnik instalacyjny do montażu sufitowego o okrągłym kształcie z cienka ramką montowaną na m..
895,00zł
Netto:727,64zł
DLS MB6I DLS MB6I
CENA ZA SZTUKĘ
DLS MB6I - Głośniki instalacyjne - zewnętrzne DLS MB6i to 2-drożny głośnik pogodoodporny. Idealny do użytku w ogrodzie, na tarasie, ogródku restauracyjnym czy barze na plaży, a także innych miejscach wewnątrz lub na zewnątrz. Odporna na warunki atmosferyczne obudowa&..
895,00zł
Netto:727,64zł
DLS IC646 SINGLE STEREO DLS IC646 SINGLE STEREO
CENA ZA SZTUKĘ
DLS IC646 SINGLE STEREO - Głośnik instalacyjny - sufitowy DLS IC646 to wyjątkowy głośnik. A właściwie dwa głośniki w jednym! Jego konstrukcja pozwala na podłączenie obydwu kanałów wzmacniacza ponieważ wyposażony jest w niskotonowy przetwornik z podwójnymi cewkam..
1.090,00zł
Netto:886,18zł
Przeglądasz 1 do 12 z 23 (2 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO