Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

CHORD C-line

CHORD C-line
CHORD C-line
CHORD C-line
CHORD C-line
CHORD C-line
CHORD C-line
CHORD C-line
219,00zł
Netto: 178,05zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: C-line
Wyświetleń: 3014

Dostępne opcje

Możliwy jest zakup na raty gdy produkt lub całe zamówienie przekracza kwotę 300zł

CHORD C-line - INTERKONEKT RCA

Przewodniki wielożyłowe z miedzi beztlenowej (OFC) w technologii ARAY.

Pozłacane wtyki RCA poprawiające przekazywanie sygnału w całym zakresie częstotliwości.

Ekranowanie folią o wysokiej gęstości zmniejszające straty sygnału spowodowane zakłóceniami wysokich częstotliwości.

Dostępne w długościach 0,5m oraz 1,0m

Geometria przewodu ARAY została opracowana na podstawie konfiguracji przewodu Tuned ARAY zastosowanej po raz pierwszy w naszym sztandarowym asortymencie kabli Chord Sarum.

Przeformowana wtyczka RCA wykorzystuje ten sam proces bezpośredniego pozłacania wzmacniający sygnał, który stosujemy w naszych wtyczkach RCA Chord VEE3.

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma weszła na rynek w roku 1986 serią interkonektów Chord Chrysalis. The Chord Company to firma, która wierzy, ze uczciwe traktowanie klientów jest w biznesie najważniejsze. Dlatego jej produkty, kable audio i wizyjne, choć znakomite, są niedrogie. Znane na całym świecie, poważane, oferują najlepszy stosunek jakości do ceny. Docenili to eksperci na całym świecie. Każdy, dostarczany przez Chord Company kabel jest projektowany w samodzielnie przez inżynierów firmy w Amesbury. Każdy produkt (prócz kilku) jest tam również składany i testowany.

Tagi: CHORD , C-LINE
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO