Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Pro-Ject

Pro-Ject Primary E - GramofonZero plastiku. Zero zbędnych funkcji. Więcej brzmienia.Rosnąca popularność czarnego krążka sprawiła, że coraz więcej firm chce zarobić na wielbicielach analogów i proponuje tanie, plastikowe konstrukcje, nie pozwalające naprawdę cieszyć się brzmieniem zapisanym na winyla..
1.150,00zł
Netto:934,96zł
Pro-Ject Primary E  Phono- Gramofon   Zero plastiku. Zero zbędnych funkcji. Więcej brzmienia. Gramofon analogowy z wkładką gramofonową marki Ortofon. Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy z wyjściami: Phono i Line out. Napęd paskowy z silnikiem synchr..
1.350,00zł
Netto:1.097,56zł
Pro-Ject DEBUT CARBON ESPRIT DC SB Pro-Ject DEBUT CARBON ESPRIT DC SB
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Pro-Ject DEBUT CARBON ESPRIT DC SB - GramofonNajbardziej poszukiwany gramofon audiofilski z ramieniem karbonowym na rynku!Pierwszy model gramofonu Debut, wprowadzony w latach 90, był małą rewolucją dla rynku hi-fi. Po raz pierwszy od wejścia technologii Compact Disc, co było powodem upadku rynku ana..
2.550,00zł
Netto:2.073,17zł
Pro-Ject The Classic - GramofonFirma Pro-Ject Audio Systems z okazji swej 25 rocznicy założenia, z dumą przedstawia koncept gramofonu analogowego, obok którego Heinz Lichtenegger rozpoczął swoją przygodę z analogiem 40 lat temu. The Classic otrzymał nagrodę dla najlepszego gramofonu europejskie..
6.590,00zł
Netto:5.357,72zł
Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO