Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

DLS FLATBOX XXL

DLS FLATBOX XXL
DLS FLATBOX XXL
DLS FLATBOX XXL
DLS FLATBOX XXL
DLS FLATBOX XXL
CENA ZA SZTUKĘ
DLS FLATBOX XXL
DLS FLATBOX XXL
DLS FLATBOX XXL
DLS FLATBOX XXL
DLS FLATBOX XXL
DLS FLATBOX XXL
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
3.145,00zł
Netto: 2.556,91zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: FLATBOX XXL
Wyświetleń: 2005

Dostępne opcje

Oblicz ratę

DLS FLATBOX XXL - Głośnik naścienny

 

FLATBOX XXL to 2,5 drożny głośnik, który ukazuje wszelkie walory serii głośników DLS FLATBOX – zarówno estetyczne jak i odsłuchowe – jest najwyższym modelem głośnika na ścianę w tej serii.  Cechą wyróżniającą jest tutaj dedykowany przetwornik basowy w konstrukcji kolumny o średnicy membrany 4". To właśnie dzięki dodatkowemu przetwornikowi basowemu oraz powiększonej konstrukcji obudowy, kolumna Flatbox XXL staje się najlepszym pod względem dźwięku głośnikiem na ścianę w zbliżonym przedziale cenowym.

Konstrukcja została uzupełniona o dwa przetworniki średnio-niskie, również o średnicy 4" zapewniają przyjemny środek pasma, a więc wszelakie dźwięki fortepianu i wokalu, a jedwabny głośnik wysokotonowy uzupełnia górę pasma w miękkie i przyjemne wybrzmiewanie tonów wysokich.

Flatbox XXL dedykowane są głównie do stereo, jednak mogą być użyte na wiele sposobów - jako głośniki frontowetylne a nawet jako głośnik centralny w systemach wielokanałowych lub po prostu jako dodatkowa para głośników w systemie multiroom. Płaska drewniana konstrukcja oraz minimalistyczna kolorystyka ułatwiają adaptację głośnika do charakteru wnętrza.

FLATBOX XXL – model ten dostępny jest w trzech rodzajach wykończenia – czarnym lakierze fortepianowym, jedwabistej czerni oraz jedwabistej bieli. W zestawie głośników znajdują się zarówno czarne jak i białe kratki maskujące.

 

 • Przeznaczenie ścienny
 • Typ głośnika pasywny
 • Rodzaj instalacji „Ω”
 • Impendencja ( Ω ) 4
 • Moc 30-200W
 • Konstrukcja Para głośników 2,5-drożnych , obudowa bass-reflex
 • Wymiary (mm) 940x240x92
 • Waga 1szt. ( kg ) 11

W zestawie dwie maskownice: biała i czarna.

 

   

  Napisz opinię

  Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
  Zły Dobry

  The DLS Company (DLS Svenska AB) zostało założone w 1979r przez trzech panów: Dawida, Leifa i Stefana; początkowo firma zajmowała się produkcją odbiorników komunikacyjnych.
  W 1985r podjęto decyzję o wejściu na rynek CAR AUDIO, a w 2003r rozpoczęto produkcję głośników HOME AUDIO we współpracy ze szwedzkim projektantem głośników, absolwentem wydziału akustyki Chalmers University of Technology in Gothenburg, Matsem Andresenem. Wszystkie przetworniki montowane w głośnikach DLS są konstrukcjami zaprojektowanymi przez DLS co niemal od razu pozwoliło na uzyskiwanie świetnych wyników w testach porównawczych oraz nominacji w konkursach „Best Sound” zarówno w Skandynawii jak i całej Europie.

  Obecnie DLS posiada w swojej ofercie szereg głośników do zastosowań domowych: głośniki ścienne, montowane bezpośrednio na ścianie, głośniki wpustowe do montażu wewnątrz sufitów lub ścian, głośniki zewnętrzne pogodoodporne do zastosowania w ogrodach, na tarasach i balkonach a także płaskie subwoofery do powieszenia na ścianie lub umieszczeniu pod meblem.

  Głośniki DLS to konstrukcje o przemyślanej architekturze, a szczególną uwagę zasługują konstrukcje z serii Flatbox, Flatbox Slim i serii M/D, przeznaczone do montażu na ścianie. W dobie gdy większość producentów głośników ściennych w konstrukcjach obudowy stosuje tworzywa sztuczne i inne mało sztywne materiały DLS stosuję zasadę konstruowania maksymalnie zbliżoną do tradycyjnej kolumny głośnikowej, wykorzystując w konstrukcji głośnika wiszącego na ścianie drewno. Połączenie sztywności drewnianej skrzyni z przetwornikami własnej konstrukcji i znakomitej jakości, skutkuje zaskakującym dźwiękiem porównywalnym ze znacznie droższymi konstrukcjami. Modele Flatbox XXL oraz Flatbox XXL, a przede wszystkim M-One i M-Two są z powodzeniem wykorzystywane w systemach stereo, gdzie szczególnie liczy się jakość dźwięku.

  Również głośniki sufitowe i te montowane w ścianie to niezmiernie przemyślane konstrukcje, których zadaniem jest optymalizacja dźwięku w zakresie wydobycia jak najszerszego pola częstotliwości. Ich współpraca z płaskimi subwooferami serii FLATSUB daje rewelacyjne rezultaty w nagłaśnianiu wybranej przestrzeni.

  Na koniec wisienka na torcie: jakość i kolorystyka wykończenia: czarny lakier fortepianowy i jedwabista biel znakomicie wpisują się w nowoczesne wnętrza, tym samym nie zaburzając zaplanowanej architektury pomieszczenia mieszkania, domu, restauracji czy sali muzealnej.

  Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO