Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Audiolab M-ONE

Audiolab M-ONE
Audiolab M-ONE
Audiolab M-ONE
Audiolab M-ONE
Audiolab M-ONE
Audiolab M-ONE
Audiolab M-ONE
Audiolab M-ONE
Audiolab M-ONE
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
 • Stan: Dostępne
 • Model: M-ONE
Wyświetleń: 699
4.500,00zł
Netto: 3.658,54zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Wzmacniacz zintegrowany z Bluetooth - Audiolab M-ONE


M-One to pierwsze urządzenie all-in-one tego producenta. Jest to wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym przetwornikiem, wzmacniaczem słuchawkowym i łącznością Bluetooth.


Urządzenie bazuje na modelu M-DAC+ a podobieństwa konstrukcyjne są spore. Zasadniczo jest to M-Dac, w którego obudowie dodatkowo zainstalowano wzmacniacz i moduł bezprzewodowy. Do dyspozycji są dwa wejścia analogowe, cyfrowe optyczne i koaksjalne, a także USB typu A do podłączenia iPhone'a oraz kolejne USB typu B to przesyłania muzyki z komputera. Urządzenie wspiera gęste pliki, włącznie z DSD256. Sercem przetwornika jest kość ESS9018 K2M. Moc urządzenia to 60W na kanał w klasie AB.


 •     częstotliwość próbkowania: 32-bit / 192kHz (optyczne, koaksjalne), 32-bit / 384 kHz (USB), 2.8MHz (DSD64) 5.6MHz (DSD128) 11.2MHz (DSD256)
 •     czułość wejścia: 515mV
 •     impedancja wejściowa: 10K
 •     wejścia: 1x USB dla urządzeń Apple, 1x USB B dla komputera, 1x COAX, 1x OPT, 1x Bluetooth, 2x RCA, 1x wyjście słuchawkowe
 •     Trigger 12V: Tak
 •     moc wyjściowa (8 Ohm): 2x 40W
 •     moc wyjściowa (4 Ohm): 2x 60W
 •     pasmo przenoszenia (-3dB): 10-30kHz
 •     całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD): 0,01%
 •     stosunek sygnału do szumu (S/N): 81 (1W @ 1 kHz)
 •     wyjścia: wyjścia głośnikoweWzmacniacze Stereo
Moc Wzmacniacze40W

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Wprowadzenie

Założony we wczesnych latach osiemdziesiątych przez Philipa Swifta i Dereka Scotlanda Audiolab zdobył uznanie na całym świecie dzięki 8000A - zintegrowanemu wzmacniaczowi stereo, który stał się klasycznym krokiem naprzód w stosunku do modeli budżetowych tamtych czasów.

Powiedzieli o nas

"Jeśli kiedykolwiek jakiś produkt zdefiniował swój rynek, 8000A jest tym urządzeniem. Niezawodność, łatwość obsługi, doskonałość techniczna i dobrze kontrolowany dźwięk to filary wspierające uzasadnioną reputację modelu 8000A. Przez lata doceniano rewolucyjne podejście do dizajnu firmy Audiolab."

Wizytówka brytyjskiego hi-fi

W 2010 roku Audiolab rozpoczął wprowadzanie na rynek swoich najnowszych pełnowymiarowych komponentów serii 8200, łącząc oryginalny etos firmy z prostą, dobrze skonstruowaną ergonomią i wyrazistym, przejrzystym dźwiękiem z innowacyjnymi koncepcjami projektowania opartymi na wydajności podzespołów.

Pojawienie się modelu M-DAC w 2011 roku zapowiedziało nowy, kompaktowy asortyment firmy oraz linię nazwaną LAB, rozszerzoną później o modele Q-DAC i M-PWR. Od premiery serii 8200 i LAB, Audiolab zdobył więcej nagród w brytyjskich magazynach hi-fi niż jakakolwiek inna marka wysokiej klasy sprzętu audio.

Obecnie firma oferuje cztery linie produktów - flagową serię 8300, kompaktową linię LAB, mobilny wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem M-DAC Mini oraz serię 6000 będącą tańszym odpowiednikiem serii 8300.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO