Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

DENON HEOS DRIVE HS2

DENON HEOS DRIVE HS2
DENON HEOS DRIVE HS2
DENON HEOS DRIVE HS2
DENON HEOS DRIVE HS2
Chwilowo brak
DENON HEOS DRIVE HS2
DENON HEOS DRIVE HS2
DENON HEOS DRIVE HS2
DENON HEOS DRIVE HS2
DENON HEOS DRIVE HS2
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
11.999,00zł
Netto: 9.755,28zł
  • Stan: Chwilowo brak
  • Model: HEOS DRIVE HS2
Wyświetleń: 1945
Oblicz ratę

HEOS DRIVE HS2 BY DENO - System audio przesyłający dźwięk do całego domu – wszystko w jednej kompaktowej obudowie.

 

Posiadając podobną funkcjonalność co HEOS Amp i HEOS Link, HEOS Drive zapewnia muzykę dla czterech stref HEOS w pojedynczej obudowie o wysokości 2RU (3,5 cala). Potężny wzmacniacz klasy D, uchwyty do montażu w szafie typu rack, chłodzenie wentylatorem, niezawodne wejście Ethernet, pass-through oraz kompaktowe wymiary czynią nowy produkt HEOS Drive idealnym wyborem dla osób pragnących posiadać własny system audio przesyłający dźwięk do całego domu.    •    cztery strefy HEOS
    •    8-kanałowy wzmacniacz klasy D
    •    60W (20Hz-20kHz, .05% THD), 130W mostkowalny, praca z głośnikami o impedancji (4 Ohm)
    •    dedykowane wyjście przedwzmacniacza dla każdej strefy (wybieralne jako strefa stereo lub wyjście subwoofera)
    •    kompatybilny ze sterowaniem z innych urządzeń
    •    wyjścia wyzwalacza (trigger) 4 x 12V
    •    2 wejścia światłowodowe, 2 koaksialne cyfrowe, oraz 4 analogowe (szybkie przełączanie wszystkich źródeł na raz)
    •    4 wejścia USB
    •    obsługiwane serwisy: m.in. TIDAL, Spotify, Deezer, TuneIn, Napster, SoundCloud
    •    opcja mostkowania wbudowanych wzmacniaczy
    •    wybieralne wyjście stereo / mono
    •    wybieralne filtry górno i dolno przepustowe
    •    czterokierunkowe złącze podłączeniowe
    •    dwa wejścia Ethernet
    •    aktywne chłodzenie
    •    uchwyty mocujące do rack’a w zestawie
    •    wysokość rack’a 2RU (3,5 cala; bez nóżek urządzenia)
    •    zasilanie wielonapięciowe
    •    dekodowanie Dolby Digital (downmix do dźwięku 2.0-kanałowego)
 

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Denon to nie tylko wyszukany wygląd i fantastyczne doznania muzyczne. Czerpiąc ze swego niezrównanego dziedzictwa, nasza marka stale się rozwija i poszukuje nowych obszarów innowacyjności.

SKĄD POCHODZIMY?

Fundament marki Denon stanowi ponad 100 lat doświadczenia i tradycji. Wprowadzone przez nas innowacje oraz pionierski duch Denon znacząco przyczyniły się do rozwoju technologii Hi-Fi. Nasze unikalne rozwiązania konstrukcyjne miały wpływ na całą branżę. Od pierwszego profesjonalnego rejestratora / odtwarzacza płyt zaprezentowanego w 1939 roku, poprzez produkcję komercyjnych magnetofonów oraz odtwarzaczy w Japonii w 1958 roku, do pierwszego w historii rejestratora PCM, który wytyczył drogę dla wprowadzenia formatu CD w roku 1972. W 1982 Denon zaprezentował pierwszy odtwarzacz CD do użytku domowego (DCD-2000) - kolejny przełomowy kamień milowy w historii marki. Wraz z pojawieniem się technologii kina domowego, Denon ponownie stał się wyznacznikiem standardów, udostępniając urządzenie obsługujące dekodowanie Dolby Digital, co pozwoliło na czerpanie tego co najlepsze podczas odtwarzania treści wielokanałowych.

DOKĄD ZMIERZAMY?

Dziś innowacyjna moc Denon przejawia się w tworzeniu zaawansowanych produktów sieciowych i rozwoju bezprzewodowych technologii multi-room, takich jak platforma HEOS Built-in. Nieskazitelna jakość dźwięku w połączeniu z nowoczesną i intuicyjną obsługą jest tym, co zapewnia naszym klientom inspirację oraz komfort użytkowania. Najlepiej ujmuje to wizja naszej marki: Przenosimy ludzi poprzez muzykę. W przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

NASZA WIZJA

Pasja artyzm, technologia

Dla marki Denon produkcja komponentów audio-wideo to nie tylko biznes. Tworzenie koncepcji, które zapewniają radość z rozrywki w wysokiej jakości, jest naszą pasją i powodem, dla którego istniejemy. Co więcej, nasze ciągłe dążenie do stworzenia idealnie brzmiącego komponentu jest kluczem do przekształcania kreatywnych pomysłów w wiodące innowacje i przewidywania potrzeb konsumentów. W niedawnej ewolucji obejmowało to rozwój technologii mobilnych, aby nasi klienci mogli cieszyć się najlepszą możliwą jakością reprodukcji muzyki w dowolnym formacie. Zapewnienie użytkownikowi czystości dźwięku oraz przyjemności ze słuchania jest tym, o co chodzi w Denon.

Więcej niż słowa.

Dla każdego pracownika w Denon pasja, artyzm i technologia to coś więcej niż chwytliwe slogany – to część kwintesencji filozofii stojącej za wszystkim, co robimy. Te trzy elementy oraz dziesięciolecia innowacji i doskonałości inżynieryjnej ukształtowały całą naszą kulturę. Każdy szczegół produktu Denon jest tworzony wokół tych elementów, mając na uwadze jeden cel: zmaksymalizować wrażenia płynące z rozrywki. Doświadczenie Denon oraz nasza 100 letnia historia dostarczania potężnego dźwięku i wyraźnego obrazu wyznaczają drogę firmy w przyszłość. Cenimy nasze dziedzictwo i wykorzystujemy je, aby inspirować i napędzać nasze ciągłe dążenie do perfekcji. Będziemy również nadal celebrować źródło siły naszych produktów, aby zapewnić moc, precyzję i wydajność. Ponadto, marka Denon stale patrzy w przyszłość, ewoluuje i nieustannie stara się przekształcać nowe pomysły w wiodące innowacje. Niezależnie od rodzaju nowej ewolucji, Denon tam będzie – dodając swój wkład do naszych poprzednich osiągnięć.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO