Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Grimm Audio

Grimm Audio MU1 to najwyższej klasy uniwersalne źródło cyfrowej muzyki. W połączeniu z firmowymi kolumnami LS1 tworzy ono elegancki w swej prostocie high-endowy system audio.

Zespół projektantów Grimm Audio postawił przed sobą zadanie stworzenia możliwie najdokładniejszego źródła sygnału audio. Zgodnie z ich doświadczeniem, ludzki słuch jest wyjątkowo wrażliwy i wykazuje niewiarygodną czułość na zniekształcenia. Człowiek słyszy nawet niewyobrażalnie małe aberracje i różnice fazowe odtwarzanych dźwięków. W założeniach, cyfrowe audio oferuje perfekcyjną reprodukcję muzyki. Jednak jakość brzmienia cyfrowych systemów jest ograniczana przez dokładność implementacji matematycznych i fizycznych reguł, która wpływa na konwersję z jednego formatu na drugi. Grimm Audio stara się zadbać o wszystkie detale techniczne tak, by ograniczenia systemowe zeszły na drugi plan i pozwoliły brzmieć czystej muzyce.

Każdy producent stara się maksymalnie zwrócić uwagę na swój produkt i określić go jako wyjątkowy, w tym jednak przypadku z całą odpowiedzialnością stwierdzamy - ten produkt jest naprawdę pod względem brzmienia wybitny, gra jak najlepszy, wyrafinowany transport płyt CD, a w bezpośrednim z nim porównaniu zabrzmi prawdopodobnie znaczniej lepiej. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak to prawda.

Tworząc MU1, zespół Grimm Audio postanowił wyznaczyć nowy poziom odniesienia wśród odtwarzaczy muzyki. Firmware oparty na Linuksie zapewnia integralność obróbki danych. Zaś zaprojektowany przez Grimm Audio układ oparty o programowalne bramki FPGA daje najwyższą możliwą jakość konwersji formatów i pozwala na dostosowanie urządzenia do każdego nowego rozwiązania programowego, które może pojawić się w przyszłości. Nie trzeba tu chyba wspominać, że sercem MU1 jest charakterystyczny dla Grimm firmowy wysokostabilny zegar wzorcowy pozwalający na uzyskanie ultraniskiego jittera. Oto odtwarzacz muzyki, który może nosić nazwę Grimm Audio!

Jeżeli odtwarzacz osiąga doskonałe brzmienie, jego jakość jest w następnym kroku definiowana przez wygodę obsługi. To dlatego Grimm Audio nawiązało partnerską współpracę z Roon Labs, która w tej chwili jest absolutnym liderem w zakresie tworzenia rozwiązań ułatwiających [i uprzyjemniających] korzystanie z dostępnych zasobów muzycznych przez wszystkich członków rodziny. Odtwarzacz MU1 działa jako serwer Roon Core, nie trzeba więc instalować żadnych dodatkowych sterowników, żeby móc cieszyć się muzyką. Weź do ręki tablet i zanurz się w dźwiękach. Po prostu. 

Odtwarzacz MU1 gładko i bezproblemowo łączy się z systemem LS1. Oczywiście, z jego zalet mogą też skorzystać posiadacze przetworników cyfrowo-analogowych innych producentów. Ponieważ Grimm Audio uwielbia tworzyć urządzenia, które świetnie wyglądają, obudowę nieskończenie wszechstronnego odtwarzacza MU1 – stworzoną przez znanego projektanta przemysłowego Michiela Uylingsa – cechuje minimalistyczna elegancja, dzięki której stanie się on klejnotem w każdym wnętrzu.


 

Grimm Audio LS1s SUB Grimm Audio LS1s SUB
CENA ZA SZTUKĘ
Grimm Audio LS1s Subwoofer do głośników serii LS1Kolumny serii LS1 (LS1v2 / LS1a / LS1be) można – gładko  i bez żadnych problemów -  połączyć z parą subwoferów LS1s. Skorygowana fazowo zwrotnica subwoferów jest fabrycznie zainstalowana w kolumnach serii LS1, dodanie ich pozwala więc na..
19.000,00zł
Netto:15.447,15zł
Grimm Audio UC1 wielofunkcyjny przetwornik cyfrowo-analogowyGrimm UC1 to przetwornik cyfrowo analogowy wyposażony w wejścia cyfrowe AES/EBU oraz USB oraz wejścia analogowe XLR. Przetwornik posiada również wyjścia cyfrowe dla realizacji funkcji profesjonalnych, dodatkowe 2 pary wyjść analogowych,..
22.700,00zł
Netto:18.455,28zł
Grimm Audio SB1-DMF SUB Grimm Audio SB1-DMF SUB
CENA ZA SZTUKĘ
Grimm Audio SB1-DMF Subwoofer do głośników serii LS1Subwofer Grimm Audio SB1-DMF to prawdziwy cud techniki.Zastosowanie technologii Digital Motional Feedback pozwoliło osiągnąć pełną kontrolę dynamiki oraz wyjątkowo niski poziom zniekształceń. Dzięki dodaniu subwofera SB1 w celu reprodukcji ..
29.050,00zł
Netto:23.617,89zł
Grimm Audio LS1a White Grimm Audio LS1a White
CENA ZA SZTUKĘ
Grimm Audio LS1a White głośnik aktywnyCelem firmy Grimm Audio jest projektowanie urządzeń, które pozwolą cieszyć się pełnym pięknem muzyki. Wiele lat pracy z profesjonalnym sprzętem audio pozwalało zyskać sporo wiedzy na temat reprodukcji nagrań maksymalnie zbliżonej do oryginału. Kolumny LS1 są..
33.550,00zł
Netto:27.276,42zł
Grimm Audio LS1a Grimm Audio LS1a
CENA ZA SZTUKĘ
Grimm Audio LS1a głośnik aktywnyCelem firmy Grimm Audio jest projektowanie urządzeń, które pozwolą cieszyć się pełnym pięknem muzyki. Wiele lat pracy z profesjonalnym sprzętem audio pozwalało zyskać sporo wiedzy na temat reprodukcji nagrań maksymalnie zbliżonej do oryginału. Kolumny LS1 są reali..
36.450,00zł
Netto:29.634,15zł
Grimm Audio LS1v2 White Grimm Audio LS1v2 White
CENA ZA SZTUKĘ
Grimm Audio LS1v2 White głośnik aktywnyCelem firmy Grimm Audio jest projektowanie urządzeń, które pozwolą cieszyć się pełnym pięknem muzyki. Wiele lat pracy z profesjonalnym sprzętem audio pozwalało zyskać sporo wiedzy na temat reprodukcji nagrań maksymalnie zbliżonej do oryginału. Kolumny LS1 s..
42.500,00zł
Netto:34.552,85zł
Grimm Audio LS1v2 Grimm Audio LS1v2
CENA ZA SZTUKĘ
Grimm Audio LS1v2 głośnik aktywnyCelem firmy Grimm Audio jest projektowanie urządzeń, które pozwolą cieszyć się pełnym pięknem muzyki. Wiele lat pracy z profesjonalnym sprzętem audio pozwalało zyskać sporo wiedzy na temat reprodukcji nagrań maksymalnie zbliżonej do oryginału. Kolumny LS1 są real..
45.400,00zł
Netto:36.910,57zł
Grimm Audio MU1 - Referencyjny serwer ROONGrimm Audio MU1 to najwyższej klasy uniwersalne źródło cyfrowej muzyki. W połączeniu z firmowymi kolumnami LS1 tworzy ono elegancki w swej prostocie high-endowy system audio.Zespół projektantów Grimm Audio postawił przed sobą zadanie stworzenia możli..
57.000,00zł
Netto:46.341,46zł
Grimm Audio LS1be White Grimm Audio LS1be White
CENA ZA SZTUKĘ
Grimm Audio LS1be głośnik aktywnyCelem firmy Grimm Audio jest projektowanie urządzeń, które pozwolą cieszyć się pełnym pięknem muzyki. Wiele lat pracy z profesjonalnym sprzętem audio pozwalało zyskać sporo wiedzy na temat reprodukcji nagrań maksymalnie zbliżonej do oryginału. Kolumny LS1 są real..
57.500,00zł
Netto:46.747,97zł
Grimm Audio LS1be Grimm Audio LS1be
CENA ZA SZTUKĘ
Grimm Audio LS1be White głośnik aktywnyCelem firmy Grimm Audio jest projektowanie urządzeń, które pozwolą cieszyć się pełnym pięknem muzyki. Wiele lat pracy z profesjonalnym sprzętem audio pozwalało zyskać sporo wiedzy na temat reprodukcji nagrań maksymalnie zbliżonej do oryginału. Kolumny LS1 s..
60.400,00zł
Netto:49.105,69zł
Grimm Audio LS1be White Hi-Macs Grimm Audio LS1be White Hi-Macs
CENA ZA SZTUKĘ
Grimm Audio LS1be White Hi-Macs głośnik aktywnyCelem firmy Grimm Audio jest projektowanie urządzeń, które pozwolą cieszyć się pełnym pięknem muzyki. Wiele lat pracy z profesjonalnym sprzętem audio pozwalało zyskać sporo wiedzy na temat reprodukcji nagrań maksymalnie zbliżonej do oryginału. Kolum..
71.550,00zł
Netto:58.170,73zł
Grimm Audio MU2 - Centrum muzyczne z serwerem ROON i przetwornikiem DAC Centrum muzyczne z serwerem ROON, przetwornikiem DAC i wejściami analogowymi i cyfrowymiInżynierowie Grimm Audio są przekonani, że inteligentna integracja funkcji zapewnia wyższą jakość dźwięku. M..
79.400,00zł
Netto:64.552,85zł
Przeglądasz 1 do 12 z 13 (2 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO