Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Chord 2yu

Chord 2yu
Chord 2yu
Chord 2yu
Chord 2yu
Chord 2yu
Chord 2yu
Chord 2yu
Chord 2yu
Chord 2yu
Chord 2yu
Chord 2yu
Chord 2yu
Chord 2yu
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: 2yu
Wyświetleń: 1369
2.599,00zł
Netto: 2.113,01zł
Oblicz ratę

Chord 2yu - Streamer

Cyfrowy interfejs 2yu zamienia transport plików/serwer 2go w wielowyjściowy samodzielny streamer, który może współpracować bezpośrednio z Hugo M Scaler i szeregiem innych przetworników cyfrowo-analogowych.

2yu to zaawansowany interfejs cyfrowy zaprojektowany specjalnie dla 2go, umożliwiający stworzenie pełnoprawnego, samodzielnego odtwarzacza sieciowego. 2go wraz z 2yu jest gotowy do użytku z zewnętrznymi przetwornikami cyfrowo-analogowymi a także bezpośrednio ze skalerem Hugo M Scaler. 2yu łączy się bezpośrednio z 2go, aby dodać optyczne wyjście S/PDIF TOSLINK, koncentryczne i BNC (oba 75 omów) oraz sprytnie zintegrowane wyjście USB-A.

2yu oferuje moc obliczeniową 2000 MIPS (milionów instrukcji na sekundę), zintegrowany konwerter częstotliwości próbkowania oraz pętlę synchronizacji fazy audio o niskim jitterze. Wysoce elastyczny w swoich potencjalnych zastosowaniach, 2go z 2yu jest również idealny dla instalatorów, którzy chcą stworzyć dyskretne rozwiązanie do zdalnego przesyłania strumieniowego Roon: duet można podłączyć do portu Ethernet, aby zapewnić przesyłanie strumieniowe do systemu w dowolnym pomieszczeniu.

Podobnie jak 2go, 2yu jest również wytwarzany ręcznie w Wielkiej Brytanii przy użyciu aluminium lotniczego i tych samych wysokiej jakości procesów produkcyjnych, które są nieodłączne dla wszystkich produktów Chord Electronics. Podobnie jak Hugo 2, 2yu posiada cztery polichromatyczne, sferyczne elementy sterujące regulujące wybór wyjścia, funkcje zasilania, wyciszenia i przyciemnienia.

Główne funkcje:
Podepnij 2go do wybranego przez  Ciebie Dać

Zintegrowany konwerter częstotliwości

Konstrukcja o bardzo niskim jitterze

Kompaktowy rozmiar idealny do instalacji domowych w wielu pomieszczeniach

Zasilanie przez Micro USB

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

ZGODNOŚĆAby 2yu posiadało możliwości przesyłania strumieniowego / przesyłania muzyki lub działało jako interfejs audio, wymagane jest połączenie z 2go.

ZASILACZ

Micro USB (wymagane minimum 5v 1amp) – przez 2go
OBSŁUGA PCM i DSD44,1 kHz – 768 kHz | DSD 64 do DSD 256 (w zależności od wyjścia)
KONWERTER CZĘSTOTLIWOŚCI PRÓBKOWANIAZintegrowany, automatyczny downsampling jest zapewniany, jeśli odtwarzana jest częstotliwość próbkowania o wyższej wartości, niż może obsłużyć wyjście.
CYFROWE WYJŚCIA AUDIOUSB typu A (44,1 kHz – 768 kHz / DSD 256)
Koncentryczny BNC (44,1 kHz – 192 kHz / DSD 64)
RCA koncentryczne (44,1 kHz – 192 kHz / DSD 64)
Optyczne (44,1 kHz – 192 kHz / DSD 64
MOC PRZETWARZANIA

2000 MIPS

 

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma Chord Electronics zaczęła swoją podróż w świecie lotnictwa, gdzie inżynieria bez granic oznacza standardy pozbawione kompromisów. To założenie stworzone przez naszego założyciela – Johna Franksa ukształtowało filozofię firmy, już od jej powstania w 1989 roku. Nasze pierwsze wzmacniacze audio zostały dostarczone do BBC, a następnie do wiodących studiów nagraniowych na świecie włączając: Abbey Road, Sony Music (New York), a z czasem The Royal Opera House.

Nasza reputacja w świecie studiów nagraniowych wygenerowała potrzebę na produkty domowego audio wykorzystujące standardy projektowania, wzornictwa i produkcji wprost od sprzętu profesjonalnego. Po dziś dzień we wszystkich urządzeniach Chord Electronics, które produkujemy w Wielkiej Brytanii, wykorzystujemy własne technologie i z dumą dostarczamy studyjną jakość we wszystkich aspektach.

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Tagi: Chord , streamer
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO