OFERTA

KINO DOMOWE, CZY KINO W DOMU?

 

Magia jaka do niedawna otaczała słowa Kino Domowe znacznie przygasła i straciła moc. Wszystko głównie przez liczne i głośne promocje sklepów wielkopowierzchniowych, które wprowadziły na rynek “radiobudziki” nazywając je hucznie KINEM DOMOWYM. Hipermarketowe “kina domowe” z prawdziwym system audio konkurować mają głównie ceną oraz w niektórych przypadkach wyglądem. Lecz niestety słuchu oszukać nie sposób, kino domowe (5.1) kosztujące kilkaset złotych w skład którego wchodzi 6 głośników, amplituner oraz DVD w pełni zaprojektowane i wyprodukowane w Chinach, będzie sprzętem niechętnie używanym przez domowników, ponieważ dźwięki które wydobywa są, delikatnie powiedziane, niezwykle nieprzyjemne i niezwykle słabej jakości. W większości przypadków urządzeń takich nie możemy nawet posłuchać w hipermarkecie, głównie dlatego, iż po odsłuchu, pewnie nikt nie zdecydował by się na zakup. Rozczarowanie przychodzi dopiero w domu a po kilku miesiącach “niezwykłej jakości kino domowe 5.1” ląduje na strychu.

 

Kupując dowolną rzecz do domu, czy jest to pralka, lodówka, nowy telewizor czy kino domowe, wydając na ten cel tysiąc, pięć, czy dziesięć tysięcy, wszyscy chcielibyśmy aby ta rzecz nas cieszyła podczas codziennego użytkowania. Dlatego wszystkich naszych klientów zachęcamy do zastanowienia się czy warto wydać nawet kilkaset złotych na coś czego za chwilę będziemy chcieli się pozbyć?

 

Oferowane przez nas systemy kina domowego częściej nazywamy kinem w domu ponieważ doznania dźwiękowe jak i wizualne są porównywalne a często znacznie lepsze niż te, które występują nawet w najlepszych multipleksach! Dobrze zaprojektowany oraz skalibrowany system kina domowego zapewni nam efekty wizualne oraz dźwięku przestrzennego niespotykane w dzisiejszych kinach, głównie dzięki rozwojowi technologii HD oraz wielokanałowym zestawom audio. Świadczy o tym również prosty fakt, iż znacznie łatwiej zrealizwać scenę dźwiękową dla jednej rodziny niż dla kilkuset osób.

 

JAKIE KORZYŚCI PRZYNIESIE CI KINO W DOMU?

 

Odpowiednio zaprojektowane i przygotowane kino domowe może stać się jedną z najlepszych rozrywek w Twoim dotychczasowym stylu życia. Znacząco zwiększy Twoje wrażenia podczas oglądania filmów oraz stworzy miejsce do wypoczynku, rozrywki, zabawy oraz nawet może zbliżać do siebie przyjaciół jak i całą rodzinę. Nie jest to jednak łatwe przedsięwzięcie, które często podlega wielu uwarunkowań technicznym i projektowym.

"Muzyka w tle" aktualnie gości w większości budynków użyteczności publicznej, restauracji, pubów, sklepów itp. Instalacje audio coraz częściej znajdują zastosowanie również w biurach dla zwiększenia wydajności oraz morale pracowników.

 

W ramach szeroko pojętych instalacji audio oferujemy w pełni kompleksowe rozwiązania dla:

  • prywatnych mieszkań, domów, rezydencji
  • klubów, kawiarni, restauracji
  • siłowni, klubów fitness, salonów spa, basenów
  • sklepów, galerii
  • hoteli, moteli, hosteli
  • sal konferencyjnych i sal szkoleniowych
  • salonów piękności i urody, salonów fryzjerskich, gabinetów lekarskich, gabinetów stomatologicznych.

 

Swoje projekty opieramy o produkty takich producentów jak: Apart-Audio, Earthquake, Melodika, Paradgim, Polk, TDG-Audio, Gefen, Wyrestorm, Autonomic, Key Digital, Peerless-AV, Avers itp.

.

RTI - BO TECHNOLOGIA JEST PROSTA


 

Współczesna technologia to nie tylko zabawka dla specjalistów. Dzisiaj musi być obsługiwana przez każdego domownika.

RTI integruje technologie inteligentnego domu, elektronikę użytkową oraz usługi online dostosowując je do Twoich wyobrażeń i przyzwyczajeń. RTI jest ogniwem łączącym urządzenia techniczne oraz zapewnia wygodny i intuicyjny interfejs użytkownika.

To uproszczenie technologii powoduje, że staje się ona użyteczna. Pomaga Ci oszczędzać energię i kreujemy Twój styl życia.

 

AUTONOMIC MIRAGE AUDIO SYSTEMS


 

Twoja muzyka gdziekolwiek zechcesz - Muzyczny świat we własnych czterech ścianach.

Mirage jest muzyczną centralą, która sprowadza świat muzyki do Twojego domu. Czy to usługi streamingowe, jak Spotify albo Napster, czy też radio internetowe, twardy dysk z muzyką albo kolekcja iTunes, dzięki Mirage masz dostęp do wszystkiego; sterujesz muzyką ze smartfona i tabletu z systemem iOS lub Android.

Cała Twoja rodzina może słuchać różnej muzyki w osobnych pomieszczeniach albo w trybie imprezy tej samej muzyki w kilku pomieszczeniach jednocześnie.

 

.

KROK 1: KONSULTACJE

1. WSTĘPNA WIZYTA W OBIEKCIE

 

Dla stworzenia optymalnego systemu audio, bądź audio-video, niezbędna jest, naszym zdaniem, wstępna wizyta w miejscu gdzie dany system będzie funkcjonował. Aby dobrze dobrać elementy toru, powinno się zapoznać z wielkością, kształtem, a także planowanym, bądź już gotowym sposobem wykończenia pomieszczeń, aby wziąć pod uwagę chociażby panującą tam akustykę oraz możliwości logistyczne. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że taka wizyta i przeprowadzone na miejscu rozmowy bardzo pomagają Państwu w podjęciu późniejszych decyzji.

 

2. ANALIZA POTRZEB

 

Wspólnie z Państwem ustalamy jaką funkcjonalność ma zapewnić przyszły system i jakie są Państwa oczekiwania, chociażby co do jego brzmienia czy estetyki.

KROK 2: PROJEKT

3. USTALENIE BUDŻETU I WSTĘPNE PROPOZYCJE

 

Z zebranych koncepcji tworzymy wstępny projekt, wraz z oszacowaniem kosztów. Wybieramy najlepsze urządzenia dostępne w ramach określonego budżetu i składamy do konsultacji wstępne propozycje.

 

4. WIZYTA PAŃSTWA W NASZYM SALONIE

 

Jeśli projekt dotyczy instalacji domowej, zapraszamy Państwa wówczas do odwiedzenia naszego salonu. Jest to naszym zdaniem najważniejszy etap dokonywania przez Państwa wyboru. Specjalistycznych, wysokiej klasy urządzeń audio-video nie powinno się kupować bez osobistego zapoznania się z ich brzmieniem, czy jakością obrazu. Wobec tego oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalną, najlepszą na Podkarpaciu, salę odsłuchową, w której dokonać można stosownych porównań, w celu doboru optymalnych, dla swych potrzeb, urządzeń. Nie limitujemy czasu oraz nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z sali odsłuchowej. Zachęcamy wręcz do spędzenia w niej jak największej ilości czasu , aby dokonać optymalnego, a nie szybkiego i opartego na powierzchownej analizie wyboru sprzętu. Oczywiście jeśli nie dysponują Państwo dostateczną ilością czasu, na testy w naszej sali, bądź nie mają Państwo na to ochoty, my postaramy się zaproponować optymalne, naszym zdaniem, rozwiązania.

 

5. OSTATECZNY PROJEKT

 

Kolejny krok to przesłanie ostatecznego projektu, w oparciu o podjęte przez Państwa decyzje, wraz z pełną specyfikacją techniczną sprzętu. Jeśli decyzję podejmiecie Państwo na miejscu, po odsłuchach i nie będziecie potrzebować czasu do namysłu, projekt otrzymacie Państwo oczywiście w trakcie pobytu w naszym salonie. Po zatwierdzeniu przez Państwa projektu przekazujemy nasze uwagi i założenia, dotyczące niezbędnego okablowania, zatrudnionym na budowie elektrykom, którzy dokonują prac instalacyjnych. Konieczne przewody dostarczamy osobiście. Jeśli zajdzie taka potrzeba wszystkie prace mogą wykonać na tym etapie pracownicy naszej firmy.

KROK 3: INSTALACJA

6. INSTALACJA URZĄDZEŃ

 

Po dokonaniu zakupu, wszystkie urządzenia dostarczamy na miejsce, podłączamy i konfigurujemy. W wypadku systemów kina domowego wystarczająca będzie sama konfiguracja sprzętu, natomiast jeśli chodzi o systemy stereofoniczne, to niejednokrotnie, aby osiągnąć założone na odsłuchach w naszej sali efekty, konieczna jest korekta. Zazwyczaj odbywa się ona za pomocą okablowania, którym znacząco można wpływać na ostateczne brzmienie systemu. Jest to związane z faktem różnej akustyki pomieszczeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w konstruowaniu systemów audio zawsze udaje się dostosować do danej akustyki. Tym bardziej, że dzięki wcześniej wizycie w Państwa pomieszczeniu, budując system w naszej sali, bierzemy pod uwagę akustykę pomieszczenia docelowego.

Z efektami naszych prac w pomieszczeniach klientów możecie się Państwo zapoznać w zakładce: NASZE REALIZACJE.

 

7. BEZPŁATNE SZKOLENIE

 

Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy szkolenie, dotyczące danej instalacji oraz informujemy o szczegółach dotyczących gwarancji czy umowy serwisowej.


Realizacje i Aktualności
Nowe wnętrze

Nowe wnętrze

Przemysław 14/10/2018 0
Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzin naszego salonu o oświeżonym wyglądzie.Dzięki remontowi otrzymaliśmy nie tylko nowy wygląd lecz również s...
Czytaj Więcej
W dniach 14-28 Lipca salon będzie nieczynny,  z powodu remontu.

W dniach 14-28 Lipca salon będzie nieczynny, z powodu remontu.

Wojtek 13/07/2018 0
 Dla poprawienia komfortu Państwa zakupów, rozpoczynamy remont naszego salonu.  Zapraszamy od 28 lipca do nowego wnętrza, z większym wyborem sprzętu k...
Czytaj Więcej
REVEL - NOWA MARKA W NASZYM SALONIE

REVEL - NOWA MARKA W NASZYM SALONIE

Przemysław 04/07/2018 0
Kolumny Revel dostępne w salonie Linia Dźwięku - zapraszamy na darmowe odsłuchy.  Sedecznie zapraszamy do zapoznania się z nową marką kolumn w naszym ...
Czytaj Więcej
Zestaw kina domowego czy dobry sprzęt nagłośnieniowy – co wybrać

Zestaw kina domowego czy dobry sprzęt nagłośnieniowy – co wybrać

Przemysław 09/05/2018 0
Zestaw kina domowego a dobry zestaw stereo – co jest nam tak naprawdę potrzebne?! Na co powinniśmy zwrócić uwagę decydując się na zakup sprzętu RTV i ...
Czytaj Więcej
Haiku Audio - Polski producent wysokiej jakości wzmacniaczy stereo - produkty dostępne w salonie Linia Dźwięku.

Haiku Audio - Polski producent wysokiej jakości wzmacniaczy stereo - produkty dostępne w salonie Linia Dźwięku.

Wojtek 04/04/2018 0
  Wzmacniacze Haiku Audio dostępne w salonie Linia Dźwięku - zapraszamy na darmowe odsłuchy.  Krakowska manufaktura Haiku-Audio jest pewnego rodzaju f...
Czytaj Więcej
Nagłośnienie Hotel Arłamów. System audio video Hotel Arłamów

Nagłośnienie Hotel Arłamów. System audio video Hotel Arłamów

Przemysław 02/03/2018 0
 System audio-wizualny dla hotelu Arłamów  Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż naszemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi zaufał jeden z najl...
Czytaj Więcej
Sala kinowa – Okolice Rzeszowa.

Sala kinowa – Okolice Rzeszowa.

Przemysław 01/03/2018 0
 Sala kinowa – Okolice Rzeszowa.  Realizacja Systemu kina domowego w konfiguracji 7.2.2. Zastosowana została elektronika firmy Pioneer w połączeniu z ...
Czytaj Więcej
NAD Electronics - jeden z liderów branży audio, od dzisiaj na Podkarpaciu tylko w salonie Linia Dźwięku.

NAD Electronics - jeden z liderów branży audio, od dzisiaj na Podkarpaciu tylko w salonie Linia Dźwięku.

Przemysław 27/02/2018 0
NAD Electronics - jeden z liderów branży audio, od dzisiaj na Podkarpaciu tylko w salonie Linia Dźwięku.  Z przyjemnością informujemy Państwa, że w na...
Czytaj Więcej