Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Pro-Ject

Brand: Pro-Ject Model: Pro-Ject Primary E
Pro-Ject Primary E - GramofonZero plastiku. Zero zbędnych funkcji. Więcej brzmienia.Rosnąca popularność czarnego krążka sprawiła, że coraz więcej firm chce zarobić na wielbicielach analogów i proponuje tanie, plastikowe konstrukcje, nie pozwalające naprawdę cieszyć się brzmieniem zapisanym na winyla..
1.150,00zł
Netto:934,96zł
Brand: Pro-Ject Model: Pro-Ject ELEMENTAL
Pro-Ject ELEMENTAL OM5e - GramofonPro-Ject postanowił wkroczyć na rynek plastikowych gramofonów wysokiej klasy alternatywą, uzbrojoną we wkładkę Ortofona. Nowy gramofon ELEMENTAL jest prawdziwym urządzeniem w myśl idei "Plug and Play". Nie jest potrzebna regulacja przeciwwagi oraz anty-skatingu..
1.199,00zł
Netto:974,80zł
Brand: Pro-Ject Model: Pro-Ject Primary E Phono
Pro-Ject Primary E  Phono- GramofonZero plastiku. Zero zbędnych funkcji. Więcej brzmienia.Gramofon analogowy z wkładką gramofonową marki Ortofon. Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy z wyjściami: Phono i Line out. Napęd paskowy z silnikiem synchronicznym, nóżki absorbujące drgania, precyzyjne ..
1.350,00zł
Netto:1.097,56zł
Brand: Pro-Ject Model: Pro-Ject DEBUT II RECORDMASTER
Pro-Ject DEBUT III RECORDMASTER - GramofonNajbardziej poszukiwany gramofon audiofilski na rynku!Legendarna konstrukcja gramofonu Debut została w tej wersji uzupełniona o wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. Dodatkowo posiada wyjście USB pozwalające na podłączenie do komputera co daje możliwość zgr..
1.990,00zł
Netto:1.617,89zł
Brand: Pro-Ject Model: Pro-Ject VT-E BT R OM5E
Pro-Ject VT-E BT R OM5E - Gramofon wertykalny   Audiofilski gramofon „Plug & Play” z odtwarzaniem w pozycji pionowej  Ustawienie gramofonu nie powinno być skomplikowane, nasze gramofony VTE są tego dowodem. Wyjątkowo grające, z napędem paskowy..
2.200,00zł
Netto:1.788,62zł
Przeglądasz 1 do 5 z 5 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO