Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KLIPSCH THX-8000-S

KLIPSCH THX-8000-S
KLIPSCH THX-8000-S
KLIPSCH THX-8000-S
KLIPSCH THX-8000-S
KLIPSCH THX-8000-S
KLIPSCH THX-8000-S
KLIPSCH THX-8000-S
KLIPSCH THX-8000-S
KLIPSCH THX-8000-S
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: KLIPSCH THX-8000-S
  • Dostawa: 1-3 dni robocze
Wyświetleń: 2055
4.256,00zł
Netto: 3.460,16zł
Oblicz ratę

KLIPSCH THX-8000-S - Głośnik instalacyjnyTHX-8000-S zastępuje PRO-7800-S-THX. Seria Klipsch THX wykorzystuje tę samą, profesjonalną technologię, co nasze renomowane systemy kina domowego. Każdy głośnik Klipsch THX Ultra oferuje prawdziwy kinowy dźwięk w domowym zaciszu . Nasze głośniki w wyjątkowy sposób, dostarczają eksplozję detali w dowolnym filmowym formacie. Kolumny mogą być montowane w różnych konfiguracjach i zawsze sprostają oczekiwaniom słuchacza.


Certyfikat THX® ULTRA2


Doskonałe brzmienie z instalacyjnego głośnika. Dzięki temu, że głośnik spełnia wymogi certyfikatu THX® ULTRA2 zapewnia szeroki zakres dynamiki oraz doskonały dźwięk. Dostarcza spójne i atrakcyjne brzmienie nawet w większych pomieszczeniach. Doskonale sprawdza się w zestawie kina domowego jako kolumna sceny przedniej.


Wysokiej jakości dźwięk kinowy


Kolumna wykorzystuje 8-calowy aluminiowy głośnik niskotonowy oraz opatentowaną, specjalną zabudowę dla dwóch pionowo ułożonych głośników wysokotonowych Tractrix, z głośnikiem tubowym.


Technologia WDST (WIDE DISPERSION SURROUND TECHNOLOGY)


Klipsch opracował specjalną technologię dyspersji fal, wspierającą głośnik odpowiadający za dźwiękowe efekty przestrzenne. Głośnik wyposażony w WDST cechuje możliwość elastycznego umiejscowienia kolumny w nagłaśnianym pomieszczeniu, w porównaniu ze standardową kolumną surround.


Instalacja


Głośnik THX-8002-L zapewnia ekscytujący, realistyczny dźwięk. Konstrukcja montażowa wyposażona została w solidny i pewny uchwyt. Zapewniają to równomierne dociskanie krawędzi głośnika do płyt gipsowo-kartonowych. Magnetyczna, biała maskownica zakrywa cały front głośnika. Można ją pomalować w swoim ulubionym kolorze.


Wzornictwo


Obudowy serii instalacyjnej głośników Klipsch THX zbudowane są z tych samych elementów. Jest to połączenie między innymi: MDF-u, aluminiowego panelu frontowego, ABS-u. Budując w pomieszczeniu zestaw nagłaśniający oparty na modelach THX mamy pewność nie tylko spójności brzmienia ale i harmonii wizualnej. DANE TECHNICZNE:

Moc krótkotrwała/długotrwała 600W/150W

Głośnik niskotonowy 8” (20 cm) aluminiowy

Głośnik wysokotonowy 1” (2.5cm) tytanowa kopułka umieszczona w obudowie 80° x 80° Tractrix® Horn

Impedancja 8 Ω

Kolor biały (możliwość pomalowania maskownicy)

Konstrukcja dwudrożna, ścienna

Pasmo przenoszenia 80Hz - 20kHz +/- 3dB

Skuteczność 91dB

Waga 7.9 kg

Wymiary 20.8” (52.7 cm) H x 11.8” (29.8 cm) W

Wymiary otworu do zabudowy 19” (48.3 cm) H x 10” (25.4 cm) W

Głębokość montażowa 9.4 cm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Klipsch Audio to amerykańska firma zajmująca się produkcją głośników i specjalistycznego sprzętu audio. Firma ma siedzibęw Indianapolis w stanie Indiana.

Została ona założona w Hope w stanie Arkansas w 1946 roku jako „Klipsch and Associates” Paula W. Klipscha.

Firma od tamtego czasu produkuje doskonałe głośniki i obudowy, a także z biegiem czasu rozwinęła produkcję wielu zaawansowanych technicznie, profesjonalnych urządzeń do wysokiej jakości systemów dźwiękowych.

Od momentu powstania Klipsch promuje stosowanie specjalnych głośników tubowych jako najbardziej doskonałego rozwiązania w dziedzinie sprzętu audio.

Mają one wysoką wydajność ( bardziej fachowo nazywaną „czułością”), co oznacza, że ​​napędzane nawet przez wzmacniacze o stosunkowo niewielkiej mocy,

potrafią oddać pełnię brzmienia muzyki i vokali.

Rozwiązania tubowe charakteryzują się niskimi zniekształceniami modulacji, co zdaniem założyciela Paula Klipscha jest bardzo ważne dla przyjemnego odbioru nagrań muzycznych.

Posiadają one szeroki zakres dynamiczny, co ma na celu, dokładne odtworzenie zarówno cichych, jak i głośnych dźwięków.

Ponadto wykazują kontrolowaną kierunkowość, co oznacza, że ​​wzór promieniowania jest kierunkowy, a nie dowolnie rozproszony i chaotyczny.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO