Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Aurender A100 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Aurender A100 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym
Aurender A100 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym
Aurender A100 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym
Aurender A100 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym
Aurender A100 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
19.670,00zł
Netto: 15.991,87zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Aurender A100
Wyświetleń: 1346
Oblicz ratę

Aurender A100 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Aurender A100 to przyjazne dla budżetu urządzenie, którego konstrukcja jest rozwinięciem popularnego modelu Aurender A10.

Serwer muzyczny Aurendner A100 - zawierający w jednej obudowie przetwornik cyfrowo-analogowy wspierający dekodowanie MQA, dysk twardy o pojemności 2TB oraz pamięć podręczną SSD pojemności 120GB do odtwarzania – jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zastąpić w swoim systemie odtwarzacz CD. Urządzenie posiada analogową regulację głośności i cyfrowe wejście optyczne, co umożliwia podłączenie na przykład odtwarzacza blu-ray i zbudowanie w oparciu o A100 cyfrowego centrum muzycznego z dodatkowym komponentem w postaci wzmacniacza lub po prostu końcówki mocy. Wewnętrzną regulację głośności możemy wyłączyć jeżeli dysponujemy wzmacniaczem zintegrowanym. Aurender A100 to idealny serwer muzyczny dla minimalistów lub audiofilów nie gustujących w systemach składających się wielu komponentów, ale chcących czegoś od brzmienia czegoś więcej, jak analogowość, przekaz emocjonalny i łatwość i intuicyjność obsługi.

Aurender A100 - Specyfikacja techniczna:

 • Rozmiary i ciężar 330 x 55 x 353 mm /10 kg
 • Pamięć SSD [system i pamięć podręczna] 120GB
 • Przechowywanie muzyki 2TB [dysk HDD 2,5”]
 • Zasilacz Liniowy
 • Wyświetlacz AMOLED 3,0”
 • Cyfrowe wyjście audio USB Audio klasy 2.0
 • Cyfrowe wejście audio SPDIF optyczne do 24-bitów/192kHz [sygnał jest kierowany wyłącznie do wyjścia analogowego, nie do wyjścia USB]
 • Inne wejścia/wyjścia Gigabit Eternet, USB x 2
 • Analogowe wyjście audio Niezbalansowane [RCA]: 2 V RMS
 • Regulacja głośności 90dB – 0dB; skok 0,5dB, Zmiana czuła na szybkość
 • Wyjście audio USB PCM do 32-bitów/384kHz, DSD: DSD64, DSD128 /tryb DoP
 • DAC AK4490 [AKM] x 1 [układ Single Stereo]
 • THD + N Min. -111dB, IMD [SMTPE] Min. -110dB
 • THD [1kHz; 2,5V RMS, XLR] 0,00015%
 • Zakres dynamiki Maks. 128dB [filrt CCITT]
 • Przesłuch Lepiej niż -132kHz [1kHz]

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Serwery muzyczne Aurender - poczuj perfekcję dźwięku

Odtwarzacze muzyki Aurender opracowano w celu przechowywania i   zapewnienia łatwego dostępu do dużych zasobów muzyki w postaci cyfrowej. W miarę jak coraz bardziej rozrastają się kolekcje płyt CD a niektóre z nośników posiadają coraz   więcej rys, zapobiegliwi i wybredni melomani przenoszą kolekcje płyt CD na dyski twarde do postaci nieskompresowanych lub bezstratnych formatów plików i dokonują ich archiwizacji w celu trwałego zabezpieczenia swych muzycznych zbiorów. Ponadto coraz bardziej popularne staje się pobieranie plików muzycznych o wyższej rozdzielczości niż standard płyty CD.

Serwery muzyczne Aurender, oraz aplikacje sterujące, przeznaczone dla iPad'a, zostały stworzone dzięki wieloletnim testom i programom rozwojowym, przeprowadzanym przez grupy inżynierów, zajmujących się sprzętem, oprogramowaniem i procesami produkcji w firmie TVLogic. TVLogic jest wiodącym koreańskim producentem elektroniki użytkowej. Firma Aurender została kilka lat temu wyodrębniona z TVLogic i obecnie stanowi samodzielne przedsiębiorstwo produkujące serwery muzyczne i przetworniki cyfrowo-analogowe dla wymagających miłośników muzyki.

 

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO