Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Primaluna

Primaluna Prologue Premium - Wzmacniacz zintegrowanyWprowadzając najlepsze podzespoły elektroniczne oryginalnej serii produktów ProLogue, plus wybrane przełomowe rozwiązania z bardziej zaawansowanej serii DiaLogue, PrimaLuna opracowała inżynierski klejnot - ProLogue Premium - pojedynczy, wzmacniacz ..
14.200,00zł
Netto:11.544,72zł
Primaluna DiaLogue Premium - Wzmacniacz zintegrowanyWzmacniacz serii DiaLogue Premium wysoko ustawia poprzeczkę względem tego, jaki powinien być lampowy wzmacniacz zintegrowany: seksowny...egzotyczny... i wykonany z niezwykłą jakością oraz wyposażony w funkcje niespotykane w innych wzmacniaczach tej..
20.110,00zł
Netto:16.349,59zł
Primaluna DiaLogue Premium HP - Wzmacniacz zintegrowanyNajlepszy na świecie wzmacniacz zintegrowany, bez względu na cenę. Możemy to udowodnić.„PrimaLuna DiaLogue Premium HP jest wzmacniaczem zintegrowanym, którego jakość dźwięku niewiele odbiega od referencyjnego przedwzmacniacza, w połączeniu z par..
23.680,00zł
Netto:19.252,03zł
Przeglądasz 1 do 3 z 3 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO