Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Revival Audio

Revival Audio Sprint 3 Revival Audio Sprint 3
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
Revival Audio Sprint 3 - Kolumna podstawkowa Kolumny głośnikowe serii SPRINT oferują coś więcej niż tylko cenową dostępność. Bazując na naszym doświadczeniu gromadzonym przez ponad 4 dekady, prezentujemy Państwu serię SPRINT, która jest dzieckiem najbardziej innowacy..
2.445,00zł
Netto:1.987,80zł
Revival Audio Sprint 4 Revival Audio Sprint 4
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
Revival Audio Sprint 4 - Kolumna podłogowa REVIVAL AUDIO SPRINT 4Kolumny głośnikowe serii SPRINT oferują coś więcej niż tylko cenową dostępność. Bazując na naszym doświadczeniu gromadzonym przez ponad 4 dekady, prezentujemy Państwu serię SPRINT, która jest dziec..
4.395,00zł
Netto:3.573,17zł
Revival Audio Atalante 3 Revival Audio Atalante 3
CENA ZA SZTUKĘ
Revival Audio Atalante 3 - Kolumna podstawkowa Seria Revival Audio Atalante jest zaprojektowana, zbudowana i skonstruowana we Francji. Nasze kolumny i przetworniki zaprojektowane zostały po setkach godzin odsłuchów i eksperymentów. Dziś możemy przedstawić Państwu naszą tec..
5.895,00zł
Netto:4.792,68zł
Revival Audio Atalante 5 Revival Audio Atalante 5
CENA ZA SZTUKĘ
Revival Audio Atalante 5 - Kolumna podłogowa/podstawkowa Seria Revival Audio Atalante jest zaprojektowana, zbudowana i skonstruowana we Francji. Nasze kolumny i przetworniki zaprojektowane zostały po setkach godzin odsłuchów i eksperymentów. Historia projektuSądzi..
11.745,00zł
Netto:9.548,78zł
Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO