Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Oferta

STEREO

OFERUJEMY SYSTEMY STEREOFONICZNE OPARTE O URZĄDZENIA I KOLUMNY WSZYSTKICH NAJWIĘKSZYCH ŚWIATOWYCH PRODUCENTÓW. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ RÓWNIEŻ PRODUKTY MNIEJSZYCH PRODUCENTÓW, KTÓRZY OFERUJĄ WYJĄTKOWE PRODUKTY.
NASZA REKOMENDACJA

KINO DOMOWE

OFERUJEMY DARMOWY PROJEKT ORAZ INSTALACJĘ SYSTEMÓW KINA DOMOWEGO. Proponujemy kina domowe pasujące do każdego pomieszczenia oraz mieszczące się w każdym budżecie.
URZĄDZENIA KINA DOMOWEGO - NASZA REKOMENDACJA

INSTALACJE AUDIO-VIDEO

ZAJMUJEMY SIĘ PROJEKTOWANIEM ORAZ INSTALACJĄ SYSTEMÓW NAGŁOŚNIENIOWYCH ORAZ SYSTEMÓW AV. INSTALACJE AUDIO - WIDEO Wykonujemy instalacje audio dla potrzeb każdego budynku użyteczności publicznej.

"Muzyka w tle" aktualnie gości w większości budynków użyteczności publicznej, restauracji, pubów, sklepów itp. Instalacje audio coraz częściej znajdują zastosowanie również w biurach dla zwiększenia wydajności oraz morale pracowników.

W ramach szeroko pojętych instalacji audio oferujemy w pełni kompleksowe rozwiązania dla:

  • prywatnych mieszkań, domów, rezydencji
  • klubów, kawiarni, restauracji
  • siłowni, klubów fitness, salonów spa, basenów
  • sklepów, galerii
  • hoteli, moteli, hosteli
  • sal konferencyjnych i sal szkoleniowych
  • salonów piękności i urody, salonów fryzjerskich, gabinetów lekarskich, gabinetów stomatologicznych.

 

Swoje projekty opieramy o produkty takich producentów jak: Apart-AudioMelodika, Paradgim, Polk, TDG-Audio, Gefen, Wyrestorm, Autonomic, Key Digital, Peerless-AV, Avers itp.

 

JAK DZIAŁAMY?

1. WSTĘPNA WIZYTA W OBIEKCIE

Dla stworzenia optymalnego systemu audio, bądź audio-video, niezbędna jest, naszym zdaniem, wstępna wizyta w miejscu gdzie dany system będzie funkcjonował. Aby dobrze dobrać elementy toru, powinno się zapoznać z wielkością, kształtem, a także planowanym, bądź już gotowym sposobem wykończenia pomieszczeń, aby wziąć pod uwagę chociażby panującą tam akustykę oraz możliwości logistyczne. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że taka wizyta i przeprowadzone na miejscu rozmowy bardzo pomagają Państwu w podjęciu późniejszych decyzji.2. ANALIZA POTRZEB

Wspólnie z Państwem ustalamy jaką funkcjonalność ma zapewnić przyszły system i jakie są Państwa oczekiwania, chociażby co do jego brzmienia czy estetyki.

3. USTALENIE BUDŻETU I WSTĘPNE PROPOZYCJE

 Z zebranych koncepcji tworzymy wstępny projekt, wraz z oszacowaniem kosztów. Wybieramy najlepsze urządzenia dostępne w ramach określonego budżetu i składamy do konsultacji wstępne propozycje.

 4. WIZYTA PAŃSTWA W NASZYM SALONIE

 Jeśli projekt dotyczy instalacji domowej, zapraszamy Państwa wówczas do odwiedzenia naszego salonu. Jest to naszym zdaniem najważniejszy etap dokonywania przez Państwa wyboru. Specjalistycznych, wysokiej klasy urządzeń audio-video nie powinno się kupować bez osobistego zapoznania się z ich brzmieniem, czy jakością obrazu. Wobec tego oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalną, najlepszą na Podkarpaciu, salę odsłuchową, w której dokonać można stosownych porównań, w celu doboru optymalnych, dla swych potrzeb, urządzeń. Nie limitujemy czasu oraz nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z sali odsłuchowej. Zachęcamy wręcz do spędzenia w niej jak największej ilości czasu , aby dokonać optymalnego, a nie szybkiego i opartego na powierzchownej analizie wyboru sprzętu. Oczywiście jeśli nie dysponują Państwo dostateczną ilością czasu, na testy w naszej sali, bądź nie mają Państwo na to ochoty, my postaramy się zaproponować optymalne, naszym zdaniem, rozwiązania.

 5. OSTATECZNY PROJEKT

 Kolejny krok to przesłanie ostatecznego projektu, w oparciu o podjęte przez Państwa decyzje, wraz z pełną specyfikacją techniczną sprzętu. Jeśli decyzję podejmiecie Państwo na miejscu, po odsłuchach i nie będziecie potrzebować czasu do namysłu, projekt otrzymacie Państwo oczywiście w trakcie pobytu w naszym salonie. Po zatwierdzeniu przez Państwa projektu przekazujemy nasze uwagi i założenia, dotyczące niezbędnego okablowania, zatrudnionym na budowie elektrykom, którzy dokonują prac instalacyjnych. Konieczne przewody dostarczamy osobiście. Jeśli zajdzie taka potrzeba wszystkie prace mogą wykonać na tym etapie pracownicy naszej firmy.


6. INSTALACJA URZĄDZEŃ

Po dokonaniu zakupu, wszystkie urządzenia dostarczamy na miejsce, podłączamy i konfigurujemy. W wypadku systemów kina domowego wystarczająca będzie sama konfiguracja sprzętu, natomiast jeśli chodzi o systemy stereofoniczne, to niejednokrotnie, aby osiągnąć założone na odsłuchach w naszej sali efekty, konieczna jest korekta. Zazwyczaj odbywa się ona za pomocą okablowania, którym znacząco można wpływać na ostateczne brzmienie systemu. Jest to związane z faktem różnej akustyki pomieszczeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w konstruowaniu systemów audio zawsze udaje się dostosować do danej akustyki. Tym bardziej, że dzięki wcześniej wizycie w Państwa pomieszczeniu, budując system w naszej sali, bierzemy pod uwagę akustykę pomieszczenia docelowego.

Z efektami naszych prac w pomieszczeniach klientów możecie się Państwo zapoznać w zakładce: NASZE REALIZACJE.


7. BEZPŁATNE SZKOLENIE

Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy szkolenie, dotyczące danej instalacji oraz informujemy o szczegółach dotyczących gwarancji czy umowy serwisowej.


Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO