Emotiva prezentuje nowe końcówki mocy BasX A2, A3, A4, A5, oraz A7

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy przejść na wyższy poziom dzięki naszej nowej linii wzmacniaczy BasX. Zachowaliśmy liniowy zasilacz, ale ulepszyliśmy go, aby uzyskać jeszcze większą moc i lepszą kontrolę przy wymagających obciążeniach. Zachowaliśmy również tę samą audiofilską sekcję wyjściową klasy A / B, ale jeszcze bardziej zoptymalizowaliśmy stopień wejściowy, aby poprawić drobne szczegóły i przejrzystość. Dodaliśmy kilka nowych modeli do tej linii - więc teraz nie będziesz miał problemu ze znalezieniem wzmacniacza BasX z dokładną liczbą kanałów potrzebną do skompletowania systemu. I wreszcie, zaktualizowaliśmy panele przednie, nadając im bardziej elegancki, bardziej nowoczesny wygląd."

Nowa oferta BasX obejmuje:

 

Wszystkie kanały

 

Dwa kanały

 

Nowe wzmacniacze BasX

8 Ohm

4 Ohm

8 Ohm

4 Ohm

A2 Stereo

160 / kanał

250 / kanał

160 / kanał

250 / kanał

A3 3-kanałowy

140 / kanał

200 / kanał

150 / kanał

250 / kanał

A4 4-kanałowy

100 / kanał

130 / kanał

100 / kanał

175 / kanał

A5 5-kanałowy

95 / kanał

130 / kanał

120 / kanał

175 / kanał

A7 7-kanałowy

90 / kanał

125 / kanał

120 / kanał

175 / kanał

Wszystkie modele z naszej nowej serii BasX posiadają wysokiej jakości wzmocnienie klasy A / B, jeszcze bardziej rozbudowany zasilacz, naszą nową, wysoce zoptymalizowaną sekcję wejściową, przezroczystą ochronę przed błędami oraz wejście i wyjście wyzwalacza. Wszystkie wyposażone są w standardowe wejścia niezbalansowane, za pośrednictwem wysokiej jakości złączy RCA, pięciodrożne terminale głośnikowe klasy audiofilskiej oraz naszą nową, elegancką stylistykę.


 

 

  • BasX A2 oferuje również wygodną funkcję, która umożliwia włączenie wzmacniacza po wykryciu sygnału audio na jego wejściu - co jest szczególnie przydatne, jeśli przedwzmacniacz lub amplituner nie mają wyjścia wyzwalającego. BasX A2 to idealny wzmacniacz, który służy jako podstawa świetnie brzmiącego systemu stereo, do zasilania głównych głośników przednich w systemie dźwięku przestrzennego lub do ulepszenia przedniego lewego i prawego kanału Twojego ulubionego odbiornika dźwięku przestrzennego.
  • BasX A3 to idealny wybór do zasilania systemu 3.1-kanałowego, do ulepszenia trzech przednich kanałów odbiornika dźwięku przestrzennego lub do dowolnego miejsca, w którym potrzebne są trzy kanały o doskonałej, czystej mocy.
  • BasX A4 to doskonały wybór do zasilania głośników surround, jeśli budujesz nowy system i już zdecydowałeś się na mocniejszy wzmacniacz, taki jak nasz XPA-DR3, do zasilania kanałów przednich. Jest to również idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz wysokiej jakości wzmacniacza do zasilania nowych kanałów górnych lub dwóch par głośników strefowych.
  • BasX A5 to świetny wybór, jeśli szukasz wysokiej jakości wzmacniacza pięciokanałowego do współpracy z procesorem w nowym 5.1-kanałowym systemie dźwięku przestrzennego lub jeśli szukasz łatwego sposobu na ulepszenie wzmacniaczy w istniejącym odbiornik dźwięku przestrzennego.
  • BasX A7 to świetny wybór, jeśli szukasz wysokiej jakości siedmiokanałowego wzmacniacza do współpracy z procesorem w nowym 7.1-kanałowym systemie dźwięku przestrzennego lub jeśli szukasz łatwego sposobu na ulepszenie wzmacniaczy w istniejącym odbiornik dźwięku przestrzennego.