Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Custom Design RS 202

Custom Design RS 202
Custom Design RS 202
Custom Design RS 202
Custom Design RS 202
Custom Design RS 202
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
649,00zł
Netto: 527,64zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: RS 202
Wyświetleń: 295

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Custom Design RS 202 - Standy głośnikowe

 

Podstawki RS 202 to najwyższej jakości produkcja rzemieślnicza wykonywania na miejscu w Wielkiej Brytanii z miejscowych materiałów co w połączeniu z bardzo ciekawym design-em powoduje, że mamy do czynienia z produktem wyjątkowym.  Laserowa precyzja oraz ręcznie obrobiona 3 mm stalowa podstawa oraz blat górny skręcony razem cynkowanymi śrubami M8 zapewniają totalną sztywność oraz integralność podstawki. Ręcznie polerowana stal połączona jest ze stalową rurą zgodną z normą ERW BS EN 10305-3 o średnicy 50 mm która odzwierciedla szczególną uwagę na detale oraz bardzo wysoki standard, który jest cechą charakterystyczną firmy Custom Design.

Poprzez design oraz nowoczesne metody produkcji Custom Design tworzy nietuzinkowe produkty, spełniające wysokie normy sztywności idealne dla każdego głośnika a to wszystko przy masie własnej podstawki dochodzącej do 4 kg. Dociążenie podstawki przy użyciu Inert Filler (rekomendujemy użycie dwóch opakowań o wadze 1,75 kg każda) dla każdej podstawki) co daje nam możliwość uzyskania 7 kg (waga jednej podstawki + balast)

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Blat górny: 150mm x 150mm x 3mm
  • Podstawa dolna: 210 x 240 x 3 mm
  • Śruby mocujące: M8 cynkowane w zestawie
  • Wysokość: 610mm (24″) (bez kolców)
  • Kolce: chromowane w zestawie, regulowane
  • Wysokość całkowita: 640 mm (wraz z kolcami)

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO