Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

O nas

Specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji wysokiej klasy wielokanałowych systemów audio oraz systemów stereofonicznych.

BOGATA OFERTA

Posiadamy w ofercie urządzenia, kolumny, okablowanie wiodących producentów branży audio. Oferujemy również wiele urządzeń używanych.

MOŻLIWOŚĆ ODSŁUCHU

Dzięki profesjonalnie zaprojektowanej sali odsłuchowej mają Państwo możliwość przesłuchać przed zakupem swój wybrany system, aby poznać jego wszystkie możliwości.

FACHOWE DORADZTWO

Przez 15 lat działalności w branży audio, nabraliśmy wystarczająco doświadczenia aby zmierzyć się z najbardziej zaawansowanym oraz wymagającym projektem. Projektujemy oraz instalujemy systemy od małych kin domowych do dużych wielopoziomowych klubów nocnych.

Jesteśmy firmą działającą na rynku audio-video od 2006 roku.

Specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji wysokiej klasy wielokanałowych systemów audio oraz systemów stereofonicznych. Oferujemy również usługi projektowania oraz instalowania, systemów multiroom dla domu, nagłaśnianiem sal konferencyjnych oraz profesjonalnymi instalacjami audiowizualnymi dla firm, urzędów oraz instytucji. Proponujemy rozwiązania łatwe w obsłudze i na tyle elastyczne, aby dopasowywały się do zmieniających potrzeb. Oferujemy szeroką gamę produktów audio-wideo na każdą kieszeń tak aby dostosować się do każdego budżetu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO