Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Marantz AMP 10

Marantz AMP 10
Marantz AMP 10
Marantz AMP 10
Marantz AMP 10
Marantz AMP 10
Marantz AMP 10
Marantz AMP 10
30.999,00zł
Netto: 25.202,44zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: AMP 10
Wyświetleń: 329
Oblicz ratę

Marantz AMP 10 - 16 kanałowy amplituner AV

 

AMP 10 to niezwykle potężny 16 kanałowy wzmacniacz. Połącz go z AV 10, aby uzyskać elitarny, referencyjny system kina domowego. AMP 10 ma moc 200 watów na kanał przy 8 omach i 400 watów na kanał przy 4 omach. AMP 10 wykorzystuje ekskluzywne moduły Marantz HDAM i nowo opracowane wzmocnienie klasy D

Wytwarzanie dźwięku na sposób Marantz to płynne połączenie sztuki i nauki, praktykowane przez naszych Sound Masters, którzy balansują i dobierają komponenty indywidualnie pod kątem ich jakości brzmienia. AMP 10 sprytnie łączy bardzo wysoką moc wyjściową i dużą liczbę kanałów, aby stworzyć wzmacniacz referencyjny, zapewniający najwyższą wydajność kina domowego. Oddzielne zasilacze dla sekcji liniowej i wysokiej mocy zapewniają pełną klarowność sygnału od wejścia do wyjścia. Niestandardowe wyjście klasy D zapewnia bezkompromisową moc.

Design komponentów Marantz jest ponadczasowo elegancki — jest wyrazem muzycznego pejzażu dźwiękowego, jaki tworzą nasze produkty. Zamontowany pośrodku i dyskretnie podświetlony analogowy miernik poziomu jest drobiazgowo szczegółowy, jak doskonały zegarek. Jest zarówno funkcjonalny, jak i stanowi hołd dla wczesnych produktów Marantz. Mimo znacznego rozmiaru, AMP 10 elegancko prezentuje się ze stalowo - aluminiową obudową oraz pokrętłami. Subtelna tekstura uformowana na przednim panelu jest oświetlona przyciemnianą, lekką poświatą bocznych świateł po obu stronach panelu sterowania.

Twoje kino jest integralną częścią Twojego domu. Dlatego firma Marantz zapewnia bogaty asortyment połączeń i opcji konfiguracji, dzięki którym AMP 10 będzie Twoim idealnym wzmacniaczem. Podczas gdy każdy z 16 kanałów może działać niezależnie, pary kanałów można również przełączyć w tryb bi-amp w celu izolowania od siebie pasm częstotliwości lub w tryb BTL, aby wytworzyć do 400 watów na kanał przy 8 omach dla najwyższych wymagań sprzętowych.

AMP 10 przeciwstawia się powszechnej logice, że nie można mieć dużej mocy i dużej liczby kanałów w jednej obudowie. Przez lata rozwoju firma Marantz zaprojektowała 16 kanałowy wzmacniacz o mocy 200 W na kanał, który działa na niezwykle wysokich poziomach bez utraty wierności dźwięku. Niestandardowe wzmocnienie klasy D jest bardzo wydajne, a strategicznie umieszczone, ciche wentylatory zapewniają optymalną pracę urządzenia nawet w bardzo dynamicznych warunkach.

Pozłacane złącza RCA i wysokiej jakości złącza XLR akceptują wejście audio z większości procesorów dźwięku przestrzennego. Niestandardowe terminale głośnikowe Marantz SPK 1+ są ergonomiczne i zapewniają najlepsze możliwe połączenie z kablami głośnikowymi. Niskie zniekształcenia i duża moc wyjściowa dostarczają wystarczającą moc do praktycznie każdej konfiguracji głośników, aby zmaksymalizować wydajność w każdym pomieszczeniu.

Za pomocą dołączonego kabla można przesyłać informacje sterujące i statusowe z AMP 10 do AV 10, ułatwiając sterowanie siecią i automatyzację. Ponadto, dostępne są wejścia wyzwalające RS232 i DC, aby umożliwić automatyzację AMP 10 z systemami sterowania domem.

 

Specyfikacja techniczna:

  • Liczba wzmacniaczy mocy: 16
  • Moc wyjściowa (8 Ohm, 1 kHz, 0.05%, 2-kan. wysterowane) Normal / BTL: 200W / 400W
  • Moc wyjściowa (4 Ohm, 1 kHz, 0.7%, 2-kan. wysterowane) Normal: 400W
  • Moc wyjściowa (8 Ohm, 1 kHz, 0.7%, 5-kan. wysterowanych) Normal: 200W
  • Topologia wzmacniacza: Klasa D
  • Pobór prądu (praca / czuwanie): 500 W / 0.2 W
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 174 x 74 x 192 mm
  • Waga (netto): 19.8 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Od 1953 roku Marantz pozostaje wierny dążeniu do najdoskonalszej reprodukcji muzycznej. Właśnie tym dążeniem kierował się założyciel Saul B. Marantz, kiedy opracowywał w swojej piwnicy w Kew Gardens, NY, USA, sposób odtwarzania muzyki tak, jak powinna być słuchana. To dążenie napędza również nas dzisiaj. Klasyczny gitarzysta z wrodzonym zamiłowaniem do doskonałego brzmienia, Saul B. Marantz był niezadowolony ze wzmacniaczy dostępnych w swoich czasach - zbudował więc własny wzmacniacz, który mógł odtworzyć to, co on chciał usłyszeć. Wtedy jeszcze o tym nie wiedział, ale sam Saul B. Marantz był swoim pierwszym klientem.

Jego pogoń za dźwiękową doskonałością i niesłabnąca ciekawość pozostaje żywa po dziś dzień. To pasja, która przenika wszystko, co robimy. Z niezmienną dbałością o szczegóły, Marantz dostarcza niezrównane brzmienie HiFi, które symbolizuje mistrzostwo i emocje muzyczne. To, co nas porusza, kiedy słuchamy muzyki - te wyrafinowane elementy jakości dźwięku - są centralnymi elementami każdego komponentu Marantz.

Słuchaj muzyki tak, jak zamierzył to artysta. Wejdź do studia nagrań artystów z przeszłości. Posłuchaj historii. Magia muzyki należy do Ciebie, musisz tylko ją odblokować i odkryć.

To szczególne zobowiązanie do zapewnienia najczystszej reprodukcji dźwięku o wysokim realizmie jest tym, co skłoniło inżynierów Marantz do opracowania ekskluzywnych technologii audio. Opatentowane przez firmę Marantz moduły Hyper Dynamic Amplifier Modules (HDAM) zapewniają ultra-szerokopasmową reakcję i szczegółową reprodukcję dźwięku, a uznana technologia Marantz Musical Mastering filtruje nowoczesne pliki multimedialne w wysokiej rozdzielczości zapewniając wyjątkowe brzmienie. To tylko niektóre z wielu technologii akustycznych wykorzystywanych w urządzeniach Marantz.

Ze względu na zaawansowane technologie audio, a także naszą pasję do dostarczania nieskazitelnego dźwięku, Marantz jest wiodącą marką audio HiFi na wszystkich światowych rynkach*. To właśnie dlatego klienci ufają marce Marantz, dzięki której znakomita reprodukcja muzyki trafia do ich domów. Mówiąc najprościej, Marantz zapewnia światowej klasy brzmienie, niezależnie czego słuchasz - Because Music Matters.

 

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO