Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

ONKYO TX-RZ70

ONKYO TX-RZ70
ONKYO TX-RZ70
ONKYO TX-RZ70
ONKYO TX-RZ70
ONKYO TX-RZ70
ONKYO TX-RZ70
ONKYO TX-RZ70
ONKYO TX-RZ70
ONKYO TX-RZ70
ONKYO TX-RZ70
ONKYO TX-RZ70
ONKYO TX-RZ70
ONKYO TX-RZ70
 • Stan: Dostępne
 • Model: TX-RZ70
Wyświetleń: 223
14.999,00zł
Netto: 12.194,31zł
Oblicz ratę

ONKYO TX-RZ70 - amplituner kina domowego

 

Onkyo TX-RZ70 zapewnia niezwykle czysty dźwięk, znakomite efekty wizualne i najnowsze technologie, które pozwolą rozsmakować się w Twoim domowym systemie rozrywki. Dzięki bezkompromisowej reprodukcji audio/wideo w wysokiej rozdzielczości będziesz cieszyć się filmami, muzyką i grami dokładnie tak, jak zamierzyli ich twórcy.

Amplituner Onkyo TX-RZ70 daje możliwości przetwarzania aż do 11.2 kanałów, dostęp do zaawansowanego systemowi korekcji akustycznej DIRAC Live, a obsługa standardu HDMI 2.1 zapewnia nieskompresowany transfer sygnału cyfrowego obrazu 8K/4K z prędkością 40 Gb/s, zwiększając przepustowość w stosunku do swoich poprzedników i w pełni wykorzystując możliwości konsol do gier nowej generacji.

Wykorzystując najnowszą technologię audio, w tym przetworniki cyfrowo-analogowe ESS Sabre, certyfikat THX, Dolby Atmos i funkcjonalność eARC, Onkyo TX-RZ70 zapewnia najwyższą wydajność kina domowego. Amplituner Onkyo TX-RZ70 zapewnia ogromną moc, aby podkreślić każdy niuans muzyki, filmów i gier, które kochasz.
Najlepsze wrażenia w grach 4K

Stworzony z myślą o graczach, format 4K/120 zapewnia ostry i ostry jak brzytwa obraz UHD w ultraszybkim ruchu. Sport, filmy akcji i gry o wysokiej wydajności znacząco na tym zyskują. Gracze docenią na także funkcję VRR (Variable Refresh Rate), czyli zmiennej częstotliwości odświeżania.

Bezprzewodowa transmisja sygnału audio może odbywać się po przez Apple AirPlay 2, Bluetooth i Wi-Fi.

 

 

DIRAC LIVE® ROOM CORRECTION

Dirac Live® to technologia cyfrowej korekcji akustyki pomieszczenia, która wykorzystuje zaawansowaną analizę głośników oraz pomieszczenia odsłuchowego w celu zoptymalizowania odtwarzania dźwięku przez posiadane kolumny oraz usunięcia podbarwień wprowadzanych przez pomieszczenie. Dzięki wbudowanej kalibracji Dirac Live Room Calibration Full Bandwidth, Onkyo TX-RZ70 wykorzystuje uczenie maszynowe, aby idealnie dostosować i skalibrować ustawienia audio do Twojego systemu głośników i układu pomieszczenia. Dzięki temu poprawie ulega scena dźwiękowo, klarowność dźwięków, czytelność wokali oraz głębia i szybkość basu. Korekta odbywa się automatycznie za pomocą autorskiej aplikacji na smartfon lub tablet.

Producent zapowiada, że w w czerwcu 2023 r. pojawi się możliwość zaktualizowania systemu o Dirac Live Bass Control Single/Multi Subwoofer w celu optymalnej kalibracji najniższych tonów.

 

 

THX® Certified

W 1993 roku Onkyo zostało pierwszą marką elektroniki konsumenckiej kina domowego, która otrzymała certyfikat THX po dosłownie tysiącach testów. Bez względu na to, jakie wejście jest używane, bez względu na kombinację wielu wbudowanych funkcji amplitunera, przedwzmacniacza lub wzmacniacza, nie można nic dodać, ani nic zabrać z materiału źródłowego dźwięku. TX-RZ70 oferuje cztery różne tryby odsłuchu THX: kino, gry, muzyka i surround EX.

 

IMAX® Enhanced Mode

Tryb IMAX w Onkyo jest skrupulatnie zoptymalizowany do odtwarzania cyfrowo zremasterowanych treści. Onkyo TX-RZ70 spełnia precyzyjne standardy jakości ustanowione przez IMAX w celu zmniejszenia szumów i ziarnistości, by uzyskać jaśniejszy i wyraźniejszy obraz oraz realistyczny dźwięk, zapewniając najlepsze wrażenia kinowe. Tryb rozszerzony IMAX dostarcza rozciągnięty współczynnik proporcji, który zapewnia nawet o 26% więcej obrazu na ekranie.

 

HDMI® 2.1 wspierający 8K

HDMI® 2.1 to najnowsza aktualizacja specyfikacji HDMI®, która obsługuje eARC, szereg wyższych rozdzielczości wideo i częstotliwości odświeżania, w tym 8K/60 i 4K/120 oraz formaty Dynamic HDR. 8K zapewnia niezwykle wciągające wrażenia wizualne dzięki dwukrotnie większej rozdzielczości poziomej i pionowej niż 4K oraz 4 razy większej liczbie pikseli; a w połączeniu z częstotliwością odświeżania 60Hz umożliwia płynne i ostre oglądanie treści z szybką akcją.

 

 

Tryb optymalizacji Klipsch

Klipsch i Onkyo połączyły siły, aby wprowadzić precyzyjne wartości zwrotnicy dla nowych głośników, dzięki łatwo i bezproblemowo można zintegrować głośniki Klipsch Reference i Reference Premiere z nowym amplitunerem Onkyo AVR. Po prostu wybierz model głośnika dla każdego kanału, a zoptymalizowane ustawienie zwrotnicy zostanie automatycznie zastosowane

 

Współpracuje z Sonos

Amplituner Onkyo TX-RZ70 może dołączyć do istniejącego domowego systemu dźwiękowego Sonos, poprzez sparowanie go z portem Sonos*. Działa z odbiornikami audio-video z certyfikatem Sonos i oferuje najlepsze w swojej klasie połączenie z ekosystemem Sonos , budzenie, zmiana wejść i granie z odpowiednią głośnością za pomocą funkcji Sonos Volume-Pass Through w aplikacji Sonos*. TX-RZ570 może współpracować z maksymalnie trzema portami Sonos — po jednym dla każdej z trzech niezależnych stref — każdy odtwarza zupełnie inną usługę przesyłania strumieniowego z Sonos Radio.
*Wymagany port Sonos, sprzedawany oddzielnie.

 

 

Wbudowany odtwarzacz sieciowy

Dostęp do Spotify, TIDAL, Deezer, TuneIn i Pandora jest wbudowany w system. Użyj dedykowanych aplikacji (jeśli są dostępne) lub bezpłatnej aplikacji Onkyo Control dla urządzeń Apple i Android, aby znaleźć i odtwarzać muzykę.

 

DTS Play-Fi

DTS Play-Fi pozwala cieszyć się wysokiej jakości muzyką z podłączonych usług online, sieciowych serwerów multimedialnych i biblioteki urządzeń przez Wi-Fi® do dowolnej liczby kompatybilnych produktów za pomocą aplikacji Onkyo Music Control na iPada, iPhone'a i smartfony/tablety z systemem Android. DTS Play-Fi może synchronizować muzykę w każdym pomieszczeniu. Każdy członek Twojej rodziny może używać własnego urządzenia do słuchania swojej muzyki w pokoju lub grupie pokoi. DTS Play-Fi pozwala zbudować kompleksowy ekosystem wielu pomieszczeń.

Skonfiguruj różne opcje rozrywki Ultra High-Definition z rozdzielczością do 8K60 w dwóch różnych pokojach za pomocą odbiornika Onkyo. Oglądaj film w kinie domowym, podczas gdy dzieci oglądają bajki w swoim pokoju zabaw.

Onkyo TX-RZ70 współpracuje z platformą Sonos, DTS Play-Fi, Google Chromecast Asystentem Google i Amazon Alexa. TX-RZ70 oferuje przetwarzanie do 11.2 kanałów i wyjścia przedwzmacniacza, co czyni go idealnym wyborem dla najlepszej konfiguracji kina domowego.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Moc I Wzmocnienie

 • 140 W x 11 (8 omów)
 • Wzmacniacz klasy AB
 • 7.2.4 Kanały (11 wzmocnionych)

Wejścia HDMI I Wideo

 • 7 wejść / 3 wyjścia (eARC)
 • UltraHD 8K/4K
 • Dolby Vision
 • HDMI2.1 VRR, QFT, ALLM, HDCP2.3, HDR10+
 • 1 komponent, 2 kompozyty

Wejście/Wyjście Audio

 • 7 HDMI, 4 RCA, 1 RCA Phono
 • 2 opt., 2 koncentryczne
 • 13 przedwzmacniaczy RCA z 2 niezależnymi subwooferami
 • Strefa 2 Stereo RCA, Strefa 3 Stereo RCA

Tryby Surround

 • Dolby Atmos, Dolby Surround
 • DTS:X, Neural:X
 • Ulepszony IMAX
 • Auro-3D (opcjonalna aktualizacja oprogramowania sprzętowego, czerwiec 2023 r.)

Streaming

 • Roon Ready (aktualizacja oprogramowania w 2023 r.)
 • Wbudowany Chromecast
 • Air Play 2
 • Spotify
 • Amazon Muzyka HD
 • Pływowy
 • Deezer
 • Pandora
 • TuneIn

Ważne Cechy:

 • Wi-Fi/Bluetooth®Korekcja pomieszczenia Dirac Live®
 • Opcjonalna kontrola basów Dirac Live®
 • Certyfikat THX® dla referencyjnego dźwięku kinowego
 • Zoptymalizowany tryb Klipsch

 

Amplitunery
Liczba kanałów9.2
Moc Amplituner215W

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO