Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

AMPHION Argon0

AMPHION Argon0
AMPHION Argon0
AMPHION Argon0
CENA ZA SZTUKĘ
AMPHION Argon0
AMPHION Argon0
AMPHION Argon0
AMPHION Argon0
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
3.195,00zł
Netto: 2.597,56zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Argon0
Wyświetleń: 320

Dostępne opcje

Oblicz ratę

AMPION Argon0 - Kolumna podstawkowa

Kiedy Twoje uszy nie znoszą kompromisów, ale wymagania estetyczne lub ograniczona przestrzeń wymagają zastosowania najmniejszego możliwego głośnika, model Argon0 może być odpowiedzią. Głośnik podstawkowy/biurkowy Argon0 to najwyższej jakości konstrukcja i komponenty. Jego jedyną skromną stroną jest wygląd. Model do systemów domowych Argon0 to mniejszy brat Argon1.

 

Wybierz model Argon0, jeśli szukasz mini-kolumn najwyższej klasy do domowego systemu, do małego pokoju lub zestawu biurkowego. Argon0 to doskonały wybór, jeśli zamierzasz zbudować pełno-pasmowy referencyjny system kina domowego w układzie 2.1 lub 5.1. Podłącz je do telewizora i ciesz się dowolnymi treściami multimedialnymi oferowanymi przez nowoczesną telewizję, w łatwy i interaktywny sposób. Referencyjna rozdzielczość średnich tonów zapewnia przyjemną klarowność dźwięku nawet przy najniższych poziomach głośności.

Podobnie jak jego większy brat, model Argon0 jest jednym z najbardziej naturalnie a zarazem neutralnie brzmiących głośników do zastosowań domowych dostępnych na rynku. Bardzo wysoki poziom przejrzystości oznacza, że usłyszysz głębsze warstwy swoich ulubionych nagrań. Nawet jeśli mocną stroną Argon0 jest umiejętność wykorzystania sygnału wysokiej klasy, zaskakujące wyniki można również osiągnąć za pomocą stosunkowo skromnych wzmacniaczy.

 

Codzienny pośpiech wszechobecny w dzisiejszych czasach często sprawia, że nie mamy czasu cieszyć się zaletami high-endowych systemów. Małe głośniki Argon0 oferują atrakcyjną alternatywę. Doskonałe brzmienie w bliskim polu, przywodzące na myśl najlepsze głośniki studyjne, stwarza możliwość cieszenia się dźwiękiem wysokiej klasy nawet w systemie zbudowanym na biurku wokół komputera.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Konstrukcja
2-drożna, bas-refleks

Przetworniki
1-calowy tytanowy przetwornik wysokotonowy
4½-calowy woofer aluminiowy

Waga
5 kg

Punkt podziału zwrotnicy
1600 Hz

Skuteczność
86 dB

Pasmo przenoszenia
50 – 25.000 Hz -6dB

Rekomendowana moc wzmacniacza
25 – 120 W

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Dwadzieścia lat doświadczenia dedykowane wysokiej klasie dźwięku

Firma Amphion Loudspeakers Ltd. Powstała w 1998 roku. Projektujemy i produkujemy kolumny, których cechą charakterystyczną jest wierna i prawdziwa reprodukcja dźwięku. Precyzyjna integracja przetworników gwarantuje doskonałe obrazowanie i zgodność fazową. Technologia kontroli dyspersji fal dźwiękowych umożliwia nam osiąganie powtarzalnych wyników w różnych warunkach akustycznych.

Wszystkie produkty produkujemy ręcznie w Finlandii (a wzmacniacze Amphion są w Finlandii montowane) by zagwarantować odpowiednią jakość dźwięku na wiele lat.

Trwałość poprzez jakość

Nasze kolumny projektujemy i budujemy otoczeni piękną, fińską przyrodą. Synergiczne połączenie wiedzy i umiejętności rzemieślniczych daje efekt w postaci wysokiej klasy, trwałych i niezawodnych produktów. Nasza dbałość o najmniejsze nawet detale i najwyższa jakość wykończenia naszych kolumn sprawiają, że są one wysoce pożądaną propozycją dla wielu audiofilów.

Znak pochodzenia

Firma Amphion Loudspeakers Ltd. Została nagrodzona prawem do używania symbolu znaku pochodzenia Association for Finnish Work’s Key Flag Symbol. Znak ten przyznawany jest firmom z siedzibą w Finlandii, które wytwarzają swoje produkty w tym kraju stosując w nich minimum 50% komponentów także tutaj wytworzonych.

 

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO